Zobu grieshana...

Aizsāka A 13 

Zobu grieshana...
30.09.2009 18:45
Esmu dzirdeejusi, par zobu grieshanu..., ka tad esot taarpi veederaa, vai kaut kas tamliidziigs... man te draugs griezh zobus pa nakti- miegaa...drausmiiga skanja, ko tas vareetu noziimeet...?! Baisi pat domaat... :(
Re: Zobu grieshana...
01.10.2009 11:24
uztaisi draugam vakaros nomierinošu tējiņu un apkaklītes zonas masāžu, ja nelīdzēs - lai iet pie zobārsta un pasūta kapi zobiem. ar tārpiem tam nav nekāds sakars :)
Re: Zobu grieshana...
01.10.2009 17:33
Jaa, milziigs paldies, par sho te atbildi..., bet tad varbuut vareetu uzzinaat, ar ko iisti tad tam visam ir sakars...!?Es shitaas skanjas naktii + veel kraakshana bonusaa... brrrr...gruuti iztureet! Neko no taa visa nesaprotu. Kaapeec tad jaaiet pie zobuaarsta!?
Re: Zobu grieshana...
01.10.2009 18:08
varētu būt slēpts stress, bet pie zobārsta jāiet, lai ar to griešanu nesabojātu zobus.
Re: Zobu grieshana...
01.10.2009 19:39
Ak tad shitaa pilniigi, nemaz nebuutu iedomaajusies nekad, ka tas saistiits ir ar kaut ko psihologjisku... hmmm... gruuti tam pat noticeet! Bet nu ja jau juus taa sakaat- paarliecinoshi, tad es ar' uzticos. Bet vai vareetu buut veel kaads ceelonis shaadai trakai ''paraadiibai'', bez psihologjiskaam vainaam? Pat iisti nezinaatu pie kaa griezties, ja reiz runaa par shito...
Re: Zobu grieshana...
01.10.2009 19:53
vispār jau moderatori atkal savākuši tēmu ne tur...:)

autorei

ļoti tipiska latviešu vīrieša stresa izpausme, jo mūsu kultūrā nav pieņemts vīrietim justies satrauktam: bet zemapziņa nakstī visu nodod. apjautājies, kā viņiem ikdienā pa darbu utt. dažkārt (ja nav ļoti smaga tā lieta) ar to izdodas atrisināt diezgan daudz, citiem vārdiem sakot, jānolaiž tvaiks, nav jātur problēmas iekšā.
Re: Zobu grieshana...
02.10.2009 16:14
piedod, Runcen, bet griež viņš tomēr zobus ;)
Re: Zobu grieshana...
03.10.2009 11:04
He, es arī griežu zobus. Man ir kapes. Un pie psihologa tādēļ iet netaisos...
Re: Zobu grieshana...
02.12.2009 16:03
Jaiet pie daktera, lai izraksta pretparazītu zāles.
Re: Zobu grieshana...
03.12.2009 08:50
Rigond,

lūdzu beidz piespamot forumu ar muļķībām! katrā tēmā esi pacenties...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 13?
Ziņa: