Raudulība

Aizsāka Emocija 

Emocija
Raudulība
17.11.2009 11:42
Par ko liecina paaugstināta emocionalitāte pieaugušam cilvēkam? Piemēram - tiklīdz kā ir kāds emocionāls saviļņojums (vienalga pozitīvs vai negatīvs) tā uzreiz asaras acīs. Tā notiek gandrīz katru dienu. Asaras gan vienmēr tiek apvaldītas. Ko lai dara un vai vajag ko darīt?
Re: Raudulība
17.11.2009 11:48
Kaut kas sakrājies iekšā. Un nu pie mazākā kairinājuma lien uz āru. Apvaldīt gan nevaig.
Re: Raudulība
17.11.2009 11:50
...nja...izraudāties...un viss...kaunēties no asarām???...stulbi...bet vispārpieņemti...
Re: Raudulība
17.11.2009 12:08
Priecājies, ka tā un, ja ir iespēja, izraudies. Emocijām ir jānāk uz āru.
Es būtu laimīga, ja varētu izraudāties, bet man viss uz iekšu, uz iekšu vien;(
trr
Re: Raudulība
17.11.2009 14:30
nebiju gadus 10 raudājusi, bet tad uznāca tāds emocionāli piesātināts brīdis, kad situācijas mainījās strauji - bija gan dusmas, gan aizvainojums, gan prieks, un es raudāju :) pati biju patīkami pārsteigta, ka tomēr spēja raudāt nav zaudēta pavisam. nu situācija ir normalizējusies un stabilizējusies, un jau gadu es neraudu, nav man tādas emocijas, kuras izsauktu asaras. nezinu, vai tas labi vai slikti, bet arī iekšā nekas nelabs nekrājas :) nu, tā..
linn..
Re: Raudulība
19.11.2009 15:43
vauuuu 10 gadus neraudaat!?!? Man 2 nedeljas bez asaraam buutu rekords.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 13?
Ziņa: