Ko runāt psihiatrijā?

Aizsāka bellite12 

Ko runāt psihiatrijā?
08.05.2009 10:09
Baigi gribētos zināt, ko vairāk, ko runāt psihiatrijā. Pirmajā vizītē psihiatrs jau uzreiz jautāja:"kā Tu jūties?'' Es atbildēju. Bet ļoti gribētos zināt vairāk, ko teikt psihiatram? nezinu, kāpēc, bet man visu laiku gribas raudāt psihiatra kabinetā.
Jugusalu
Re: Ko runāt psihiatrijā?
08.05.2009 11:08
Tad to arī viņam godīgi pasaki.
Re: Ko runāt psihiatrijā?
08.05.2009 12:22
Tieši tā, nav jau jāmeklē kaut kādas pareizās atbildes, tas jau nav eksamens. Citādi tikai veltīgi iztērēsi savu laiku un naudu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ko runāt psihiatrijā?
08.05.2009 12:44
Psihiatrijā jārunā tas, kas dokam palīdz izrakstīt atbilstošākās ripas: konkrēti jānosauc simptomi. Ja nevar atcerēties, ir labi pierakstīt (nenāk miegs, trauksme utt.). Pārējais ir bla-bla-bla savas sirds atvieglošanai.

Es pieļauju, ka pie psihiatra daudzi raud... neviens, kurš tur iet, nav diži laimīgs. Tātad viņiem pie raudošiem pacientiem jābūt pieradušiem.
Re: Ko runāt psihiatrijā?
08.05.2009 12:49
Nu dr. Trimda diez vai ir pieradis pie tā, ka viņa kab. raud, bet nu mēģināts nav zaudēts.
Re: Ko runāt psihiatrijā?
08.05.2009 12:51
Tās ir Tavas fantāzijas un kompleksi... Trimda ne to vien ir redzējis: bērnu psihiatrija reizēm ir pabaisa...
Re: Ko runāt psihiatrijā?
08.05.2009 12:53
Runcane

Kā tu zini, ka viņš ne to vien ir redzējis?
Re: Ko runāt psihiatrijā?
08.05.2009 12:58
es zinu, kāda izskatās bērnu psihiatrija... ir būts nodaļā, kad mācījos medicīnu.
Re: Ko runāt psihiatrijā?
08.05.2009 13:02
Es arī esmu tur bijusi, bet bija piemirsies.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 15?
Ziņa: