klīnika Dental clinic Maxilla

Aizsāka trakā 

kādam ir atsauksmes par šo klīniku?
Re: klīnika Dental clinic Maxilla
30.03.2009 20:11
spriežot pēc nosaukuma, tur ārstē tikai augšžokļa zobus :)
Ja Tev vaina augšžoklī,tad ej droši,bet ja apakšžoklī,tad gan nāksies meklēt Dental clinic Mandibula.
nu ko jūs smejās???? es tak pa nopietno. :)))) nē tiešām, gribu zināt.
Nu,kā lai te nesmaida,ja ir šāds nosaukums? Par to,kā tur ārstē nav ne jausmas,vispār 1 x dzirdu par šādu klīniku.
Tai klīnikai ir pat sava mājas lapa,nupat palūrēju.Tur ar n-padsmit gramatiskajām kļūdām smuki aprakstīts kas un kā.
Jugusalu
Re: klīnika Dental clinic Maxilla
30.03.2009 22:32
Piedod, trakā, bet, godīgi sakot, es laikam uz tādu neietu. Kaut kā ļoti nenopietni izklausās. (Arī sasmējos par nosaukumu, tā ka lat.val. pavisam aizmirsta nav).
Iblis
Re: klīnika Dental clinic Maxilla
30.03.2009 23:45
Tad jau Valī ārstē tikai jūras dzīvniekus, Porta Via vairāk asociējas ar pārtiku, Radiks, Svenata, utt. utjp. nemaz nav tulkojami :)
Par konkrēto - smuks remonts un dārga māja.
Nju ļaudis... kur tad Jūs visi ārstējaties, tikai super duper Sirowās un Vanaga klīnikās? Maxillā strādā viena daktere, kas vēl arī citā klīnikā strādā, tikai tā dārgāka (maigi izsakoties), nu un vienreiz piedāvāja iet uz turieni (maxilla), lai visas pēdējās ādas nenoplēš, tāpēc tagad te domāju, piekrist vai nē. Saka, ka aparatūra tur arī esot ļoti laba utt. Protams, mājas lapa ir tā kā ir, biku smieklīgi ar tādām kļūdām :)))
Re: klīnika Dental clinic Maxilla
31.03.2009 00:38
Iblis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
Radiks,
> Svenata, utt. utjp. nemaz nav tulkojami :)

Radiks gan ir tulkojams - radix ir sakne latniski :)
Re: klīnika Dental clinic Maxilla
05.04.2009 18:26
Pārsmējos!!
Jugusalu
Re: klīnika Dental clinic Maxilla
06.04.2009 14:56
Es ari.
Nu vel jau var iet uz "Dental art" jeb latviskojot SIA Zobu maksla. :)))
Re: klīnika Dental clinic Maxilla
06.04.2009 23:20
Mozaīkas no zobiņiem? Tādas man rodas asociācijas ar "Zobu mākslu" :)
Jugusalu
Re: klīnika Dental clinic Maxilla
07.04.2009 10:06
Nu nezin, kas ar to Zobu mākslu domāts.
Re: klīnika Dental clinic Maxilla
07.04.2009 20:30
zobu maaksla = perfekta smaida plaanoshana + izpildiijums. biezhi vien beidzas tikai kaa reklaamas triks lai piesaistiitu kosmeetiski orienteetus pacientus.
Jugusalu
Re: klīnika Dental clinic Maxilla
07.04.2009 20:39
Paldies, zb, skaidrs. Bet tā reklāma gan viņiem šausmīgi uzbāzīga, visur "lec" ārā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 24?
Ziņa: