Spricee

Aizsāka reibiens 

reibiens
Spricee
07.04.2008 16:37
Sweicieki..!
Sodieen pa dienu biju pie zobarsta uz paarbaudi ,un izraadijaa ka man bija diezgan ielaists caurums vienaa zobaa,paliku arii salabot un lai nesaapeetu izveleejos lai man iespricee.Kad saneemu sprici daktere teica lai pagaidu koridoraa kameer taa iedarbojas.Un taa es seedeeju apmeeram kaada 5 min un tad ljoti sareiba galva taa peekshni pateicu to dakterei vinja tecia ka vretu buut no sprices.Gribeetu uzzinaat varbuut veel kadam taa ir gadiijies un vai taa nav kaada alegrgiska reakcija uz taamm zaleem ,un vaie ariii nakoshreiz varu njemt spritcii???
Paldies.....
Re: Spricee
07.04.2008 16:42
...taa nav alergjiska reakcija...
Re: Spricee
08.04.2008 07:34
droshi vien sabijies vai strauji pieceelies kaajaas....
Baile
Re: Spricee
10.04.2008 14:39
Varbût tomçr bija reakcija uz zâlçm, jo arî man reiz sâkâs nerealitâtes sajûta, sirdsklauves un auksti sviedri. Toreiz bija lielâka deva, jo vajadzçja raut. Daktere vçlâk teica, ka varbût ðprice trâpîjusi asinsvadâ, un tad reakcija var bût krasâka. Tomçr turpmâk anestçzijai izmantojam citas zâles, un tagad viss ir OK.
Re: Spricee
10.04.2008 15:01
vai nu trâpîja asinsvadâ un adrenalîns nonâca kopçjâ asinsritç (diez vai, jo reakcija sâkâs pçc 5 min), vai nu (visdrîzâk) iekðçjais sasprindzinâjums un bailes izraisîja pirmsìîboòa stâvokli...
ddd3
Re: Spricee
12.04.2008 21:05
Vai anestizçjoðie lîdzekïi ir daþâdi? Kâda ir cenu amplitûda? Ar ko tie atðíiras cits no cita?
Re: Spricee
12.04.2008 22:25
mûsdienu anestçtiíiem karpulâs (tâdi kâ "kârtridþi") cenas visiem apmçram vienâdas.

atðíiras ar piederîbu pie esteru vai amîdu grupas.
ddd3
Re: Spricee
13.04.2008 11:16
Un cik tâds viens kârtridþs maksâ? Pacientam!
Re: Spricee
13.04.2008 15:52
tik, cik norâdîts klînikas cenrâdî par anestçziju - parasti kâdi lati 3.
Re: Spricee
13.04.2008 16:01
Manai zobârstei cenrâdî norâdîts- anestçzija- bez maksas.
Tâtad pat bez anestçzijas Tu kaut cik par to samaksâ ;-)
Re: Spricee
13.04.2008 16:26
,,,:

es arî par anestçziju atseviðíi neòemu, lai pacienti nesâk taupît uz tâs rçíina un lai neaplipina mani ar savu stresu :)
Re: Spricee
13.04.2008 17:14
Man jau vienalga- es bez anesteezijas un shitaam eksekuucijaam neparakstiitos ;-)) Un lai tie drosmiigie apmaksaa dalju manu anesteeziju ;-)))
Re: Spricee
13.04.2008 17:31
Puce, bet kaa tad Tu nemaz neiedziivojies...

maneejai zobaarstei gan ir atsevishkja samaksa, bet nu es tad labaak vienreiz neeedu (kaut gan par Ls 3 nekaads dizhais pasaakums muusdienaas vairs taapat nesanaaks), nekaa tajaa dienaa 3x neeedu aiz shausmaam... un zobaarstus (vispaar aarstus) es ljoti labi protu aplipinaat ar stresu. esmu novedusi gan vienu ARS loru, gan savu ieprieksheejo zobaarsti... shitaa, kas man ir tagad, nekaadi neizvedas...

ja nu par alergjiskaam reakcijaam, tad taa man noteikti saaktos no nedabuutas shprices....



Edited 1 time(s). Last edit at 13.04.2008 17:33 by Runcene.
Re: Spricee
13.04.2008 18:07
Jâ, bet samçrâ nesenajos padomju laikos nevienam zobârstam pat prâtâ neienâca pajautât par anestçziju, kad vajadzçja kaut ko plombçt. To no bçrnîbas atceros. Man, cik atceros, pat ekstrahçja gan piena zobu bez un sâpçja traki.
Hmm, kâpçc mçs esam palikuði tik, nu ðvaki??? Nezinu, bet uzskatu, ja jau pacients vçlas ietaupît uz anestçzijas rçíina, kâpçc nç? Uz cita jau nekâ neietaupîsi un ar beigtiem zobiem arî tâ kâ negribçtos staigât.
Re: Spricee
13.04.2008 20:36
,,,:

haïava, seeeer ;)



Runcene :))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 18?
Ziņa: