Infarkts vai VD?

Aizsāka Pekulācis 

Infarkts vai VD?
16.04.2009 17:40
Sakiet lūdzu tie, kuri ir saukuši ātros, ja liekas, ka ir slikti ar sirdi, bet beigās tomēr izrādījies, ka viss ir OK, ko ātrie par to saka? Vai nav jāmaksā par tādu viltus trauksmi? Kādas vispār ir pazīmes infarktam? Man jau no pusdienlaika sāp sirds. Sākumā riktīgi dūra, tā, ka pakustēt nevarēju un labā roka notirpa, bet tagad tikai sāp tā sirds, it kā spiestu to. Pašai man liekas, ka tas ir no VD, tāpēc ātros baidos saukt. Tomēr nekad man nekādas lēkmes saistībā ar VD nav bijušas, ir bijuši tikai reiboņi, svīšana un tādas lietas.
Re: Infarkts vai VD?
16.04.2009 18:04
Iespējams, ka vecākais dežurārsts Tev pa telefonu pajautās, vai mājās nav nekādu nomierinošu līdzekļu. Ja ir, iedzer, un tad redz, jo sāpes sirds rajonā nav "no sirds", bet "no nerviem". Ja negribi zāles, mēģini nomierināties tāpat. Kaut kāda situācija ir izprovocējusi panikas lēkmi.
Re: Infarkts vai VD?
16.04.2009 18:51
Iesākumam pasaki, cik Tev gadu... Ar ritīgu infarktu Tu pusdienu nenosēdētu domādama liks maksāt vai nē... Un, ja arī liks maksāt, ko tad? Labāk tak samaksāt, bet zināt, ka nav infarkts, nekā visu dienu par to domāt...
Nu, tik tālu esmu nodzīvojusi, ka arī piedzīvoju pirmo nepamatoto ātrās palīdzības izsaukumu. Bet vismaz tagad zinu, ka ar sirdi viss ir labi. Ārste prasīja, kāpēc es neko nedaru lietas labā. Bet ko lai dara? Viņa saka, lai dzeru Xanax vai ko tādu. Bet tas tak neatrisinās situāciju. Un vīrs bija pārsteigts. Šis nemaz neiznāja, ka man regulāri sāp sirds, bet es jau to vienmēr ignorēju, jo zinu, ka man ir VD, tad arī izliekos nemanām. Tā ka var dzīvot arī tā, lai dzīvesbiedrs neko nezina. Es pat nevaru iedomāties, kāda gan viņam būtu dzīve, ja es ikdienā sūdzētos - vai, kā es svīstu, cik man slikti, sāp sirds, trūkst elpas. Ka man infarkts un jāsauc ātrie.
Re: Infarkts vai VD?
17.04.2009 19:39
Redz, tā nemaz nav, ka VD valda pār cilvēku... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Infarkts vai VD?
17.04.2009 19:44
Konkrētās lēkmes brīdī Xanax atrisinās situāciju. Vairumā gadījumu. Antidepresants + psihoterapeits vai viens no abiem vai citi garīgās stabilitātes atjaunošanas veidi.
Re: Infarkts vai VD?
17.04.2009 22:54
..var ignoreet... kaadu briidi... liidz slimiiba atradiis smagaaku artileeriju, kaa likt par sevi maniit... vai vajag? ...
Jankus
Re: Infarkts vai VD?
02.06.2009 13:23
Man bija tieshi tads variants,kaa tevis pieminetais. Nee nau jamaksa par veltu izsaukumu,kaa var but jamaksaa ja cilvekam slikti. Lai tak tie arsti ieskrienas:@
Re: Infarkts vai VD?
02.06.2009 13:36
Ar VD pilnīgi mierīgi var likt maksāt par izsaukumu, jo tā nav dzīvību apdraudoša kaite...
Re: Infarkts vai VD?
02.06.2009 13:50
Un patiesībā taisnīgi, jo cilvēkam ar VD IR jāuzņemas atbildība un jādarbojas pašam lietas labā... Tam vispār ir tikai nosacīta saikne ar neatliekamo palīdzību; būtu Štrihs vienreiz licis atsūtīt vecā parauga psihbrigādi, uzreiz pārietu vēlme... bet tad droši vien spīdētu Bļodnieces kantoris jeb kā to tagad sauc...
Re: Infarkts vai VD?
02.06.2009 14:15
...Veselības inspekcija, laikam... Patiesībā jau traki, jo ir lielā purvā ar to VD... cilvim pasaka, ka nav slims (kas tiesa), bet pat virzienu, kurā iet, neparāda... ne visi tik advancēti, lai psihoterapeitus, kristāla bumbas vai sazin ko meklētu paši...



Edited 1 time(s). Last edit at 02.06.2009 14:33 by ,,,.
Re: Infarkts vai VD?
02.06.2009 14:36
Tas var būt arī ir veltīgi: seko atbilde: nē, es esmu slims, bet ārsti neko nejēdz... arī medicīna ārstu izpildījumā, starp citu, tur pieliek roku, jo ir diezgan stingrs viedoklis, ka tāda lieta kā VD izpausmes nevar būt, ja organismā nav kaut kādu nobīžu... Tātad tas varētu būt diezgan nopietns jautājums par mediķu izglītību tieši šajā virzienā... par "saņemšanos" arī ir dzirdētas runas tieši no mediķu mutes; par to, ka tā ir ākstīšanās... medicīna ir kļuvusi šausmīgi "rumpiska" — nebij tā senāk... vecie doki to sauca savādāk, bet domāja pareizajā virzienā vismaz. bet ja nu par ģimenes ārstu slodzi, tad ko var gribēt...

Nākamais solis: psihoterapija dos rezultātu tikai pēc laika... kurš grib iet arī pie psihiatra līdz tam — ja citādi nevar? patiesībā ar mūsu psrs attieksmi pret šādām lietām cilvēkam priekš tam vajadzīga liela drosme. Tad nu cīnās pats, jo nekam vairs/vēl netic.

Trešā problēma (saistīta ar iepriekšējo) ir tā, ko jau te agrāk minēji: personības traucējumi, kas patiesībā ir pamatā, bet tā jau ir ļoti delikāta lieta un zināms zīmogs...

Tāpēc laikam ir gan purvā no visiem aspektiem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 9?
Ziņa: