nedaudz sap zobs pec kanalu tirishanas..

Aizsāka Marina1 

Vakar man zobam iztirija kanalus,un uzlika pagaidu plombi...tagad zobs sap, bet tikai piespiezhot...Man pateica ka pec kanalu tirishanas sapes kadu nedelju ir normalas,vai ta ir taisniba?
var but jautajums ir stulbs,bet man to darija pirmo reizi,tapec jautaju:)
Re: nedaudz sap zobs pec kanalu tirishanas..
24.11.2009 20:45
taisniiba.
Paldies!par atbildi!
Re: nedaudz sap zobs pec kanalu tirishanas..
24.11.2009 22:43
sāpes pēc kanālu terapijas ir drīzāk izņēmums, nekā likums, bet nu reizēm gadās.
Re: nedaudz sap zobs pec kanalu tirishanas..
24.11.2009 23:50
juutiigums uz spiedienu peec endo nav iznjeemums - pilniigi normaali uz 2-3 dienaam.
Re: nedaudz sap zobs pec kanalu tirishanas..
25.11.2009 10:19
1. runa gāja par sāpēm
2. ja nav izvarota apikāla atvere, tad vairumā gadījumu arī jūtīgums nav
Re: nedaudz sap zobs pec kanalu tirishanas..
25.11.2009 16:33
puce Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> 1. runa gāja par sāpēm


"bet tikai piespiezhot..."


> 2. ja nav izvarota apikāla atvere, tad vairumā
> gadījumu arī jūtīgums nav

kanaalu apstraades laikaa mikrobi tiek izgruuzti caur apikaalo atveri - tas arii dod juutiigumu.
izvaroshanas gadiijumaa buus vairaak taa labuma arii bez uzkoshanas.
Re: nedaudz sap zobs pec kanalu tirishanas..
25.11.2009 18:49
kāpēc Tu domā, ka tur ir bijuši mikrobi :) maybe pulpīts :)
un strādājot uzmanīgi un ar lokatoru, neko Tu daudz tur neizgrūdīsi
Re: nedaudz sap zobs pec kanalu tirishanas..
25.11.2009 19:02
neko daudz nee, bet arii pie pulpiita ir ko izgruuzt aaraa - pulpas paarpalikumi, naocl, lubricants, siilers marinas gadiijuma vizdriizaak caoh.
Re: nedaudz sap zobs pec kanalu tirishanas..
25.11.2009 19:05
nu nez... man parasti tā nav tomēr
Man liidziigs jautaajums. Pirms 3 nedeeljaam iztiiriija kanaalus. Uzlika pagaidu plombi. Tad peec nedeeljas uzlika veelreiz pagaidu plombi (pirms to dariija, taisiija rentgenu un skatiijaas, vai viss kaartiibaa). Veel peec nedeeljas uzlika iisto plombi. Kopumaa ir pagaajushas jau 3 nedeeljas, bet tas zobs uz sakodienu veel aizvien ir saapiigs. Nevaru uz to pusi normaali eest. Taa kaa kanaalus man tiiriija pirmo reizi, tad nevaru saprast, vai taa tam ir jaabuut? Vai tomeer vajadzeetu doties atkal pie zobaarsta, ka tomeer kaut kas nav labi?
Re: nedaudz sap zobs pec kanalu tirishanas..
29.11.2009 14:07
ja nepasliktinās un rtg viss ir kārtībā, jācer, ka pamazām pāries. vienīgais, es pārbaudītu, vai plombe nav par augstu - tas arī var būt par iemeslu sāpēm sakožot.
Sliktaak par laimi nepaliek. Pashlaik saap mazaak uz sakodienu nekaa tas bija saakumaa. Un ja taa padomaa, tad ik pa laikam patieshaam liekas, ka es to plombi juutu (taa kaa traucee). Vaardu sakot, jaaiet vien pie zobaarsta. Paldies par padomu. :)
Re: nedaudz sap zobs pec kanalu tirishanas..
01.12.2009 09:18
lai veicas :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 16?
Ziņa: