zobu higiēnists

Aizsāka Aldona 

zobu higiēnists
05.08.2010 18:35
Sveiki,
Cik bieži var apmeklēt zobu higiēnistu,ik pēc cik ilga laika?
pēdējoreiz biju 20. jūnijā un tagad gribas atkal aiziet.
:)
Re: zobu higiēnists
05.08.2010 19:30
kā tas ir gribas? :?
Ķip nauda par daudz? Varu iedod konta numuru - vari man pārskaitīt.
Cilvēki normāli iet reizi gadā pie zobārsta un reizi gadā higiēnistu :D Zobārsti saka ka higiēnistu vajag 2x gadā.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
kitana
Re: zobu higiēnists
06.08.2010 16:29
Higiēnistu būtu ieteicams apmeklēt reizi gadā.Ja ļoti liels zobakmens, tad divreiz gadā.
Tagad daudzi diemžēl vizīti pie higiēnista atliek naudas trūkuma dēļ.:(
Re: zobu higiēnists
06.08.2010 17:25
ieteicams 2x, ja liels zobakmens vai paradontoze - 3-4x gadaa
manana
Re: zobu higiēnists
07.08.2010 00:45
Ieteicams viena lieta, otra lieta, kurš spēs par to maksāt 4 reiz gadā pa 20 vai 30 ls?
Re: zobu higiēnists
07.08.2010 10:08
Tieši tapēc tā ir ieteicama nevis obligāta!Kas var maksāt tas iet kas nevar tas neiet!Ļoti vienkārši :)
vikucis
Re: zobu higiēnists
07.08.2010 11:32
Higiēnista pakalpojumi noteikti maksā lētāk kā protezēšana.
Eila seila
Re: zobu higiēnists
07.08.2010 12:19
Es biju pie hig. janvārī (laikam bija ar lāzeri? - vai ko tur. Katrā ziņā ne ar skrāpēšanu), aprīlī biju pie zobārsta un viņš man pateica, ka jāiet pie higiēnista, jo liels aplikums. Kā pa 3 mēnešiem pie 2 x zobu tīrīšanas dienā, plus diegs plus šķidrums skalošanai varēja izveidoties tik liels aplikums. Man bija kauns, bet uzskatu, ka arī nekvalitatīvs higiēnists.
Re: zobu higiēnists
07.08.2010 13:41
Kaut kāds kasīgs zobārsts.
Laikam kāda ļoooti smalka klīnika.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: zobu higiēnists
07.08.2010 18:02
citiem zobakmens veidojaas aatraak, citiem leenaam piet tiem pashiem nosaciijumiem.

mateus - tev labaak patiik ka "probleemu" atrod tad kad taa jau ir PROBLEEMA?
Re: zobu higiēnists
08.08.2010 11:15
Tā es neteicu.
Ja jau pacients nokaunējās tad jau ne tā vienkārši pateica.
Ja man ārsts kaut ko saka, nemēdzu kaunēties... ja vien nesāk gruzīt mani :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Eila seila
Re: zobu higiēnists
08.08.2010 14:57
Līdz šim higiēnistu apmeklēju reizi gadā, man nekad nebija teikts, ka ļoti, ļoti slikta mutes higiēna (zobakmens) - līdz ar to, ka kaut kas pastiprināti - neticu. Bet šoreiz es pati domāju, ka slikta higiēniste bija.
Zobārsts, kas man pateica, ka vēlreiz jāiet uz higiēnu - jā, dārgs. Bet viņš vienīgais gandrīz Jelgavā strādā svētdienās, līdz ar to (tā kā vakaros esmu vēlu un sestdienās arī strādāju), man nebus citas izejas - kā kas, tā atkal iet pie viņa.
Sebastians
Re: zobu higiēnists
20.03.2018 11:39
Es pie higiēnista biju 5 reizes jau šogad, domāju tas nav nekas slikts, ja jūtas komfortablāk pēc higiēnista apmeklējuma un gribas žilbinošu Holivudas smaidu, tad droši dodies...????
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 20?
Ziņa: