zobu kanalu tirisana.

Aizsāka ilvuks 

zobu kanalu tirisana.
09.11.2009 23:06
Sveicinati,man ir jautajums,dzivoju anglija,pirms menesa saka sapet zobs ,un lidz ar zobu sapem bij stipras galvas sapes,aizgaju pie zobarsta,uztaisiju rengenu,sanak ka man zobam berniba jau bijis kanalu iekaisums un vins jau ir bijis pildits,izrakstija antibiotikas palika daudz labak sapes pargaja pilniba.Nesen saka zobs iiidet dazreiz ,neteiksu ka sap bet ir nepatikama sajuta ja tieku veja,vai trapas uz zoba kas auksts.Aizgaju pie arsta,ceru ka vins man nemanija,bet neticas,iedeva man 3 variantus letako izraut ,otro iztirit kanalus un uzlikt kroniti ZELTA par 200 marcinam un tresais par 300 marcinam balto kroniti.Vai tiesam tik traki ir ,vai tiesam nav iespejams zobu glabt bez kronisa liksanas ,vienkarsi iztirit un aizblombet,taka pec nedelas braucu uz 2 nedelam uz Latviju domaju griezties kaa zobarsnieciba,bet gribas zinat lai nebutu man acis izbrina ko isti sai lieta var darit un cik tas man izmaksas,un vai divas nedelas ir iespejams to izdarit?Loti gaidisu atbildi jau ieprieks paldies.
Re: zobu kanalu tirisana.
10.11.2009 17:59
Baltie kroniishi ari manupraat ir 3 dazhaadi... ja ne vairaak.
porcelaana keramikas plastmasas....
Ja metalkeramika pa 300 paundiem... tas ir baigi leeti salidzinajuma ar to ko man paprasija Denta

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: zobu kanalu tirisana.
11.11.2009 10:02
ilvuks Rakstīja:
-------------------------------------------------------------------

Vai tiesam tik traki ir ,vai tiesam
> nav iespejams zobu glabt bez kronisa liksanas
> ,vienkarsi iztirit un aizblombet,

tieši tā arī jādara.
sākumā zobs ir jāsaved kārtībā - kanāli un plombe, bet pēc tam ir jālemj par kroņa nepieciešamību (atkarībā no tā, cik veiksmīga bija terapija, cik daudz zoba audu ir zaudēts un kāda zobam slodze)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 25?
Ziņa: