Nu Puce... saki ko domaa

Aizsāka Mateus 

Nu Puce... saki ko domaa
21.12.2008 23:03
Riit eju pie zobaarsta beidzot bet es te tagad skatos.. tas zobs kursh manupraat ir trakaakais... spogulii skatoties iekshpusee ir melns. Ja iek iekshaa eediens un es to ar zobubakstaamo izurkjeeju asinjo biki uzreiz... ja speeciigi meegjinu tjip izsuukt ar meeli eediena paliekas kas tika tur kur izluuza zobs ar dalju veco plombi - arii bik asinjo... kaa Tev izskataas... raujams? :( Tas taa.. lai zinu uz ko riit gatavoties :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nu Puce... saki ko domaa
23.12.2008 09:14
Neizraava. Tiku gan tikai shodien.
Pateica ka ja buutu vel kaadu laicinju pagaidijis, tad gan zobs buutu vnk sapuvis :o Biedee te mani :D Bet nu ok... meerdee man tagad nervu.

Ruugta garsha mutee var buut no shitaam manipulaacijaam briizhiem? Un vel jautaajums... nu uzlika man taas zaales no riita... tagad tas zobs taads taa kaa juutiigs... briizhiem papulsee itkaa... taads kaa piebaazts... ko te liidzeet? Ibumetinu?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 23.12.2008 15:43 by Mateus.
Re: Nu Puce... saki ko domaa
23.12.2008 18:47
jâ, Ibumetîns bûs labs, jo ir gan pret sâpçm, gan pret iekaisumu.

par Tavu aprakstu - asiòo vai nu smagana, vai nu izveidojies pulpas polips (tâda gaïiòa zobam pa vidu :) )

vispâr Tu gan esi drosmîgs cilvçks - îsi pirms garâm svçtku dienâm aiztikt tâdu graustu... ar tiem tak kâ ar bitçm... (tpu-tpu-tpu)
Re: Nu Puce... saki ko domaa
23.12.2008 18:48
jaa, meegjini ibumetinu.
man jau likaas ka nervus vairs nemeerdee... hm.
Re: Nu Puce... saki ko domaa
23.12.2008 18:50
zb:

Tev tik tâ likâs ;)
Re: Nu Puce... saki ko domaa
23.12.2008 18:52
kas ir pulpa zinaaju :) Kaut kad netaa atraku. Nu aizgaaju taadeelj, ka ja nebuutu aizgaajis, hvz kad aizietu. Ceru ka viss buus ok. Ja nu kas saprotu, ka var beigties ar izraushanu diennakts kliinikaa.

Nu ierindas poliklinikaas meerdee gan :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nu Puce... saki ko domaa
23.12.2008 18:58
Mateus Wrote:
-------------------------------------------------------
>
> Nu ierindas poliklinikaas meerdee gan :)

...gan pulpu, gan paðu pacientu... :)
Re: Nu Puce... saki ko domaa
23.12.2008 18:59
nu man shkjiet, ka paareejo ko jaalabo es ieshu labot citur. Lai ir daargaak bet uzreiz vienaa reizee un miers, jo reaali i laika teereeshana i hvz.. nav man taada 100% uzticiiba stagnaatu metodeem :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nu Puce... saki ko domaa
23.12.2008 19:02
vai tad ðis nebija pçdçjais caurais zobs?
Re: Nu Puce... saki ko domaa
23.12.2008 19:04
puce: peedeejais kas noluuza...
Re: Nu Puce... saki ko domaa
23.12.2008 19:07
mateus: varbuut saac ar sho zobu. peec padomju laika metodeem saarsteetie saknju kanaali diez ko uzticami nav. bet sirdsmieru gribas ja peec tam gribeesi uzlikt labu kroni.
Re: Nu Puce... saki ko domaa
23.12.2008 21:10
hmmm.... nu ok.. bet tagad man ko.. nostaigaat to nedeelju un tai 29. iet vnk citur kur ar jaunaam metodeem aarstee? Vari ieteikt kaadu vietu kurp meegjinaat iet?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nu Puce... saki ko domaa
23.12.2008 22:21
vari arii negaidiit. puce buutu labs variants.
Re: Nu Puce... saki ko domaa
23.12.2008 22:23
nebûtu gan :) pucei lîdz pusjanvârim brîvu vietu nav...
Re: Nu Puce... saki ko domaa
24.12.2008 13:25
un iskataas, ka taa tagad visur

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nu Puce... saki ko domaa
24.12.2008 15:12
nuu jâ, svçtki arî ðogad tâdi gari sanâca...
Re: Nu Puce... saki ko domaa
26.12.2008 16:35
Vot sagadishanaas vai kaa, bet peec tam kad salika man zaales zobaa juutos kaa saauksteejies.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nu Puce... saki ko domaa
26.12.2008 22:19
nu nez... "zâles" arî tâds plaðs jçdziens :)
Re: Nu Puce... saki ko domaa
27.12.2008 01:24
Nu es jau nezinu ko vinja tur lika :D
Atceros tikai fraazi... ajajaj... nu traki traki... te buus jaaliek stipraas zaales arii... nu tagad saapees... izurba cik nu es iztureeju... sastuukjeeja zaales un teica peec nedeeljas naakt. Tagad kad biki sasit zobus kopaa arii nedaudz saap... lidziigi kaa bija ari pirms tam.
Temperatuura nedaudz virs 37... nu tur 37.1-37.4 bet sajuuta taada ka buutu saauksteejies... gan jau ka taa visdriizaak ari ir... plaani gjeerbos liidz shim.

Jaaiedzer ibumetiins, karsta teeja un chucheet :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nu Puce... saki ko domaa
27.12.2008 12:00
Mateus Wrote:
-------------------------------------------------------
izurba cik nu es iztureeju...

tâtad zobs bija pirms tam vçl dzîvs... hmmm... tad gan jau ka ielika k-kâdu arsçna pastu.


> Tagad kad biki sasit zobus kopaa arii nedaudz
> saap...

"zâles" ir iedarbojuðâs visas saknes garumâ un tagad indç audus zem zoba...
Re: Nu Puce... saki ko domaa
27.12.2008 13:40
un ko tagad dariit?
Tagad no riita atkal temp nav.

Tagad man ir jaameklee iespeeja tikt pie kaada dezhur aarsta kaut kur jeb vnk tas noziimee ka palikshu bez taa zoba?

P.S.
taa temp man bija ari pirmajaa dienaa vakaraa

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 27.12.2008 13:46 by Mateus.
Re: Nu Puce... saki ko domaa
27.12.2008 13:59
nu varbût arî, ka sakritîba ar to temperatûru. cik saprotu, otrdien Tev jâiet turpinât ar to zobu - nu laikam nav vçrts raustîties, sagaidi vien to plânveida vizîti. bez zoba nepaliksi gan jau :)
Re: Nu Puce... saki ko domaa
27.12.2008 14:02
nee pat vel aatraak. Pirmdien :)
fuu... ok... man kaut kaa peedeejaa laikaa paniski negribas bez zobiem palikt :D

Klau pie reizes gribas uzzinaat... tim tur pashiem galeejiem zobiem tieshaam neviens kronjus neliek? Jo tjip vinji tur trausli un vispaar bez maz lieki?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nu Puce... saki ko domaa
27.12.2008 16:46
neviens zobs nav lieks.
Re: Nu Puce... saki ko domaa
27.12.2008 17:05
Taatad buus jaapakonsulteejas pie citiem speciem ari.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nu Puce... saki ko domaa
27.12.2008 17:48
viss ir atkarîgs no konkrçtâs situâcijas - ja gudrîbas zobs nepiedalâs sakodienâ, ir stipri nobojâts, kanâlu terapija nav iespçjama, tad nekas cits neatliek, kâ to izraut.
Re: Nu Puce... saki ko domaa
29.12.2008 10:04
Nu taa arii nesapratu kas man tur saapeeja... tagad vairs nesaap :D
Nolasija man lekciju par manu nolaidiibu (biju pelnijis). Pusi nesapratu pusi aizmirsu, bet tur bij kaut kas tjip blakus zobs ari kapitaali bojaats (jociigi ka nesaapeeja) un smaganas kaut ko tur ieguulushaas saguulushaas un ko tik veel ne un eediena paliekas un vel kaut kas... kr4 kaut ko ar smaganaam man vel darija un ieteica nekad vairs neko taa neielaist, jo redz naakamreiz varos bez zobiem palikt :o

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nu Puce... saki ko domaa
29.12.2008 22:50
pareizi ieteica :)
Re: Nu Puce... saki ko domaa
29.12.2008 23:38
Nestriidos - pasham ar sho maaciibu pietiek! :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nu Puce... saki ko domaa
29.12.2008 23:42
galvenais mûsu darbâ - pacienta motivâcija, tad arî rezultâts bûs labs ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 6?
Ziņa: