Aplikums ap zobiem

Aizsāka Znif 

Znif
Aplikums ap zobiem
01.04.2008 18:54
Es mazgâju zobus no rîta un vakarâ pa 5 minûtçm, es vçl ar diegu tîru un skaloju ar Korsodilu vai citu skalojamo lîdzekli, ik pa laikam lietoju balinoðo zobu pastu, apmeklçju higiçnistu 2 reizes gadâ, bet man visu laiku ap zobiem veidojas aplikumi, kurus pat nokasît nevar. Kas par lietu??? Lûdzu, iesakiet kaut ko !
Re: Aplikums ap zobiem
02.04.2008 00:46
aplikumi (pigments) pelçks? tas ir no Corsodyl.
nevajag tâdus lîdzekïus ikdienâ tâpat lietot, tas ir domâts kâ terapijas sastâvdaïa!
ar 3 minûtçm pietiek. ja izberzîsi caurumus emaljâ (un tâ nemaz tik bieza nav), zobi bûs dzeltenîgâki un to virsma raupjâka (--> pigmenti, zobakmens un aplikums lips klât vçl vairâk).

galvenais zobu tîrîðanâ - rûpîgi notîrît katram zobam katru virsmu. dienas laikâ nekad neizveidojas tik blîvs aplikums, lai to vajadzçtu traki berzt.
Znif
Re: Aplikums ap zobiem
03.04.2008 14:26
Nç, man ârste teica tîrît 5 minûtes no rîta un vakarâ. Viòa ir laba ârste. Labi, centîðos visas virsmas notîrît. Ja ne Korsodil, tad ko? Man saka, ka Korsodil labs.
No pieredzes - Corsodyl lieto pec kirurgiskam manipulacijam un ne ilgak ka menesi. Tas rakstits pamaciba, dr. teica to pasu. Ja, var iekrasoties nedaudz zobi, bet ta nav "mirstama vaina", var aiziet pie higienista un viss kartiba.
Man skiet, tas ir arstniecisks lidzeklis un tapat to lietot nevajag. Zales (medikamentus) tapat lietosanas pec tachu ari neviens nelieto, bet gan tad, kad ir kada problema.
Corsodyl vispar riebigi dedzina muti. Man nepatika.
Re: Aplikums ap zobiem
03.04.2008 23:35
Znif Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nç, man ârste teica tîrît 5 minûtes no rîta un
> vakarâ. Viòa ir laba ârste. Labi, centîðos visas
> virsmas notîrît.

:)))

vari tîrît kaut 30 sek, ja pa to laiku spçj iztîrît katram zobam katru virsmu :)
Re: Aplikums ap zobiem
04.04.2008 19:04
nu ja ir divi zobi tad ar 30sek buus gana
Aha, tatad katram zobam 30 sek...
Re: Aplikums ap zobiem
06.04.2008 23:06
nea - vienam buus gana ar atliektiem galiem... :)
teoreetiski 10 sek vienam segmentam (cik zobu birste nosedz) buutu pietiekami...
Re: Aplikums ap zobiem
10.04.2008 15:08
Jugusalu:

tad jau pilna komplekta îpaðniekam bûtu 16 min jâtîra :) mazliet par traku :)
Ai, Pûce, Pûce - nosmçjos lîdz asarâm. Ja nav gudrîbas zobu, tad jau sanâk biðíi îsâks tas laiks.
Re: Aplikums ap zobiem
10.04.2008 18:36
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 25?
Ziņa: