Zobu breketes

Aizsāka Aga 

chica26
Re: Zobu breketes
13.11.2013 13:40
* Kopumā nēsāju 1gadu un 2mēn.
Re: Zobu breketes
06.01.2014 19:20
Sveika. Kur Tu uzliki pa tādu cenu?
Re: Zobu breketes
17.03.2014 22:52
Jāteic ,ka tagad ir pat dubultcena un metāla breketes vienam žoklim izmaksā 300Ls. :O
Re: Zobu breketes
04.10.2017 19:31
PIrms 15-14 gadiem liku pie šī Ortodonta breketus, tajā laikā viņai bija kabinets Vecrīgā. Man bija neliela spraudziņa starp augšējiem priekšzobiem un neliela sānos augšējiem zobiem. Apakšā man trūka 2 lielie zobi, pa vienam katrā pusē. Gribēju aizvilkt visas spraugas ciet. Nu un aizvilka man - savilka visus zobus uz iekšu - jo sevišķi priekšzobus...no sāniem mani zobi bija 45 grādu leņķī uz iekšu. Apakšējais žoklis stipri samazinājās, jo manā gadījumā vajadzēja likt implantus, nevis vilkt ciet tukšumus. Kad pēc breketu noņemšanas viņai par to teicu, man tika teikts, ka man ir tāda zobu forma un tur neko nevar darīt. Bet tagad gadus vēlāk labojot "sadarīto" man paskaidroja, ka mani breketi tika novietoti pārāk zemu un savelkot ar stiepli tas attiecīgi savilka viņus uz iekšu. Bet ja uzliek normālā augstumā, tad savelkot stiepli, zobi saiet kopā bez spraugām, bet nesavelkas uz iekšu. Tad arī vēl viņai bija tāda ļoti skarba assistente, kas, ja nu klients neuzvedas kā vajag, vienkārši sāka braukt augumā. Interesanti ka klientu apmierinātību ar profesionalitāti tanī laikā nevarēja panākt. Nu varbūt kaut kas ir mainījies pa šiem gadiem, bet tāda bija mana personīgā pieredze.
Re: Zobu breketes
04.10.2017 19:31
Ar to domāju Daci Gulīti
Dargs prieks
Re: Zobu breketes
21.01.2018 19:41
Breket man izmaksāja 450 euro bet tas tik sākums + vell par pievilkšanu un zobu masku lai vaigu iekšiņu neberž...Sākumā vaidzeja iet uz tamm teiktajām konsultācījām un apskatēm...tad ir Dārgs prieks,bet patīkams rezūltāts(Jānējā 1gads , bet atkarīgs no zobu šķibuma..) un man ir 13gadi
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 17?
Ziņa: