Pārgriezta smagana

Aizsāka Endy 

Pārgriezta smagana
16.11.2009 18:28
Man izrāva zobu un sākās iekaisums. Zobārste pārgrieza smaganu un ielika kaut kādu pagaru gumiju! Viņu man rīt pašai jāvelk ārā! Jautājums vai pēc tā nevar atkārtoties nekādi iekaisumi!?? Plds
Re: Pārgriezta smagana
16.11.2009 18:55
var.
jaadzer antibiotikas, jaaskalo mute ar saalsuudeni, centies nedabuut eedienu un citas lietas bruucee un tad iespeeja ir mazaaka.
Re: Pārgriezta smagana
16.11.2009 22:12
zb Rakstīja:
-------------------------------------------------------
nedabuut eedienu un citas
> lietas bruucee

kas ir citas lietas? :)
Re: Pārgriezta smagana
16.11.2009 23:43
nevari pat iedomaaties ko dazhi pamanaas iebaazt mutee...
Re: Pārgriezta smagana
17.11.2009 11:28
Antibiotikas dzeru! Uz to pusi neko neēdu! Ar sālsūdeni skaloju! Bet cik ilgā laikā tas viss varētu sadzīt!??? Un ja pastāv iespēja ka atkārtojās iekaisums tas būtu uzreiz vai pēc kāda laika?? Ja pēc kāda laika pēc cik ilga?
Re: Pārgriezta smagana
17.11.2009 16:18
parasti aizdziist kaadaa nedeeljaa. + veel dazhas lai saaktu izskatiities normaali. ja iekaisums atkaartoojas tad uzreiz (dazhaas dienaas)
Re: Pārgriezta smagana
19.11.2009 14:31
šodien biju pie zobārsta! Man tur ir ja nemaldos un uzrakstu pareizi alveolīts! Zobārstei aiz stresa nejajautāju kas tas tāds ir! Vai nevarat kāds mani apgaismot!? :) Un vai man par to būtu jāuztraucās?
Re: Pārgriezta smagana
19.11.2009 15:50
vienkāršiem vārdiem sakot - iekaisa tas caurums, kurā bija zobs. dzer a/b, vari dzert arī k-ko papildus cīņai ar iekaisumu - piem., Nimesil.
Re: Pārgriezta smagana
19.11.2009 16:24
Antibiotikas jau izdzēru 7 dienas! Nimesil dzeru 2x dienā! Man ieteica likt virsū smiltērkšķu eļļu! Un skalot ar sālsūdeni.
Re: Pārgriezta smagana
19.11.2009 17:44
tā arī dari. alveolītam ir raksturīgas "plēsošas" sāpes, vai tās Tev ir? ja nē, tad pacieties un gaidi sadzīšanu.
Re: Pārgriezta smagana
19.11.2009 17:54
Nedaudz sāp! Bet tā kā dzeru Nimesil tad jūtu tās tikai no rītiem un vakaros!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 23?
Ziņa: