bezmiegs vakaros, miegainība un nogurums pa dienu

Aizsāka miegamice 

Man ir bezmiegs, pēdējā laikā varu nosēdēt līdz 5:00-7:00 rītā, piecelties 15:00 un justies nogurusi/miegaina.

Izmēģināju šādu variantu - gulēt aizgāju ap 5:00, visu dienu jutos nogurusi, tāpēc izdevās aizmigt ap 22:00.
Piecēlos normāli 7:00, bet pēc kādas stundas nenormāli gāja miegs un nogulēju līdz 14:00, un vienalga jutos neizgulējusies.

Tā tas ir jau kādas 2 nedēļas. Ar katru dienu gulēt eju nedaudz vēlāk, guļu arvien vairāk.
Jūtos ar katru dienu sliktāk, uz depresijas robežas.

Kā risināt šo problēmu?
Re: bezmiegs vakaros, miegainība un nogurums pa dienu
13.11.2009 15:28
...kaapeec rezhiims ljauj liidz trijiem dienaa guleet? ...
režīms to neļauj, tāpēc pamatīgi cieš mācibas :(
Re: bezmiegs vakaros, miegainība un nogurums pa dienu
13.11.2009 15:32
...es jau nu teiktu, ka taa robezha tai depresijai jau paarkaapta... taga jaameklee celjsh atpakalj...
Re: bezmiegs vakaros, miegainība un nogurums pa dienu
13.11.2009 15:35
jāmeklē, ar ko tas viss sākās. tā nenotiek vienā dienā.
... uz depresijas robežas...
13.11.2009 19:37
Taisnība tam(-ai), kas parakstās kā [,,,]
Tā ir pietiekami nopietna krīze, un ir liels jautājums, vai vēl tikai uz robežas. Esmu šādus simptomus pirms daudziem daudziem gadiem piedzīvojis.

Iesaku saņemties un kaut ko savā dzīvē kardināli izmainīt. Ko un kā? Tas atkarīgs tieši no tā, kas ir Jūsu depresijas cēlonis. Jebkurā gadījumā vēlams izrauties no ierastās vides, varbūt kādu brīdi padzīvot citur vai paceļot. Vai nav kaut kas tāds, ko ilgāku laiku nevarat saņemties darīt?

Ja tas nav iespējams, tad nekavējoties sāciet ko tādu, kas palīdz to emociju mezgliņu atrisināt. Aiziet pie **laba** psihologa/ terapeita, apmeklēt kādas nodarbības - piemēram, NLP nodarbību ciklu "Dzīvoju, kā vēlos" pie Daces Rolavas (nlp.lv). Saku no labas pieredzes, pats esmu tur bijis. Vispār daudzos gadījumos no šāda stāvokļa var izvest ar vienu seansu, arī pats to esmu darījis.

Ja gadījumā grūti par saviem jautājumiem pat runāt, var pamēģināt šo to no kustību terapijas - piemēram, "5 ritmi" (i-deja.lv) vai trešdienu vakaros pie manis uz Nia nodarbībām (niafitness.lv).

Guntis Veiskats
Laimesskola.lv

* * * * * *
Ļaujiet sev bût laimîgiem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 19?
Ziņa: