Seroquel

Aizsāka Lolita_L 

Lolita_L
Seroquel
25.08.2008 17:39
Varu kâdam uzdâvinât( â, zâles nedâvina-nu, tad par simboliskiem santîmiem) Seroquel 4 plâksnîtes 100mg, un ir arî Fluanxol. Vçl derîgi.
Lolita_L
Re: Seroquel
25.08.2008 17:41
Japs, bet laikam jau tas nav îsti pareizi.
Laila
Re: Seroquel
25.08.2008 17:46
Atdod savai dakterei, viòa iedos kâdam pacientam, kam pati ðîs zâles bûs izrakstîjusi. Es tâ savulaik darîju.
Re: Seroquel
25.08.2008 17:51
Kas nezinâs ko ar tâm darît, tik un tâ neòems bet tikðana pie zâlçm daudziem nav vienkârða lieta... zinu jo pats esmu ar grûtîbâm meklçjis zâles kuras ES GRIBU LIETOT un palîdzçjis sagâdât citiem...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Seroquel
26.08.2008 00:17
...man joprojaam incee, kura ir taa ljaunaa vara, kas liek apmekleet aarstu, kursh pat uz recepti zhmiedzas...
Re: Seroquel
26.08.2008 11:39
,,,

Runa nav par to ka ârsts uz recepti þmiedzas... kaut gan arî tas notiek jo galu galâ ârstam arî ir savs viedoklis ko man vajadzçtu un ko ne. Un ja gribu pamçìinât to ko viòaprât nevajag tad rodas problçmas un nâkas pârvarçt ðíçrðïus ko valdîbas savâ alkatîbâ sarîkojuðas manas brîvîbas ierobeþoðanai... Bet galvenâ runa ir par to, ka vairums mçs esam aiòemti cilvçki un tikðana pie ìinenes ârsta ir gana sareþìîta un íçpîga lieta... Mana dreudzene piemçram var tikt pie ìimenes ârsta tikai 1 reizi nedçïâ, otrdienâ. Un ko viòai darît ja zâles savajagas treðdien? Gaidît nedçïu un vçrot kâ uzlabojas veselîba? Vai piemçram es lielâkoties dzîvoju Alûksnes rajonâ. Pagastâ nav ne ârstu ne ârsta palîgu. Viens ârsta palîgs daþreiz ierodas no blakus pagasta. Un tas ir viss. Lîdz viòam vçl jâtiek. Man nav problçmu bet citiem?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Seroquel
26.08.2008 13:59
...piekriitu, ka ir vietas, kur probleemas tikt pie taa aarsta, jo vinja viekaarshi nav lielaako laika dalju... bet pilniigi nepiekriitu, ka recepshu sisteema ir paarspiileeta...
Lolita_L
Re: Seroquel
26.08.2008 20:14
Situâcija ir pagalam vienkârða-kamçr piemeklçja îstâs zâles, pâris medikamenti tika tikai iesâkti un atzîti par nepiemçrotiem. Bet varbût kâdam ir slikta fin. situâcija, bet vajadzîgas tieði ðîs zâles.
ef
Re: Seroquel
16.07.2009 14:31
Šādi "dāvināt" vai iedot kādam zāles nevar.. daudzām pat anotācijās ir rakstīts apmēram tā , ka "nedrīkst dot kādam citam pat tādam , kuram ir līdzīgi simptomi, jo zāles var nodarīt ļaunumu." mest ārā miskastē arī nevajadzētu, kāds var paņemt un nodarīt sev ko sliktu. visprātīgāk un pareizāk ir atdot ārstam.

Lolita_L Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Varu kâdam uzdâvinât( â, zâles nedâvina-nu,
> tad par simboliskiem santîmiem) Seroquel 4
> plâksnîtes 100mg, un ir arî Fluanxol. Vçl
> derîgi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 21?
Ziņa: