Zobu laboðana ar narkozi.

Aizsāka Anonîms 

Sveiki.
Esmu 16 gadus vecs. Centîðos izklâstît savu problçmu pçc iespçjas sîkak.
3 gadus atpakaï ar dakðiòu izdauzîju sev zobu. Pus gadu vçlak beidzot ieliktu plaîti. Zobs ir priekðçjais augðâ ja kas. Pâris mçneðus vçlak iekïuvu kautiòa, platîti sadauzija, lietojama vairs nebija. Nu tad tâ, sçþu bez priekðçja zoba. Sâku iet pie zobarsta pâris nedçïas vçlak, un lûk kur sâkas problçmas, es nevaru izturçt zobârstus, man vienmçr ir problçmas, bail, u.t.t Ko es gribu pateikt ir, es varu aiziet vienu reizi, otru, treðâja jau sâku raustîties, un vienkârði neeju, sameloju vecâkiem ka biju. Pçc mçneðas viss uznâk gaismâ. 3 mçneðus atpakaï biju vçlreiz. Kâ vienmçr, pec 3 reizes vairs negribçju iet. BET, tagad ir vçl lielâka problçma. Zobârste pedçja reizi, izrâva man zobu, labajâ pusç. Jo bija pamatîgi bojâts... Nu tas apmçram kas kur kâ. Tagad esmu sâcis interesçties par zobu laboðanu ar narkozes palîdzibu. Jo es gribu sev atpakaï normâlu smaidu, bez nekâdiem stresiem ar parastu zobârstu.
ðî brîþa situâcija ir ðâda:
- Priekðâ nav zobs. Otrs priekðçjais pamatîgi bojats, ir un bûs jârauj âra.
- Malçjais kreisâ puse blakus bojâtam priekðçjam pamatîgi bojâts. Varbût ir iespçja labot.
- Labaja pusç, lejâ nav zobs.
- Un varbût citi mazi caurumu kaut kur.

Ko es gribu jautât ir, vai to visu ir iespçjams salabot ar narkozes palîdzibu.
Un cik tas varçtu izmaksât. Un protams kur to var izdarît. Esmu no Saldus, ja kas.
Zinu, izklausâs varbût smieklîgi un dumji. Bet tâ tas ir. Bûðu pateicîgs par jebkâdu informâciju.
Re: Zobu laboðana ar narkozi.
03.10.2008 10:36
nu labot un raut tu vari ar vispârçjo narkozi, bet protezçðana gan bûs bez tâs...
Nu tik daudz es zinu. Un protçzeðana nebûtu problçma. Bet kâ ar cenam, un kur?
Re: Zobu laboðana ar narkozi.
03.10.2008 11:01
cenas ir stipri atkarîgas no tâ, kas tieði tev tiks darîts.

bet iesaku tev izmantot sava vecuma priekðrocîbas un salabot visu un izraut raujamos zobus bez maksas (lîdz 18 gadiem to apmaksâ valsts).

to vari darît iestâdç, kurai ir attiecîgs lîgums ar valsti (Rîgâ, piemçram, Stomatoloìijas institûts). tur arî vari mçìinât sarunât vispârçjo narkozi (tâ, protams, bûs par maksu).
Piedod, Puce, bet kapec protezesana Latvija ir bez visparejas anestezijas? Kur ir problema?
Re: Zobu laboðana ar narkozi.
04.10.2008 20:00
Jugusalu:

:)))

taisît vispârçjo narkozi, lai paòemtu nospiedumu jaunai platîtei?

vai lai pielaikotu tilta karkasu?



Edited 1 time(s). Last edit at 04.10.2008 20:03 by puce.
Piedod, Pûce, bet vienkârði ir dzirdçts, kas ir ïoti nepatîkams, ilgstoðs un sâpîgs process, tâdçï arî jautâju. Vâcijâ, manuprât, bija viena klînika, kas to praktizç, un tas pacients laimîgs pamostas ar skaistiem zobiem. Internetâ labi sen to redzçju.
Re: Zobu laboðana ar narkozi.
04.10.2008 22:07
Jugusalu Wrote:
-------------------------------------------------------
ir
> ïoti nepatîkams, ilgstoðs un sâpîgs process,

reizçm ilgstoðs..
root
Re: Zobu laboðana ar narkozi.
28.01.2009 09:21
Man gan liekas, ka zobus ar visparejo narkozi tikai ekstraktee, nevis labo.
Protams labojot var izmantot sedaciju, tikai padargs process + ne visur tas ir pieejams, ka ari anesteziologa-reanamatologa klatbutne by default...


puce Wrote:
-------------------------------------------------------
> cenas ir stipri atkarîgas no tâ, kas tieði tev
> tiks darîts.
>
> bet iesaku tev izmantot sava vecuma priekðrocîbas
> un salabot visu un izraut raujamos zobus bez
> maksas (lîdz 18 gadiem to apmaksâ valsts).
>
> to vari darît iestâdç, kurai ir attiecîgs lîgums
> ar valsti (Rîgâ, piemçram, Stomatoloìijas
> institûts). tur arî vari mçìinât sarunât
> vispârçjo narkozi (tâ, protams, bûs par maksu).
Nea, SI gan labo, gan ekstrahç.

Lasîju saistoðu rakstu þurnâlâ "Ievas Veselîba" par ðo tçmu. Ehh, bûtu vairâk naudiòas, toè visu darîtu tikai ar vispârçjo anestçziju. Gribas zinât, kâ tas ir, ka tevi aizmidzina un tu neko nejûti.
Re: Zobu laboðana ar narkozi.
28.01.2009 18:34
veel jau var pameegjinaat "smieklu gaazi" vai nomierinoshu tableti...
Jautâjums zb:

1) vai nezinât, kur pamukusi mûsu Pûce? Viòas te ïoti pietrûkst.
2) vai tieðâm bûtu iespçjams, ka man tai paðâ SI to vispârçjo anestçziju atteiktu? (Esmu dikti salasîjusies un man tâ ideja ïoti iet pie sirds).
Re: Zobu laboðana ar narkozi.
28.01.2009 23:25
par puuci tieshaam nezinu. varbuut panjeemusi atvaljinaajumu,
muusdienaas ja maksaa tad parasti servisu neatsaka. nedomaaju ka SI buutu iznjeemums.
Re: Zobu laboðana ar narkozi.
29.01.2009 10:39
Jugusalu Wrote:
-------------------------------------------------------
vai nezinât, kur pamukusi mûsu Pûce? Viòas te
> ïoti pietrûkst.


esmu tepat, nekur neesmu pamukusi, ieskatos katru dienu :)
Tas labi! Priecājos.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 15?
Ziņa: