Vai var būt?

Aizsāka pogule 

Vai var būt?
18.10.2009 00:29
Labvakar! :)

Man tāds jautājiens. Vai nedzīvs zobs var būt jūtīgs? Man tā sanāk, ka zobs kurš ir nedzīvs ir jūtīgs uz karstu. Vai tas ir iespējams? Un ja jā, tad ko darīt lai tā nebūtu?
Re: Vai var būt?
18.10.2009 12:43
nedzīvs zobs var būt jūtīgs uzkožot. uz karstu tas var reaģēt, ja kādā no kanāliem palika dzīvs nervs (neatrada, piem., 4. kanālu trīssakņu zobam). bet drīzāk jāmeklē vaina kādam no dzīviem blakuszobiem.
dr.Linda
Re: Vai var būt?
23.10.2009 20:14
Ja pacients nevar atļauties samaksāt par Tavu izbaksttito 4. kanālu?
Zini tad man ir pofig.
Pildu ar pastu un neko nepaplašinu.Ja nevar maksāt, tad sorry.Netaisos iespringt.Man par to neviens nemaksā.
Re: Vai var būt?
24.10.2009 16:40
tad vnk tā arī jāpasaka pacientam, ka sorry, es par tādu naudu šo darbu kvalitatīvi darīt nevaru/negribu, lai meklē citu dr.
Re: Vai var būt?
24.10.2009 18:24
kaa var sapildiit 4 kanaalu pat ar pastu bez paplashinaashanas? tur pat 6aa faile iisti negrib iet iekshaa. ja nemaksaa - nedari vispaar neko - sabojaasi veel to kas tur ir. aizies pie kitanas un sataisiis par 5Ls.
kitana
Re: Vai var būt?
25.10.2009 12:05
Nu vispār cik zinu, pārsvarā pilda trīs kanālus un ceturto nemaz nemeklē.Manas kolēģes, kas ir kundzītes gados, vispār pilda tikai ar cinkeigenolu, tos kanālus, kurus nevar atast un izfailēt, liek virsū amputācijas pastu un pacients staigā.Pats galvenais, lai nesāp.Un pacients ir apmierināts, jo viņam tiešām arī nesāp.
Un zobi arī stāv gadiem.Nu tas tā es no pieredzes:)
Re: Vai var būt?
25.10.2009 20:30
"Nu vispār cik zinu, pārsvarā pilda trīs kanālus un ceturto nemaz nemeklē"

Jokojies?


"Un zobi arī stāv gadiem.Nu tas tā es no pieredzes:)"

un vienu dienu vaigs skaisti uzpamst. tad zobs tiek izrauts un tad var ielikt kastiitee lai staav. gadiem.
kitana
Re: Vai var būt?
26.10.2009 09:50
Es to ne par sevi, bet kolēģēm.Es meklēju visus kanālus un visus arī cenšos sapildīt.
Nu nemaz tā tie zobi nepamst...es taču jau gadiem redzu to pacientu loku, ne nu pamst, ne nu kā.Tas vai amputācijas pasta ir tas pareizākais un labākais risinājums jau ir cits jautājums.
Un ja kā te raksta vēl nevar samaksāt?Jā, var jau sūtīt uz citurieni, bet tas jau maksā.Esmu sūtījusi, bet cilvēks labāk izvēlas izraut, nekā maksāt simtos par kanālu paplašināšanu, pildīšanu utt.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 24?
Ziņa: