...laikam neirastēnija

Aizsāka neritis 

neritis
...laikam neirastēnija
14.07.2009 18:42
Nezinu, kas ar mani notiek. Izslimoju pasmagu pielonefrīta uzliesmojumu, kura cēlonis izrādījās stafilokoka baktērija, sabiju nedēļu slimnīcā, un kā atgriezos,sākās- nepārtraukta sliktuma sajūta, ģībšanas sajūta un nerealitāte, it kā nebūtu pie pilnas samaņas,un tālāk,protams,bailes par sevi utt.Pēc tādām antibiotikām,ko saņēmu slimnīcā varbūt arī iespējams tāds nelabums?Vistrakākais ir tas,ka jau eju gadu psihoterapijā,liekas,laba speciālista,bet kad man lika samaksāt par tām vizītēm,kas nenotika,jo atrados hospitāli,bišķi sametās nelabi.Liekas,kā var uzticēt cilvēkam visu, ja tev noplēš vēl tādu naudu par nenotikušām vizītēm. Vai tā var būt,ka pēc pasmagas infekcijas pastiprinās veģetatīvie traucējumi un kā tos novērst?Diemžēl neguvu atbalstu no sava terapeita
siri
Re: ...laikam neirastēnija
14.07.2009 19:55
Es nesauktu par labu speciālistu tādu, kurš noplēš naudu, ja cilvēks bijis slimnīcā, nevis nav atnācis nenozīmīga iemesla dēļ. Godīgi sakot, es viņu pasūtītu un meklētu cilvēcīgu, jo šitādam nespētu uzticēties.
Re: ...laikam neirastēnija
14.07.2009 21:19
1) nenotikušu vizīšu apmaiksai būtu jābūt izrunātai jau sākumā
2) slidena lieta ar tiem nopietnajiem un nenopietnajiem iemesliem, jo īpaši psihoterapijas kontekstā...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 6?
Ziņa: