Heliopārklājums

Aizsāka Sandija 

Sandija
Heliopārklājums
15.09.2009 17:50
Sveicināti!
Pirms gadiem 10 nolūza priekšzobam kāda 1/4 daļa. "Piestiķēja" man balto plombi, bet jau šo 10 gadu laikā esmu x2 mainījusi viņu, jo paliek pelēka. Tā kā tik lielas naudas man patreiz nav, lai uzliktu plāksnītes un par kroņiem esmu lasījusi, ka tos labāk likt tikai uz nedzīviem zobiem, tad jautāju par heliopārklājumu. Meklēju internetā informāciju, bet 100% neesmu pārliecināta, ka pareizi visu sapratu. Proti, kāds efekts ir šim pārklājumam? Vai šo heliopārklājumu iespējams uzklāt tā, ka smaidot šis 1 zobs neatšķirsies no pārējiem (jeb jāpārklāj vēl blakus esoīe zobi?)? Kāds ir vidējais izcenojums šim pakalpojumam?Diemžēl tagad pat izvairos smaidīt, jo smaids neizskatās estētisks.....

Liels paldies par atbildēm!
Re: Heliopārklājums
15.09.2009 18:46
helioplombe = baltaa plombe.
lai neatskjirtos no citiem zobiem ir iespeejams uzklaat bet efekts vareetu nebuut uz ilgu laiku. pashai tak ir pieredze kas notiek ar taada izmeera plombeem....
kronjus un plaaksniites liek uz dziiviem zobiem.
Sandija
Re: Heliopārklājums
15.09.2009 21:01
Paldies, zb, tagad skaidrs, kas isti ta helioplombe ir.
Laikam tad kronitis paliek.... Cik saprotu, to var likt uz viena zoba - nav obligati blakus esoshajiem ari jaliek?
Re: Heliopārklājums
15.09.2009 21:13
jaa , var likt tikai uz viena.
Re: Heliopārklājums
16.09.2009 15:29
zb Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> helioplombe = baltaa plombe.

ne vienmēr.
ir vēl tāds ķīmiski cietējošs balts materiāls, kuru vēl šur tur pielieto, un kura kvalitāte ir ne visai laba.

> kronjus un plaaksniites liek uz dziiviem zobiem.

kroņus un plāksnītes liek gan uz dzīviem, gan uz nedzīviem zobiem, bet kroņu likšana uz dzīviem zobiem reizēm var būt riskanta, jo zobs tiek no visām pusēm apslīpēts, un ir grūti paredzēt, kā nervs tajā uzvedīsies ilgtermiņā (var sāpēt un/vai nomirt)
Re: Heliopārklājums
16.09.2009 18:54
puce Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> zb Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > helioplombe = baltaa plombe.
>
> ne vienmēr.

es tak teicu ka helioplombe ir balta. nevis ka kjiimiski cieteejoshaa plombe ir helioplombe. :P

> kronju likšana uz
> dzīviem zobiem reizēm var būt riskanta, jo zobs
> tiek no visām pusēm apslīpēts, un ir grūti
> paredzēt, kā nervs tajā uzvedīsies
> ilgtermiņā (var sāpēt un/vai nomirt)

iesaki nervu piebeigt pirms kronja likshanas?
Re: Heliopārklājums
16.09.2009 21:51
zb Rakstīja:

> es tak teicu ka helioplombe ir balta.

bet baltā plombe ne vienmēr ir helio, tā tas bij domāts ;)

> iesaki nervu piebeigt pirms kronja likshanas?

ir gadījumi, kad noteikti tas ir labāk, nekā pēc tam cīnīties ar periodontitis acuta apicalis zem kroņa ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 8?
Ziņa: