Ir problema.

Aizsāka Izmisums 

Ir problema.
16.12.2009 17:39
Sveiki visiem.

Mekleeju zobaarstnieciibu, kur par ne paaraak astronomisku cenu un kvalitatiivi liek zobu kronjus utml...
Probleema taada - pirms 2aam dienaam aizmugureejam zoba noluuza armala un liidz ar to puse no plombes (pagaidaam vel nesaap). Prieksheejie zobi arii ir pabojaajushies, un tiem ir doma uzlikt kronjus.

Labu laiku nav iets pie zobu dakteriem, jo beerniibaa mani paaris reizes pamocija viena dakteriite. Anesteezija gan bija, bet nu taa pat saapeeja nejeegaa traki... Taadeelj jau ilgu laiku kaut kaa nevaru sanjemties aiziet, un mute arii paliek ar vien suudiigaakaa staavoklii.

Vai kaads var ieteikt kaadu labu, iejuutiigu dakteri?
Buushu ljoti pateiciigs
kitana
Re: Ir problema.
17.12.2009 08:27
Kura vietā?Rīga, ārpus Rīgas?
Rīgā par sakarīgām cenām vari meklēt Rīgas Ziobārstniecību, dakteri Ilvu Auziņu.
Tad vēl ir www.dental.lv Ģirts Klēvers.
Ja vēlies vēl lētāk, tad jābrauc ārpus Rīgas.Uzraksti uz jumali@inbox.lv
Re: Ir problema.
17.12.2009 10:25
kitana Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ja vēlies vēl lētāk, tad jābrauc ārpus
> Rīgas.

neesi tik kategoriska :)
kitana
Re: Ir problema.
17.12.2009 14:00
Kur nu es, un kategoriska?Vienkārši zinu cenu starpības un viss.Izvēlas jau tur, kur ērtāk.
Esmu ļoti daudz strādājusi Rīgā un zinu cik grūti bija, kad pacienti nenāca dēļ dārgajām cenām.Tur, kur bija mazliet lētāk, tur nepirka to, ko vajadzēja zobārsta darbam.Kaprīza esmu laikam:(
Eila seila
Re: Ir problema.
17.12.2009 15:49
Jelgavā tās pašas cenas, kas Rigā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 21?
Ziņa: