nolûza zobs uz kura bija kronis

Aizsāka Gebelss 

Gebelss
nolûza zobs uz kura bija kronis
04.04.2008 20:42
Man te tâda ðaize notikâs, nolûza zoba kronis, labi ka nenoriju:). No zoba uz kura bija kronîtis praktiski nekas nava palicis pâri, lîdz ar smaganâm nolûzis. Tagad tur tâdi caurumiòi palikuðies. Par cik vçl divas nedçïas nevarçðu normâli pârvietoties (staigâju ar kruíiem), man jautâjums zinâtâjiem - vai ðîs 2 nedçïas varçtu pagaidît un tikai tad doties pie zobu daktera? Vai tur kur bija "kroòa" zobs ðajâ laikâ var rasties kâdi iekaisumi? Paldies
Re: nolûza zobs uz kura bija kronis
05.04.2008 12:14
var, var pagaidît. zobs ir nedzîvs, un no tâ, ka virssmaganu daïa nolûzusi, iekaisumi neradîsies.
Gebelss
Re: nolûza zobs uz kura bija kronis
05.04.2008 16:50
Paldies "puce". Kâ saka iedod mazo pirkstiòu, paòemðu visu roku:)
Man te vçl tâds jautâjums - to kroni ir nepiecieðams saglabât?:)
Veiksmi!
Re: nolûza zobs uz kura bija kronis
05.04.2008 17:35
nu labâk saglabâ, tas jau nav liels, bet principâ 99%, ka nenoderçs...
Re: nolûza zobs uz kura bija kronis
06.04.2008 23:08
pagaidu kronja nospiedumam vareetu nodereet.
Re: nolûza zobs uz kura bija kronis
10.04.2008 15:05
nu ja, ja ar superlîmi pielîmç, tad varbût ;)
Re: nolûza zobs uz kura bija kronis
12.04.2008 07:44
puce - nedaudz kompoziita materiaala un nekaadu probleemu
Irina
Re: nolûza zobs uz kura bija kronis
12.04.2008 08:51
Cik daudz no zoba ja ir palicis var vispâr ko "bûvçt" un taisît?
man ir ïoti sâpîga lieta,ka man atkal nolûza tapa un paveras ðausminoðs skats,ka zobs apakðâ ir sabojâjies spçcîgi,man jau ðíiet ka tur nekas nav glâbjams vairs,jo zobs ir lîdz ar sakni,tâdad ja urbj malas tad tâs malas ir ka put un viss,un vienîgi vel paliktu pati,pati saknîte kas jau ir iekðâ smaganâ,nu tâda cerîba,bet uz tâs jau neko vairs nevar... Skumji jo paðai ðíiet ka nevar pa vienu gadu tâ sabojâties zobs zem tapas,tur jau ir nolaidîba,jo kad liku tapu tad tas zobs bija vel tîri lâdzîgs,bet blakus zobs ar to bija ziepes toreiz,a tagad es pat vispâr nezinu...
Jau domâju par implantu zoba,vismaz jau takâ esmu samierinâjusies ar to ka bûs implants jâliek,bet gaidu kad zobârsts pateiks galçjo,nezinu vispâr kur griesties tâdâs situâcijâs ka paðai ðíiet ka nevar bût tâ ka zobi viens pçc otra aiziet pa pieskari pa tik îsu laiku,un turklât ja viòð ir labots viòð tâpat nevar bût tik drausmîgâ izksatâ pçc tam.
Nezinu...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 19?
Ziņa: