Jautâjums pucei

Aizsāka malvîne 

malvîne
Jautâjums pucei
12.03.2008 16:11
Varbût kaut ko pârpratu, bet liekâs esi saistîta ar stomotoloìiju.
Interesç, vai liekot keramikas kroòus, tiem zobiem, uz kuriem tos uzstutç, ir jâizòem nervs? Zobi ir pilnîgi veseli, neskarti, bet starp 2 labiem zobiem, ir iztrûkums:(
Re: Jautâjums pucei
12.03.2008 20:19
cik liels ir tas iztruukums? PARASTI nervs nav jaanjem aaraa.
malvîne
Re: Jautâjums pucei
12.03.2008 20:48
Nu, viens trûkst, bet blakus esoðie ( no abâm pusçm) ir veseli.
Bet, kas notiek, ja zobs, kuram kroni uzstutç virsû, sâk sâpçt?
Re: Jautâjums pucei
13.03.2008 19:51
Malvîne:

tad izurbj caurumu kronî un ârstç kanâlus caur kroni :(

ja zobi ir veseli un neskarti, labâk ieliec implantu, jo naudas ziòâ tas bûs tas pats, kas sagatavot zobus un uzlikt 3-vienîbu tiltu.

es parasti neizòemu nervu tikai sânu zobiem, un tikai tâdâ gadîjumâ, ja ir vieta kronim sakodienâ. kronis prasa vietu, vieta tiek radîta saslîpçjot zobu, un es uzskatu, ka ja ir ðaubas par to, vai zobs sâpçs vai nesâpçs zem tâ kroòa (un sâpçt var sâkt arî pçc laika; var arî nomirt nesâpot un tad veidojas strutas zem zoba), tad labâk uzreiz to zobu sagatavot, sapildît, un bût pârliecinâtam, ka viss ir ok.
malvîne
Re: Jautâjums pucei
13.03.2008 20:16
puce
No implanta paniskas bailes. Liekâs þoklis saðíîdîs, skrûvi atgrûdîs, nu un citas lietas maisâs pa galvu:(
Vçl jautâjums:) Kâds ir tas jaunais materiâls keramika + cirkonijs (varbût)? Iespçjams, ka kaut ko jaucu.
Re: Jautâjums pucei
13.03.2008 21:10
malvîne:

nebaidies no implanta, tas tavâ gadîjumâ ir labâkais risinâjums (protams, ja visi apstâkïi ïauj). palasi labâk internetâ par implantiem, aizej pie implantologa uz konsultâciju... 2-5% neieaugðanas gadîjumu nav daudz, risks tâds pats kâ pie jebkuras citas med. manipulâcijas.
cirkonija karkasa protçzes ir izturîgas un estçtiskas, bet: 1) pie mums vçl ïoti maz kur taisa un pieredzes ir samçrâ maz; 2) cena...
tavâ gadîjumâ jâizvçlas protezçðanas veids, bet materiâli jau ir otrs jautâjums.
es tomçr tev silti ieteiktu pakonsultçties par implantâciju.
malvîne
Re: Jautâjums pucei
13.03.2008 21:19
Paldies! Viela pârdomâm :)
Re: Jautâjums pucei
13.03.2008 21:56
lûdzu :)
Ita
Re: Jautâjums pucei
21.03.2008 15:42
Cik tad ir videja implanta cena?
Re: Jautâjums pucei
21.03.2008 15:59
Re: Jautâjums pucei
15.04.2008 21:34
Pûce.
Gribu pajautât vai pçc vairâku augðçjo zobu rauðanas var temperatûra? Tâ parâdîjâð kadâ treðaja diena un ir drudzis katru vakaru(37,5)
Vakar biju pie dr.un man ðuves, bet vieglâk nepalika. Sâpes nejûtu,liekas ka âreji redzama iekaisuma nav.
Kâ rîkoties un vai ir iemesls uztraukties?
Re: Jautâjums pucei
15.04.2008 22:09
A tvainojos par iejauksanos diskusijâ, turklât neesmu speciâlists. Temperatûra vispâr tâdâ gadijumâ var bût taèu ja nav nekâdu aizdomîgu sajûtu izrauto zobu vietâ tad diezgan niecîga iespeja ka tas no zobiem un ticamâkais ka drudzim kâds cits iemesls.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Jautâjums pucei
15.04.2008 22:15
Raita:

iekaisumam raksturîgas sâpes, uztûkums, apsârtums, karstuma sajûta iekaisuma vietâ. ja nekas no tâ nav, tad tieðâm bûs jâmeklç kâda cita vaina :)
Re: Jautâjums pucei
15.04.2008 22:26
Izrauto zobu bietâ ir liels rçtas un nekâ skaista.
Nejûtos arî saaukstçjusies,tad t.butu viu dienu. Drudzis uznak vakarâ.Jûtîgi ir deguna blakus dobumi,iesnu nav. Izrauti taèu priekðçjie zobi un visa problçma sejas daïâ. Cik tur vajaga, lai bûtu arî iekaisums.
Re: Jautâjums pucei
15.04.2008 22:50
Pûce.

Paldies par paskaidrjumiem.
Re: Jautâjums pucei
16.04.2008 10:03
nu tad jau buus blakusdobumi pie vainas...
Re: Jautâjums pucei
16.04.2008 11:47
Tâ var bût... bet 37,5 vçl nav îsti iemesls panikai... taèu tas jâskata individuâli... man piemçram ja iemetas iekaisums deguna blakusdobumâ tad viòð ne par ko pats negrib pâriet un kïûst tikai sliktâk... es to zinu un tâpçc ar antibiotiku kursa uzsâkðanu nevilcinos...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
gribu uzzinât!
Re: Jautâjums pucei
24.04.2008 19:20
Cik maksâ pirmâ konsultâcija cilvçkam, kurð nolçmis protezçties? Vârdu sakot, tâda kâ tehniskâ apskate, kad tehniíis izsver visus par un pret, un izklâsta kâda bûs darba gaita, cik tas maksâs utml.
Tâs izmaksas var bût aptuvenas, vienîgi gribu zinât, vai jau pâri 100 velk?
Re: Jautâjums pucei
24.04.2008 23:05
gribu uzzinât!:


min variants - bezmaksas konsultâcija, 5-10 ls diagnostiskie ìipða veiduïi, rentgeni aptuveni 3 Ls/gb vai ortopantomogramma (panorâmas Rtg) Ls 10-15.

maksimums - var òemt kaut 1000, ja kâds dos :) ja nopietni, 100 ir stipri par traku.

"Izsverðana un izklâstîðana" ietilpst ârsta darbâ, tâpçc atseviðíi òemt par to naudu nebûtu korekti.
gribu uzzinât!
Re: Jautâjums pucei
28.04.2008 11:28
puce
Tu mums zobârstniecîbas guru!
Saki, lûdzu, kâdas ir Tavas domas par Stomotoloìijas centru (vai institûtu), vai arî kâ citâdi to sauc, vârdu sakot to, kas ir uz Dzirciema ielas? Vai var saòemt kvalitatîvus pakalpojumus, un, vai cenas ir tâdas paðas kâ citos smalkajos iestâdîjumos, varbût par 0.0001 % mazâk ? :)))
Jautâjums tâds panaivs, bet priekð manis svarîgs.
Re: Jautâjums pucei
28.04.2008 23:25
gribu uzzinât!:

viss ir atkarîgs no ârsta, labi un slikti ârsti ir sastopami jebkurâ iestâdç :)
tas pats ar cenâm - skatoties, ar ko salîdzini :) bet mazas nav :)
es Tev ieteiktu paprasît draugiem, radiem un paziòâm - ieteikums ir labâkais veids, kâ atrast labu specu :)
gribu uzzinât!
Re: Jautâjums pucei
29.04.2008 10:31
Paldiesiò, pucit!

Tad tik jâiet un jâsâk kaut kas darît. Cerams, ka lielo kredîtu bankas neliegs:)
Re: Jautâjums pucei
29.04.2008 11:21
nu vismaz GE Money un Inserviss neliedz, pârbaudîts vairâkkârt :)
gribu uzzinât!
Re: Jautâjums pucei
06.05.2008 09:19
puce!
Es nekur neatradu informâciju par tâdu protçzçðanas veidu kâ pielietojot "mikrozamki". Nemâku iztulkot ðo vârdu latviski, tâdçï arî neatrodu info. Vai lûdzu nevarçtu pâris vârdos paskaidrot ðîs protezçðanas bûtîbu? Kur tad tiek stiprinâti tie "mikrozamki" un kâ, ar kâdu materiâlu?
Jau iepriekð pateicos! :))
Re: Jautâjums pucei
06.05.2008 10:03
ataèmenti tur ir domâti - protçþu stiprinâðanas sistçmas. var bût ïoti daþâdas. piemçram, kronim bumbiòa sânos, bet izòemamai protçzei - tâda paða izmçra caurumiòð. klikt! - un turâs :)
gribu uzzinât!
Re: Jautâjums pucei
06.05.2008 10:16
Jâ, jâ tas mani interesç. Es tagad salasîjos krievu saitos par tâdiem un dikti gribu sev:)))
Tâtad es saprotu, ka Latvijâ arî dara tâdas lietas? Vai tas varçtu bût dârgâk kâ stacionâra protçze( nu tâda, ko uzstutç uz 2 veselajiem zobiem) ? Man sirds sâp par to, ka 2 pilnîgi veseli zobi bûtu stipri jânoslîpç, bet ðis variants ir vairâk kâ OK.
Re: Jautâjums pucei
06.05.2008 23:41
gribu uzzinât! Wrote:
-------------------------------------------------------
Man sirds sâp par to, ka 2 pilnîgi
> veseli zobi bûtu stipri jânoslîpç,

tad labâk ieimplantç trûkstoðos zobus.
gribu uzzinât!
Re: Jautâjums pucei
07.05.2008 18:49
Paldies, puce:)
Ar to implantçðanu ir tâ, ka nevaru pârvarçt bailes:(
Re: Jautâjums pucei
07.05.2008 18:53
bailes no kâ?
gribu uzzinât!
Re: Jautâjums pucei
07.05.2008 19:36
Nu labi teikðu, bet bez apsmaidîðanas :)) Vai to implantu ievietojot, nevar þoklis plîst, lûst...vai kaut kas cits traks notikt?
Ðodien jau biju uz konsultâciju pie dakterîða, viòð jau ar to implantu iesaka vairâk kâ tiltiòu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 20?
Ziņa: