fluanxol!

Aizsāka kachenite 

fluanxol!
21.11.2008 04:38
V



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 18:07 by kachenite.
Re: fluanxol!
07.05.2009 17:01
Sveikas!!
Es jau liertoju AD - Cipralex gadiem(apm.4 g.)palaikam atmetu,interesantākais,ka tas notiek emocionāla pacēluma laikā,kad tāds iestājās kādā dzīves periodā.Tajā pashā laikā manā dziivee bija emocionāli ļoootii smags periods,kad domas kūļaajaas ap vienu un to pashu un,ka bez Fluanxol neiztiku...izķepurojos,paliku tikai uz Cipralexa..tad 5mg,tad 10 mg,bet taa iisti bez zaaleem esmu augstaakais dziivojusi 4 meeneshus (divos dziives periodos sho4 gadu laikaa).Nu man atkal dziivee ir taa,ka bez Fluanxola nevaru,kgan dziives draama shobriid nav.Lietoju gan 0,5 mg dienaa+10mg Cipralex,un tikai taa juutos normaali,labi!Nav man nekaadu motoru pie peecpuses,nedz nejuutiibas,vnk ir normaali,bet...es taa domaaju,cik ilgi man buus jaaeed tas Fluanxol...negribaas jau par pamatsastaavu katru dienu eest ne tikai Cipralex,bet nu jau abus!!Nezinu iisti kaa to panaakt..bez Fluanxol sobriid ir taad nomaaktums,kaa spiez kruushu rajonaa,neko negribaas dariit,dulla galva,kaa vatee...Vai kaadai (am) bijis kas liidziigs!?!?
Re: fluanxol!
07.05.2009 18:56
http://www.youtube.com/watch?v=XsBZw6q7uBU&feature=PlayList&p=72C9437F30086160&playnext=1&playnext_from=PL&index=1
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 23?
Ziņa: