metâlkeramikas tilts

Aizsāka Aiva 

metâlkeramikas tilts
21.12.2008 13:09
Pirms divâm dienâm augðçjiem èetriem priekðzobiem uzlikta metâlkeramikas kroòus (viena trûkstoðâ zoba vietâ-tiltiòð). Kapçc tagad tie zobi ir platâki un biezâki nekâ mani iepriekðçjie zobi- izskatâs kâ zirgam....vai tas ir atkarîgs no protçzista, kas tos izgatavo, vai vienkârði metâlkeramikas kroni savâdâku nevar uztaisît. Pie tam vçl piekritu tos piestiprinat uz îstâ cementa. Ko lai dara? Jâsamierinâs?
Re: metâlkeramikas tilts
21.12.2008 18:34
tas ir atkarîgs no tâ, cik daudz ir vietas tiem kroòiem - ja no zobiem, uz kuriem lika kroòus, noslîpçts pietiekoði daudz, tad kroòus ir iespçjams uztaisît tâda izmçra, kâdi bija savi zobi; bet ja kaut kâdu iemeslu dçï zobi ir apslîpçti par maz (piem., zoba audu saudzçðanas nolûkos), tad kroòi var bût arî lielâki (jo kronim ir metâla biezums+vairâki porcelâna slâòi, ja uz porcelâna biezuma"taupîs", tad cietîs skaistums).

ja piekriti stiprinât uz îstâ cementa, vienîgais, ko tagad var mainît - padarît îsâkus, noapaïot stûrus utml. platumu un biezumu vairs piekoriìçt, visdrîzâk, nevarçs.
Re: metâlkeramikas tilts
23.12.2008 18:47
lûdzu :)
Ja nu es gribu pârlikt kroòus, vai tos varçs dabût nost?
Re: metâlkeramikas tilts
03.01.2009 18:40
sabojâjot kroòus (pârzâìçjot) - noteikti varçs, nesabojâjot - jâsit nost, tad ir risks nolauzt zobus.
Paldies! Man ir zinâms viens celtnieks ar fleksi...:))
Re: metâlkeramikas tilts
04.01.2009 14:30
ir arî maigâkas metodes ;)
Aivai
Re: metâlkeramikas tilts
04.01.2009 19:27
Cik samaksâji par 4 kroòiem? Kâpçc dçï 1 iztrûkstoða zoba, jâliek 4 kroòi?
Re: metâlkeramikas tilts
04.01.2009 20:20
gan jau tie apkârtesoðie bija stipri restaurçti un nesmuki... tâpat vien jau neliktu 4 vienîbas 1 zoba aizvietoðanai...
Pucei taisnîba. Stipri restaurçti, nedzîvi, un arî krâsa dzeltena...A samaksâju 400 par visu tiltu (tas gan nav Rîgâ). Droði vien, ja bûtu mainîjusi divus zobus, tad izgatavot tos lielâkus par esoðajiem bûtu grûtâk. Gribçju kâ smukâk...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 11?
Ziņa: