Vai zobârsts vainîgs?

Aizsāka Bona 

Bona
Vai zobârsts vainîgs?
21.01.2009 04:48
Pirms divâm nedçïâm zobârsts uzlika metâlporcelâna tiltu, vakar gâju, lai nostiprinâtu ar cementu.Visu ðo laiku jutu jûtîgumu, nevarçju çst tanî pusç.Vakar daktere saka, ka malçjais zobs apslîpçts par dziïu un nu tam jâtîra kanâls.Tâtad vçl vismaz 3 ieðanas pie viòas un plus nauda arî!vakar biju galîgi vîlusies,neko neizteicos, un vienkârði aizgâju, teicu,ka padomâðu.Bet ko nu domât,tilts spieþ uz to zobu un ir ïoti jûtîgs..Pirms eju atkal gribu zinât, vai tâ ir dakteres kïûda vai tâ ir parasta rîcîba? Vai dzîvam zobam liek virsû tiltu?
Vispâr esmu galîgi neomâ, jo no zobârsta briesmîgi baidos, domâju, ka nu vakar ir pçdçjâ reizie, kad viòu redzu..
Re: Vai zobârsts vainîgs?
21.01.2009 11:34
Te vajadzîgs speciâlista komentârs bet cik zinu tad atbilde nav viennozîmîga, No vienas puses ir ârsti, kas iesaka òemt zobam nervu ârâ lai vçlâk ar to nebûtu problçmu. Taèu citi iesaka nervu pçc iespçjas saglabât jo zobs bez nerva ir nedzîvs un drupens un tam ir lielâka iespçja nolûzt.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vai zobârsts vainîgs?
21.01.2009 13:28
Bona:

ârsts mçìinâja saglabât nervu dzîvu, un tas ir tikai apsveicami, jo, kâ jau Ku! teica, dzîvs zobs nav tik trausls, kâ nedzîvs.

tas, ka konkrçti Tev tomçr nâcâs to nervu izòemt, ir tîri individuâla lieta - citam tikpat apslîpçts zobs, varbût, nesâpçtu nemaz, un varçtu likt virsû tiltu uz îstâ cementa.

un galu galâ - kâda Tev starpîba, kad to kanâlu pildît - tagad vai pirms zobu slîpçðanas? gan nauda, gan apmeklçjumi absolûti tie paði...

manuprât, zobârstam galîgi nav ko pârmest.
Re: Vai zobârsts vainîgs?
22.01.2009 00:21
ar tiem zobiem ir kaa ar biteem.

nevaino zobaarstu, parasti nervus meegjina patureet zem kronjiem/tiltiem kad vien iespeejams.
Bona
Re: Vai zobârsts vainîgs?
22.01.2009 05:12
Man jau to zobu apslîpçja, uzlika tiltu uz pâris nedçïâm iemçìinât un tikai tagad pateica, ka jûtîgums ir no tâ, ka zobs esot noslîpçts par dziïu.Jau samaksâju par tiltu, vajag tikai nostiprinât ar cementu.Tâpçc aizdomâjos, kâpçc tad neòema nervu laukâ pirms slîpçðanas.Tagad man papildus jâmaksâ.
paldies par atbildçm, uz zobârstu nedusmoðos:)
Re: Vai zobârsts vainîgs?
22.01.2009 11:41
Bona Wrote:
-------------------------------------------------------
Tagad man
> papildus jâmaksâ.

uztver to, kâ ârsta mçìinâjumu pataupît Tev naudiòu ;)
Bona
Ja jau Tev tik ïoti gribas zinât, vai ârsts vainîgs vai nç - raksti iesniegumu Veselîbas inspekcijai. Viòi Tev uz to atbildçs.

Bet gribçtos ticçt Pûcei - ne jau no ïauna prâta viòð kaut ko darîja vai nedârîja pçc kanoniem.
Re: Vai zobârsts vainîgs?
22.01.2009 13:56
Es tagad aarsteeju vienu zobu... salika tur kaut kaadas zaales... pateica naak reizee tikai saplombees... aizgaaju.. saaka tiiriit tur kaut ko.. es saaku bljaut ka bljin saap... sekoja fraaze.. nu jaa... nervs pa tuvu... ok meerdeesim.

Taa kaa... kamon... tas ka Tev liekas ka Tevi chakaree vel neko nenoziimee. Ja tev tas nervs nebuutu tik tuvu buutu normaala ekonomija. Bet taa kaa tomeer nesanaaca - nu nesanaaca nu :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Mateus, kas Tev tie par dakteriem? :)
Man ir trakas lietas darîtas, bet sâpçjis, par laimi, manipulâcijas laikâ nekas nav.
Re: Vai zobârsts vainîgs?
23.01.2009 12:45
Es neizmantoju narkozi procesa laikaa. Buutu jociigi ja nesaapeetu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vai zobârsts vainîgs?
23.01.2009 20:50
varbut pameegjini anesteeziju ja negribas lietot narkozi ?
Re: Vai zobârsts vainîgs?
23.01.2009 21:52
:D:D:D
ok pateikshu vel saprotamaak - neizmantoju nevienu no piedaavaatajaam atsaapinaashanas metodeem :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vai zobârsts vainîgs?
24.01.2009 10:06
Re: Vai zobârsts vainîgs?
24.01.2009 12:41
hvz... agraak bija bail kad biju salasijies kaa cilveeki mirst pie zobaarstiem :D
Tagad jau vnk nevajag... tetoveejot tak ari bez narkozes :D:D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Mateus wrote:
hvz... agraak bija bail kad biju salasijies kaa cilveeki mirst pie zobaarstiem :D


Ja gribas taisît paðnâvîbu, aizej pie zobârsta un palûdz anestçziju. (Pûce, piedod, lûdzu!) :)))

Bet nopietni runâjot, ja ir kaut kas viegls, mierîgi var iztikt bez anestçzijas (ja izòem ðuves vai kaut ko nelielu saplombç. Tad nu toè nevajag).
Re: Vai zobârsts vainîgs?
24.01.2009 18:36
Nu man bez atsaapinaashanas paboja taadu zobu kursh bija liidz pusei sapuvis un sachakareejis gan smaganas gan blakus esosho zobu. Atmeerdee nervi un mochii visu laukaa... nu man laikam neko traku nedara... neko nesaprotu, bet tik cik saap varu iztureet

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vai zobârsts vainîgs?
26.01.2009 19:36
nu redzees kaa buus kad nonaaks liidz raushanai. izklausas ka ilgi nebuus jaagaida..... :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 23?
Ziņa: