Ludzu iesakiet labu zobarstu!

Aizsāka Help 

Help
Ludzu iesakiet labu zobarstu!
29.11.2008 00:56
Lieta loti svariga un nopietna!
LUDZU iesakiet labu zobarstu kurs varet gliti uzfisinat prikszobus un uzlikt tiem kronisus!
Tiko izpetiju visus iespejamos forums un atsauksmes un gudra ne grama netieku un tad man ir milzigs jautajums!
Help
Re: Ludzu iesakiet labu zobarstu!
29.11.2008 00:57
Ehz, ar daudz kludam uzrakstiju, atvainojos, bet galva tiesam jau no visas informacijas griezas!

Paldies par jebkuru ieteikumu!
Re: Ludzu iesakiet labu zobarstu!
29.11.2008 13:43
Ja zobiem liek kroniishus, tos manupraat neviens nefrishina, bet nosliipee nafig :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Help
Re: Ludzu iesakiet labu zobarstu!
29.11.2008 13:47
Un var but kads var ieteikt kadu zobarstu kas tiesi sos kronisus skaisti uzliek?
Re: Ludzu iesakiet labu zobarstu!
29.11.2008 13:54
Tu tieshaam domaa, ka ir kaads kursh liek labi un kursh slikti? es vispaar salaboju zobus leetaa ierindas poliklinika un vismaz pagaidaam nesuudzos. Ok.. man nepatika komforta liimenis tur - cik nu komfotabli var buut pie zobaarsta, bet visaa visumaa tai polenee man pazistami paaris naudiigi cilveeki ari iet un nesudzas.

Mana sieviete gaaja uz Briiviibas un Tallinas krustojumu blakus meeness aptiekai. Briesmiigi daargi manupraat bet arii viss chikiniekaa. Bet tai pat laikaa vinjai 1 zobs izmaksaaja kaa man 7. Starpiiba kvalitaatee - hvz... neko no taa nesaprotu :)

Neej uz kaktu kantoru maska4kaa un buus ok :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Help
Re: Ludzu iesakiet labu zobarstu!
29.11.2008 18:42
Kura poliklinika tu laboji?
Re: Ludzu iesakiet labu zobarstu!
29.11.2008 18:46
Ogre

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Es arî tur agrâk gâju, kur Mateusa sieviete. Klînika ïoti forða, atmosfçra arî, bet tikai tur tas forðais dakteris vairs nestrâdâ, pie kâ gâju. Klînika "32".
Re: Ludzu iesakiet labu zobarstu!
30.11.2008 13:17
Nu maneejaa gaaja pie taada ljoti gara ar brilleem. Krievs manupraat bija.
aaa... man patika tur gaidiit uzgaidaamajaa...kafiju visu laiku pienes,,,,tv arii ir :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 30.11.2008 13:17 by Mateus.
Jâ, es zinu - es arî gâju pie tâ paða garâ dakterîða (krieva) ar brillçm. Pasaule nu gan ðaura, taisni ðausmas.
P.S. Tikai bezgala þçl, ka viòð vairâk nestrâdâ. Viens no vislabâkajiem zobârstiem, kâdu vispâr zinu.
Sîpoliòð
Re: Ludzu iesakiet labu zobarstu!
01.12.2008 16:40
Dr.Vahitovs burtnieku 33
Re: Ludzu iesakiet labu zobarstu!
17.12.2008 19:14
Kad lûdz ieteikt kâdu labu dakteri- faktiski var necerçt uz normâlu ieteikumu, jo cik cilvçku- tik viedokïu. kas vienam labs, to otrs momentâ noliks... pçc savas pieredzes varu teikt, ka jâizmçìina vairâki,lîdz vari apstâties pie kâda, kas patîk un kura darbs apmierina. Man, kâ cilvçkam, kas nenormâli baidâs no zubòikiem, bija ilgs un grûts process, kâ saòemties vispâr iet un kaut ko meklçt.. aizgâju uz vienu klîniku, uz otru, uz treðo- lîdz atradu to, kas man der. bet neizslçdzu, ka kâdreiz pamçìinâðu vçl kâdu dakteri...
Savu dakteri (paðreizçjo) varu ieteikt, jo gan ar attieksmi, gan ar darbu esmu pilnîbâ apmierinâta. Man ir gan kanâlu ârstçðanas veiktas, gan kronîtis likts- viss kâ nâkas... Arî draudzenes ir apmierinâtas ar viòa darbu.. tâ kâ.. jautâjums vien, cik cilvçkam maciòð atïauj, jo kâ zinâms privâtprakses nav lçtas..diemþçl.. LAi arî labprât ietu kâ Mateus uz poleni pa lçto- es jau tâ knapi bailes pârvaru uz super duper klîniku iet, tad uz tâdu iestâdîjumu toè nesaòemtos.. Tas katram individuâli
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 21?
Ziņa: