XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija

Aizsāka Esss 

Sveicnaati,

Varbuut varat padaliities pieredzee ar sho medikamentu... kas jaaieveero + un -!!!

P.S. Nedaudz par simptomiem, kas man ir:
~ paâtrinâta sirdsdarbîba, paâtrinâts pulss;
~ pastiprinâta svîðana ikdienaa
~ gaisa trûkuma sajûta, aizdusa;
~ apgrûtinâta elpoðana, elpas trûkums;
~ sâpes un diskomforts kreisajâ krûðkurvja pusç;
~ slikta dûða vai cits diskomforts (piemçram, vajadzîba skriet uz tualeti);
~ galvas reibðanas sajûta, nestabilitâte, viegluma sajûta galvâ vai stâvoklis pirms ìîbðanas;
~ derealizâcijas, depersonalizâcijas izjûta (sevis apzinâðanâs izmaiòas, sajûta, ka «Es» tiek zaudçts);
~ bailes sajukt prâtâ vai izdarît kâdu nekontrolçtu rîcîbu;
~ bailes NOMIRT!!!!
~ karstuma vai aukstuma viïòi.

It sevishkji pçc alkohola lietoðanas naakamaa dienaa... :( Bet ikdienaa ir divi simtomi... gruutiibas ievilkt elpu liidz galam un pastiprinaata sviishana :(


Paldies jau ieprieksh
arprac...sajuta, ka to butu rakstijusi es :( man ir viss, iznjemot karstuma un aukstuma viljnjus, bailes sajukt prata, derealizâcijas sajûta...

xanax te neliidzees un principaa nekas ipashs ar shiim zalem nav jaieveero! Saku no pieredzes!
Jopcik mopcik,varu arii paraksities zem katra no shiem simptomiem, un diemzhel ar katru dienu trakak, un tieshi cilvekos vistrakak:( Zales gan negribu bazt vairs ieksha..:(
Nu jaa laikam esam vienaa maisaa metami!!!

Cik zinu var metodes kuras var izmantot ir:

1)punktuura
2)masâþas
3)veseligs dzivesveids
4)rehabilitacijas centri
5)ilgstosha antidepresanta lietoshana

Varbuut zinaat veel kaadas metodes?
Bet laikam izaarsteet to nevar, cik zinu, citiem pashiem paariet, bet man izskataas, ka taa nebuus! 5 gadus jau esmu shiis slimiibas pakljautiibaa :(
Man tikai 23 :(
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
05.10.2006 20:42
Paliidz profesionaals psihoterapeits. Vajadzeetu izvirziit par meerkji tikt no zaaleem nost un mekleet ceeloni.
Baac un taa sajuuta, ka peedeejaa stundinja klaat... :((( Tik biezhi taa ir bijis, ka domaa, ka tuliit aizieshu aizsaulee.... Ir naacies vairaakas reizes saukt "aatros" + veel tagad vinji pieksiata shitos izsaukumus pie nepamatotiem... 7Ls vai cik tur!!!
Iespricee kaut ko tur un paliek labaak, lai cik tas neliktos diivaini! Vareetu jau nelietot to alkoholu, bet ko dariit, ja gribaas veel jauniibaa patrakot?! :)
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
05.10.2006 20:43
man tâda sajûta,ka es ar to bûtu rakstîjusi,jçziò-NEESMU VIENA!!!! urrraaa...bet ja nopietni,man ðodien izrakstîja Wellbrutin,antidepresantu,un nezinu vai sâkt lietot,jeb labâk lekt pa logu.........moðka visi veìetodistoniíi uztaisam saietu-aprunâsimies,padalîsimies pieredzç??......
To Runcene...

Bet kaa man neticaas, ka kaut kaads psihologs var paliidzeet fiziskai kaitei... nu galiigi negribu ticeet... Ar vaardiem tak nevar izaarsteet?!

Veel var meegjinaat pie visaadaam "tantinjaam un onkuljiem" iet, kas nodarbojaas ar taam energjijaam u.tml.?!
To Zandaalei :)

Varbuut tieshaam mums vajadzeetu apvienoties un kaut ko sashtukot? :)

Cik lasiiju internetaa no visas populaacijas 3% ir taadi kam taadas probleemas, iisteniibaa nav tik daudz, vai ne?
P.S. Tieshaam labi apzinaaties, ka neesi viens :)
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
05.10.2006 20:48
es ar vienmçr saucu âtros...bet ja ir vieglâka lçkme zem mçles lieku 1tb.Diazepama 5mg..esmu lietojusi Xanax pirmâ brîdî tipa pâriet,pçc tam viss no jauna un pat vçl sûdîgâk..ZB...
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
05.10.2006 20:50
Par psihologiem nezinu, nav bijusi saskarsme, bet personiski domaaju, ka par iisu.

Un vegjetodistonija jebshu somatoforma vegjetatiiva disfunkcija nav fiziska kaite, jo vb shajos gadiijumos nav nekaadas mediciiniskas atrades -- resp. izmekleejumos nav novirzhu. Ja ir, tad cits staasts.
5mg, izklausaas daudz!!!

Veel neemsu meeginaajis to Xanax taa iisti, tad jau redzees! Tas Xanax man tikai 0,5mg! Varbuut ieshaut uzreiz 10 shaibas? :) OK, joks, laikam :)
Bljin, bet nav novirzes... tad kad uznaak leekmes, tad sirds vispaar nestraadaa ritmaa... man dakteris teica ka kaut kaads tur SINuss bija izteikts uz to briidi, bet ieshpriceeja iedeva zaali un palika OK! Dziive turpinaas!
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
05.10.2006 20:53
esmu gâjusi pie psihoterapeita,pirmâ dienâ okey,pçc tam :((( pasaka-tiekat galâ ar ìimeni,vîru,uztaisi remontu un tâdas figòas,vîrs 'to sâk darît-nekas nemainâs,TAS IR TUR IEKÐÂ UN SÇÞ UN ÒIRDZ PAR MUMS!!!...nu tas tâ-ar humoru..ðodien pat ieriju diazepâmu,jo braucot maðînâ blakus sçþot,uznâca lçkme-bail no visa-nerealitâtes sajûta.....
Jums arii taa ir, ka vispaar uz briidi viss it kaa zuud zem kaajaam un it kaa smadzene atsakaas domaat?!
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
05.10.2006 20:55
uztaisam klubu-veìetatîvajiem? ko sakat?
Esmu ar mieru, tikai kaa lai to noorganizee?!

Es pats vispaar esmu no Vpils :)
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
05.10.2006 20:56
Zandale organizeesi?
Re: XANAX un veģ.nerv.sys. disfunkcija
05.10.2006 20:56
Mjā,tas kam nav shī kaite,nekad to nesapratīs,kā var"mirt"no nekā.Bet,kad uznāk lēkme,tā ir tik reāla..:(( Ir pasham jānāk pie secinājuma,ka no tā nemirst,zinu,ka viegli teikt,bet pēc 16 gadu cīņas vismaz jau strādāju un staigāju pa ielām(dažkārt ņemu kādu līdz).Nu turās tauta,tādi kā mēs tik ātri nemirst,starp citu,tiem ir sīkata dzīvība:))Vismaz tas priecē un laiks āstē,goda vārds!
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
05.10.2006 20:56
tieði tâ..pati no sevis nobîstos-nerealitâte...
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
05.10.2006 20:58
nu kâ organizçsim,es îpaði nezinu ar ko sâkt?!
Re: XANAX un veģ.nerv.sys. disfunkcija
05.10.2006 20:59
Bija laiks,ka nevarēju spogulī skatīties sev acīs-shausmas,tā kā zombis vai manjaks...((
Es arii nezinu :))

Vienkaarshi varbuut varam sarunaat kaadreiz konkreetu vietu un laiku, kur mees visi vareetu sanaakt kopaa un tad jau kontakts buutu speeciigaaks!!!

Ko sakat visi klaatesoshie?!
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
05.10.2006 20:59
ESSS tu ir'dþeks? ;)
Es ir dzhekinjsh :) Zandaale... un Tu? :)
Re: XANAX un veì.nerv.sys. disfunkcija
05.10.2006 21:00
Es ZANDALE IR PAR !!!!
Re: XANAX un veģ.nerv.sys. disfunkcija
05.10.2006 21:03
Jā un paņemsim līdz savu zāļu arsenālu,ko kafūzī izliksim uz galda un cienāsim viens otru>:))))
Es arii esmu par... :)

P.S. Kaa juus domaajat, mees tak neesam ar "putninjiem", nu vismaz es domaaju, ka ar maniim viss OK, tkai taas nelabuma sajuutas peec alko naakamaa dienaa un ikdienaa gruutiibas pilnveertiigi elpot, nozhaavaaties un sviishana!
Par taam zaaleem iisteniibaa laba doma, vismaz atradiisim katram kas paliidz :) Un tad taadi apnarkojushies vareesim iet maajaas :)

P.S. Jums nav taa, ka iedzer taa normaali, tad visas kaites paariet un ir ideaala veseliiba? :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 4?
Ziņa: