par zobu esteetiku jautaajums

Aizsāka rupucs 

rupucs
par zobu esteetiku jautaajums
04.11.2009 12:15
Taatad, dots: 2 trausli, ieplaisaajushi augseejie priekszobi, ar nedaudz nodrupushu apakshmalu
blakus zobi ok, bet atkaapushaas smaganas
apakspusee truukst abi 4.zobi (un blakusszobi saak noskiebties).
Beidzot jaadara tam punkts un jaatiek, ja ne pie Holivudas smaida, tad tuvu tam.

Man ir doma taada, ka uz abiem priekszobiem uzliek plaaksniites, bet blakuszobus vareetu nedaudz pabalinaat, lai gaishaaki. BET - vai taa nebuus probleema, ka smaganas diezgan augstu atkaapushaas?
Apakspusee - 2 tilti.
Kaadi buutu speciaalistu komentaari un ieteikumi? Un kaada ir videejaa naudas summa (simti, tuukstoshi?)
Un kuraa kliinikaa tad labaak griezties, vismaz lai apstaasta - ko var, ko nevar, ko nevajag? Es saprotu, ka visi ir ieintereseeti nopelniit peec iespeejas vairaak, bet naudas ir tik, cik ir. Ja man buutu daudz, es arii labpraat maksaatu vairaak ;) Respektiivi - kaa lai rod objektiivu veerteejumu?
Jjau ieprieks - paldies.
Re: par zobu esteetiku jautaajums
04.11.2009 15:03
rupucs Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Man ir doma taada, ka uz abiem priekszobiem uzliek
> plaaksniites, bet blakuszobus vareetu nedaudz
> pabalinaat,



BET - vai taa nebuus
> probleema, ka smaganas diezgan augstu
> atkaapushaas?

problēma ir tāda, ka tas nav smuki un ka atkailināti zoba audi var būt jutīgi.

> Apakspusee - 2 tilti.

labāk 2 implanti, ja 3. un 5. zobi ir veseli. bet ja maciņš vai veselība neatļauj, tad tiltus, jo ar izņemamo protēzi 2 zobu dēļ nav vērts mocīties.

> Un kaada ir videejaa naudas summa (simti,
> tuukstoshi?)

plāksnītes un kroņi 100-300/gb, implanti atkarībā no klīnikas un veicamo darbu apjoma 700-2000/gb
Sveiks!
1) vajadzetu noskaidrot KAPEC atkaapjaas smagana!!!
Iespeejams, ka nepareizi tiiri zobus (pareiza kustiiba ir smagana zobs) + ar cietu zobu birsti (arii medium skaitaas cieta)!
Iespejams, ka ir nekvalitativas plombas z. kaklinju rajona).
P.s. Pareiza zobu tirishana jasak, jau pirms kronju uzlikshanas, jo tad kad tas ir izdariits, tad ljoti svariiga ir PAREIZA zobu tirishana. Ja tas netiek ieverots, tad nesmuki butu, ja smagana saktu atkapties! Protams ir vel virkne iemeslu, kapec tas var notikt!

2) kaapeec tieshi abiem centraalajiem zobiem ir saplaisaajusi emalja un citiem ne?!? Iespeejams, ka veniiri nebuuti labaakais risinaajums shajaa konkretajaa gadijuma!

Kas att.uz apakshzokli-piekriitu Pucei! ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 7?
Ziņa: