Sāp zobs,kuram jau izņemti nervi

Aizsāka simuja 

Vasarā bij sastrutojis zobs (kārtējais - diez, ir vēl kāds kuram katru mēnesi kas atgadās ar zobiem :)))))?)ļoti ilgi un rūpīgi man tur tīrija to zobu,vairākas reizes lika zāles,līdz nekas vairs nesāpēja. Tagad biju kādu laiciņu ārpus LV un kad atgriezos sākās visādas veselības problēmas un...jūtu, ka ir jūtīgs tas zobs, kuru vasarā man sataisija.Kad uzspiež uz smaganām, tad jūt un uzdzerot ko karstu arī jūt.Drīz atkal jādodas prom no LV un man bail braukt prom ar tādu zobu.Kā labāk rīkoties?Varbūt uztaisīt Rtg?Man jau kājas aukstas iedomājoties,ka atkal varētu būt,ka sastrutojis...
Re: Sāp zobs,kuram jau izņemti nervi
09.11.2009 20:45
noteikti Rtg, jo pat pie pareizas sastrutojušo zobu ārstēšanas zinātnieki izveseļošanos sola 50-70% gadījumu...
Jaa, Rtg buutu pirmais, kas buutu jaauztaisa atkaartoti! Iespeejams, ka ir veel kaads no nerviem palicis neiznjemts, jo vienaa no sakneem vareetu buut divi kanaali un viens no vinjiem ljoti mazinjsh! To vareetu meegjinaat noskaidrot ar vienkaarshu metodi - aukstuma testu!
Re: Sāp zobs,kuram jau izņemti nervi
17.11.2009 20:53
paarpalikushie nervi labaak reagjee uz karstu. juutiigums smaganaa vairaak liecina par sastrutojumu.
Jautaajums bija par to - reagjee vai nereagjee vispar!
Re: Sāp zobs,kuram jau izņemti nervi
17.11.2009 21:28
paarpalicis nervs uz aukstu vareetu nereagjet vispaar. taapeec tos vajag/var mediit ar karstu pirms veidojas sastrutojums.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 25?
Ziņa: