Pamatīgs izsīkums laikam

Aizsāka Īkstīte 

Īkstīte
Pamatīgs izsīkums laikam
17.08.2009 11:15
Uh, pēc ļoti ilgstošas un nopietnas hroniskas infekcijas slimošanas, kas vēl nav beigusies, man sākusies taka astēnija, taka neirastēnija- liekas, ka dzīvības spēki ir atstājuši mani un vienmēr pavadošais optimisms ir aizbraucis atvaļinājumā uz āfriku. Nekad nebūtu domājusi, ka kaudze ar antibiotikām spēj arī nervu sistēmu izvest no ierindas. Lai spētu kaut cik piecelties no gultas, aizčīboju pie psihiatra un izkratīju sirsniņu, ieteica man lietot coaxil+spitomin+rispolept ļoti mazās devās un neilgu laiku. Kādam ir pieredze ar astēniju vai šādām zālēm? Būšu priecīga par kādu info
Re: Pamatīgs izsīkums laikam
17.08.2009 16:47
Pirms lietot AD, iesaku izmeeginaat kaut ko citu - patiikama nodarbe, paciiksti draudzenei uz pleca, palutini sevi, augu valsts preperaati u.t.t.
Re: Pamatīgs izsīkums laikam
17.08.2009 18:45
..pievienojos 123...
Re: Pamatīgs izsīkums laikam
17.08.2009 20:21
Varbūt Tev trūkst dzelzs?

"Dzelzs trūkums organismā izpaužas kā astēnija – nogurums, nespēja koncentrēties, bālums. „Dažkārt domājam, ka vainīgs ir stress, taču visbiežāk vainīgs ir tieši dzelzs trūkums organismā, un par to var pārliecināties, veicot asinsanalīzi,”

http://www.tvnet.lv/women/printArticle.php?id=3604328



Edited 1 time(s). Last edit at 17.08.2009 20:23 by strawberry.
īkstīte
Re: Pamatīgs izsīkums laikam
18.08.2009 09:08
Nē, asins analīzes visas normā, kaut esmu bāla kā diegs. Vakar atkal biju pie ārsta-atkal antibiotiku kurss un cerēsim, ka šoreiz iedarbosies, citādi baisi paliek.
Mana problēma ir perfekcionisms, tā laikam to sauc, visi pieraduši, ka esmu skaista, labi kopta, man laba izglītība, super ģimene sava, neviens no malas pat iedomāties nevar, ka jau šogad 4mēnešus cīnos ar nopietnu infekciju. Un tā kā kaite ir hroniska, tas notiek bieži...Man ir grūti sevi pieņemt vārgu, izmocītu un arī ...ne sevišķi skaistu nu jau. Tas, protams, ir laika jautājums, bet tomēr...Un nesūtiet mani pie pshtr- esmu pielēgta sistēmai un pārvietojos ar reālām grūtībām. Patiesībā bija man pshtr, gadu nomocīja, tikai neņēma vērā, ka terapijas laikā sākās mistiskas saslimšanas, kā reakcija uz to ārprātu, un tā kā ir hroniska saslimšana, iegrūda mani šitādā purvā, un viss, ā un vēl pieprasa naudu nu jau par 2mēn ko atrodos slimnīcā, kaut pieteicu, ka vairs neeiešu, tā lūk
Re: Pamatīgs izsīkums laikam
18.08.2009 09:55
Tev vajag stiprināt imunitāti. Es Saule firmas produkcijā ir tāds Hofi dzēriens, gatavots no skujām. Tas patiešām to paceļ.
Patiesībā būtu savādi, ja kāds Tevi censtos aizūtīt pie psihiatra.
Un varbūt vajag aiziet pie laba homeopāta.
īkstīte
Re: Pamatīgs izsīkums laikam
18.08.2009 10:11
Hm,jā,paldies, biju pavisam aizmirsusi par to labo latvju produkciju,tiešām jāpaskatās.
Smagi ir apzināties, ka ir tāds kreņķis, kas jebkuru brīdi var nopietni bojāt dzīvi, īpaši jau ja esi mamma un brrr pie mūslaiku ekonom situācijas, kad slimot vispār nedrīkst
Varbūt kāds ļaunu vēlot ar skaudīgu aci paskatījies. Skauģis būs pie kādas melnās maģijas ķēries! Tas nav joks, lāsti sagrauj imunitāti vispirms.
Aizej pie kāda, kas var attīŗīt tavu biolauku un tad arī veselība uzlabosies. Ja jau zāles nepalīdz.....tad....
īkstīte
Re: Pamatīgs izsīkums laikam
27.08.2009 07:35
Paldies, tas ir pārbaudīts! Nav jau jāmeklē atbilde maģijā- pēc tādas slimošanas izsīkums ir normāls, diemžēl nevaru sakontaktēt ar citiem nieru slimniekiem kā tiek galā ar saasinājumiem un resursu ar maz- sveru ap 47kg, jo vielmaiņa iedzimta ātra, abi senči smalciņi arī. Tā ,lūk
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 16?
Ziņa: