sap zobi!

Aizsāka treisija 

Re: sap zobi!
25.01.2010 23:17
nevis drošības pēc, bet tas ir vienīgais veids, kā izārstēt to iekaisumu. tas, ka pumpa mazinās, nenozīmē, ka zobs ir ok.
Re: sap zobi!
25.01.2010 23:18
Zinu ;) :)
Re: sap zobi!
05.02.2010 19:33
Sveiki tauta!
Uz atbildi īsti neceru, bet variantu ar diez ko daudz nav bez diennakts klīnikas..Lasu visu forumu un sapratu te daudz ko pamācīties būtu par to kas un kā. Jāatzīst kamēr jauni veselību nolaižam, kad kļūstam vecāki to atkal meiģinām saglābt, priekš maniem gadiem zobi man ir tik sliktā stāvoklī, ka jo ilgāks laiks gāja jo mazāk gribējās pie ārsta iet. Jautājums ir par to ka nedēļu mocījos šausmīgās sāpēs, bet kad beidzot tiku pie ārsta trakākais jau bija beidzies un atlika tik uzlikt zāles nolauztajam zobiņam...arī rentgens tika uztaisīts bet ne pie ārsta tad tagad brīvdienas pa vidu nāk, bet negribētos ielaist ko tālāk nekā jau tas ir jo dienu pēc ārsta apmeklējuma sāka sāpēt visa nelaimīgā zobiņa smaganu puse iekaisusi jūtīga uzpampusi ir mēle un ir grūti elpot jo šķiet kakls arī ir piepampis...Varbūt skatos nepareizajā virzienā un tā nav zoba vaina, bet vai tā varētu būt zoba vaina ? Rentgenu nesaprotu bet blakus parastiem zobiem ir arī balti pleķi kas stiepjas dziļi saknē...zāles arī ir balts rentgenā bet tās es atradu un tās neiet tik dziļi un nav tik liels baltums...! Tad vienīgais satraukums vai man skriet uz kādu diennakts centru vai tas nav nekas traks un pats pāries un varu paciesties līdz 2dienas vizītes pie sava ārsta..?
Re: sap zobi!
05.02.2010 23:20
ja ir gruutiibas elpot tad nekaveejoties dodies pie daktera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Re: sap zobi!
06.02.2010 17:55
Fro, kā iet?
Re: sap zobi!
06.02.2010 19:39
Mēle vairs nesāp tik ļoti, tas varētu nebūt bijis no tā vai tomēr sasārtums un sāpes bija dēļ tā to es nezinu, bet ir labāk, ko nevarētu teikt par smaganām jo visa nelaimīgā zobiņa puse ir vairāk kā jūtīga un ar vien vairāk ar katru dienu...! Šobrīd vienkārši ienīstu dzīvi jo pat ieēst nevaru un jūtos nožēlojami vēljoprojām līdz doca vizītei ir 3 dienas...
Re: sap zobi!
06.02.2010 19:52
aizej bez rindas, laikam uzliktās zāles nonāca tur, kur nevajag! lai vismaz noņem tās zāles, tas aizņem 3 min, un tad iesi pēc 3 dienām turpināt...
Re: sap zobi!
09.05.2010 17:29
Sveiki!
Man 6. zobs ir plombēts, plombe ir tikpat kā pa visu virsmu. Pirms pāris mēnešiem aizmugurējā daļā izdrupa gabaliņš un tagad ar zobu diegu jūtu, ka arī priekšpusē ir caurs - sanāk, ka caurums ir nu jau pa visu zobu. Un,protams, ir sācis neganti sāpēt. Rīt došos pie doka, protams, bail, jo Rīgā neviena pazīstama, līdz ar to, labām domām apvīta, nav :(
Vai ir kāda iespēja, ka nevajadzēs raut? Jo emalja ir palikusi tikai nedaudz no sāniem, jo tagad, kad ir padrupis, cauri spīd kaut kas pelēks - sudraba plombe. :(
Re: sap zobi!
09.05.2010 21:52
Zanee Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vai ir kāda iespēja, ka nevajadzēs raut?

ir, un liela. visdrīzāk tīrīs kanālus.
Re: sap zobi!
10.05.2010 11:23
Jā, tīrīs kanālus un no nerva jāatvadās. Man, protams, prieks, ka zobu var saārstēt un tas nav jārauj ārā :)
Mia
Re: sap zobi!
16.02.2011 19:00
Labdien!
Skatos, ka seit sen neviens nav rakstijis, bet ceru, ka puce vel ir te... :)
Es ari nedzivoju LV, bet jau pagajushaja ziema kad slimoju (ar iesnam, klepu) man sapeja visi zobi kreisajaa pusee - briiziem vairak augsaa, briiziem lejaa. Dzeru pretsapju zales uz nakti un ar laiku pargaja. Pavasari biju Riga pie zobarsta, taisijam rentgenu un neko aizdomigu dzilaak neatrada, salaboja vienu kariesu tajaa saapiigajaa pusee.
Shoziem atkal tas pats - saslimu un saaka saapeet visi zobi tajaa pashaa pusee - tik shausmiigi saapeeja vienu nedeelu, ka naktii ceelos raudaadama un gaidiju minimalo laiku, kas paiet, lai driikst dzert naakamo pretsaapju tableti. Pa dienu liidziigi. Tas pat bija laikaa, kad dzeeru antibiotikas savam viirusam. Saap arii uz aukstu un karstu un kustinot zokli - eedot (pat uz otru pusi). Aizgaju pie sava arzemju zobarsta, izstastiju visu, vinsh teica, ka noteikti kariess, bet visu paarmekleejis neatrada pilnigi neko ko labot. Arii rentgenaa neko neredzeja.
Taa kaa paarlasiiju visu sho forumu, domaaju, ka tas arii vareetu buut kaads hronisks iekaisums sen labota zoba saknee? Vai cista?
Vai var taa buut, ka tas ir nervs, kas nav saistiits ar zobiem, bet tikai ar iesnaam?
Ko man dariit, ja rentgenos neviens neko neredz, bet kaa saslimstu, saapes ir necieshamas?!
Paldies!!!
Re: sap zobi!
16.02.2011 22:10
drīzāk jāmeklē kāda neiroloģiskā vaina, laikam...
jo saaukstējoties parasti sāk sāpēt nedzīvi problemātiski zobi; bet uz karstu/aukstu reaģē dzīvi. vai nu ir gan tas, gan tas, vai nu zobi nav pie vainas.
Mia
Re: sap zobi!
17.02.2011 16:50
Paldies par atbildi, Puce! Aizieshu uz konsultaciju pie vel viena zobarsta - ja nekaa, mekleeshu neirologu!
Gribeju vel pajautat - ja zobs reage uz aukstu un karstu, kas tam isti ir par vainu un kaa to aarstee?
Paldies!
Jauku dienu! :)
Re: sap zobi!
17.02.2011 16:58
uz karstu un aukstu var reaģēt gan zobs ar padilušu emalju vai atkāpušos smaganu, gan zobs ar caurumu. atkarībā no iemesla arī izvēlas terapiju.
Re: sap zobi!
17.02.2011 17:41
vai ir deguns ciet, spiediens zem aciim?
vikucis
Re: sap zobi!
17.02.2011 18:38
Deguna balkusdobuma iekaisums jeb haimorīts
Mia
Re: sap zobi!
17.02.2011 22:09
Ir deguns veel ciet - skaloju degunu ar saali.
Bet zobu saapes mazinaajushaas un sapratu kursh viens zobs apakshpusee saap - laikam tas pats, kas reagee uz aukstu un karstu - sen labots. Tagad nevaru uz taa uzkost arii. Pierakstijos pie zobaarsta ar sho.
Paldies jums!
Re: sap zobi!
17.02.2011 23:19
nu ja deguns ciet, un saapes parasti ir kad deguns ciet un saauksteejusies tad vainiigi ir deguna blakusdobumi un zobaarsts neko neliidzees. ej pie otolaringologa lai paliidz ciiniities ar infekciju blakusdobumos.
Re: sap zobi!
18.02.2011 23:56
Mia Rakstīja:
-------------------------------------------------------
Tas pats bija laikaa, kad dzeeru
> antibiotikas savam viirusam. Saap arii uz aukstu
> un karstu un kustinot zokli - eedot (pat uz otru
> pusi).

nu neizklausās gan pēc haimorīta, ja vēl ņem vērā, ka sāp apakšējais zobs...
Re: sap zobi!
03.08.2011 09:14
Sveiki! Baigi kluss te ir, bet varbūt kāds palīdzēs :)
Vakar biju pie daktera, zobam izņēma nervu un iztīrīja kanālus, uzlika pagaidu plombi. Šodien pamodos un apkārt zobam tāda neliels pampums apkārt uz smaganas,nesāp,bet es viņu jūtu, taka mutē kas lieks. Skatījos, apsārtis ir tur pat netālu, kur šprici dūra, tur pat nedaudz sāp. Nu jautājums ir, vai man skriet pie daktera vai tā var staigāt nedēļu, vai izklausās bīstami? Man pieraksts pēc nedēļas...
Paldies jau iepriekš:)
Re: sap zobi!
04.08.2011 08:24
pagaidi kaadu dienu divas. izklausas ka varetu buut normaali.
Re: sap zobi!
04.08.2011 23:43
ja sliktāk nepaliek, tad būs labi :)
kkkometa
Re: sap zobi!
06.08.2011 19:50
Ceturtdien biju pie zobārsta. Laboja 2 apakšējos priekšzobus. Tā kā man ir superjūtīgi zobi anestēziju špricēja 4 vietās. Līdz pat šai dienai (trešā diena jeb 2 pilnas) sāp smaganas dūrienu vietās. Ir drebulis. 36.9 temp. Vakar un šodien izdzēru Nimesil. Ir slimuma sajūta un drebuļi. Tā kā lietoju kortikosteroīdus (6mg Medrol) tad ir problēmas ar imunitāti. Baidos, ka nav tikusi kāda infekcija. Ir kādam bijusi temp. pēc zobu labošanas un drebuļi?
Re: sap zobi!
07.08.2011 09:08
droshi vien ka sakritiiba. smaganas var buut juutiigas duuriena vietaas dazhas dienas. paskaties vai kas cits nevaretu buut celonis shiem simptomiem.
dy
Re: sap zobi!
16.09.2011 23:33
Jautājums pucei! Vai pastāv iespēja izārstēt slimu nervu, to neizņemot?
Re: sap zobi!
17.09.2011 07:50
ja dzīvam zobam sāpes jau ir stipras, un sāp pats par sevi, bez kairinātāja, tad var tikai izņemt nervu

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: sap zobi!
17.02.2012 13:53
Sveiki.
Man Jums jautaajums.
Pa nakti saap kreisaa pusee visi zobi, liidz ar to galva, bet vienllaiciigi ar saapeem pie meeles un peec tam pamatiigas kaklu saapes, kas kairina un neko noriit. Mulsina ka tas vienlaiciigi. Nejaushiiba?
No ieprieksh lasiitaa nojaushu ka kaut kur iekaisis nervs?
Kaa ar poteem un aartseeshanu, ja baroju 3men vecu zidainii?
Gaidishu atbildi
Paldies.
Re: sap zobi!
18.02.2012 11:28
var būt arī sakritība. piepampis nekas nav?

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: sap zobi!
21.02.2012 15:51
Nav tagd kakls saap otraa pusee un ari zobu palika juutiigi priekshpusee. Ieprieksheejie vairs nesaap. :S. Tad taa nevareetu buut zobu vaina?
Re: sap zobi!
22.02.2012 12:18
šaubos, ka tie varētu būt zobi...

__________________
dr.puce@gmail.com
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 12?
Ziņa: