Dārgi!

Aizsāka viks 

viks
Dārgi!
03.04.2009 21:23
Priekšējie zobi augšžoklī. Nelieli caurumuņi stapr zobiem - divi zobi kopā un pa vidu caurums, tā kā abos. (2 gab). No iekšpuses. Zobārsts saka, ka būs jāmaksā par abu salabošanu Ls80! man liekas, ka tā ir pārlieku liela cena.Jeb tur kāds āķis un ir kkas sarežģīts? Par daudz lielāku balto plombi smaksāju ls20.
Re: Dārgi!
04.04.2009 01:21
20Ls par helio? :o
pat tashnjilovkaa kas ir Ogres polikliinika nav tik leetu cenu pie zobaarsta :o

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Dupsis
Re: Dārgi!
04.04.2009 13:11
Ja negribi maksāt tad staigā bez zobiem. Mūsdienās salabot zobus ir ļoti dārgs prieks.
Re: Dārgi!
04.04.2009 17:28
"Dupsis
Re: Dārgi!
04.04.2009 13:11

Ja negribi maksāt tad staigā bez zobiem."

par raushanu arii jaamaksaa
Re: Dārgi!
04.04.2009 18:25
var tak sagaidiit lai pashi izveljaas. A var maskachkaa ieiet un saakt klaigaat nacistiskus izsaucienus. Bez maksas izsitiiz visus zobus :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Jugusalu
Re: Dārgi!
04.04.2009 20:28
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> var tak sagaidiit lai pashi izveljaas. A var
> maskachkaa ieiet

A kas ir "maskachka"???
Re: Dārgi!
04.04.2009 21:56
Maskavas iela, Latgales priekšpilsēta.
Ja esi savējais, tad neaiztiks, svešos atpazīst.
es vienmēr brīnos kā tas ir, kamēr dzīvoju tur, nebija problēmas, kaut arī es pa ielām nevazājos un draugu man bija maz, bet tie, kas nebija vietējie... nu viņiem uzreiz cigaretes prasot, neko vairāk, bet skaidrs jau. Riebjas gan tas viss, bet realitāte ir realitāte.
Re: Dārgi!
05.04.2009 18:08
ja caurumiņi tik tiešām ir maziņi un vienā reizē salabojami, tad varēja gan būt lētāk (bez kvalitātes zuduma).
bet tas jau ir katras klīnikas cenu politikas jautājums :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 5?
Ziņa: