antidepresanta efektivitates mazinashanas

Aizsāka lilo 

Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
20.11.2009 17:09
Jā, es arī iedomājos, ka ir taču pansionātos (vai kaut kādās tādās iestādēs guļošie), arī mājās sazāļotie, un vnk mirušie, kurus taču neuzskaita, jo tie taču nav miruši no narkotiku pārdozēšanas:(
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
20.11.2009 17:11
...un cik daudziem miršanas apliecībā diagnoze ne tā, no kā patiesībā nomira... vīīī... visa statistika pagalam...
mad smīkņādams
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
20.11.2009 17:31
...komatiņ, noauj acis...kgan Tev nav lemts būt par kosmonautu...dzīvo vien savu maldu pasaulītē...
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
20.11.2009 17:36
Atkal velc uz to, ka ir 2 viedokļi- Tavējais un nepareizais?
vijolīte:)
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
20.11.2009 18:56
Nu, principā, varam jau parunāt arī par tiem nelaimīgajiem, kas pārāk lielās devās lieto gutalaksu, oglīti, korvalolu, forlaksu, dihlofosu u.c., kaut gan te jau gan runa bija par ko citu...ir jau tādi cilvēki, kam grūtības ar rakstītā teksta uztveri...nu ne pa labi, ne pa kreisi...ja uz sētas uzrakstīts xy un trešais nezināmais, tātad žeļezna, jāskatās aiz sētas, tam tur jābūt...
Palasot gan liekas, ka mad. nav viens:) ...ir jau arī vēl kāds, kuram liekas, ka ir 2 viedokļi- ,,, (tas, kas lasīts gramatās) un nepareizais:)
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
20.11.2009 19:15
ja ņems tīri no neatliekamās medicīniskās palīdzības statistikas, tad nelegālo narkotiku lietotāji ir krietni, krietni biežāk glābjami nekā tie, kam ārsts ir izrakstjis antidepresantus. tie, kas melnajā tirgū nopirkuši un sauju apēduši, šeit neskaitās. neskaitās arī tie, kas visu acu priekšā (vai 5 min. pirms vīra atnākšanas) histērijā izrij omes naktsskapīti. salīdzināšanai runa var būt tikai par tiem, kas zāles lieto medicīniskos nolūkos un drošības dēļ glabā somiņā. tādi reti pārdozē.

mans ātro stāžš ir īss: laikam 2 mēneši feldšera prakses skolas laikā, kā toreiz pienācās. narkomāni kādai Rīgas brigādei bija katru dienu, pat uz bērnu brigādes, bet tais laikos par to nerakstīja avīzes pirmajās lpp. tādus zāles pārrijušos es netatceros. par pārdzērušamies vienkārši nerunāsim. tā ir ātro ikdiena. un patiesībā tas bija iemesls, kāpēc es to darbu nīdu; riebās mazgāt pievemtās mašīnas.

tagad vispār rij visneiedomājamākās lietas. tas, kas savai trauksmei lieto antidepresantu vai trankvilizatoru, nav nekādā mērā kaifotājs. vienkārši cilvēkam ir bail no dzīves problēmām, un viņam ķīmiski stabilizē serotonīnu, citādi viņš vienā dienā nebūs dzīvotājs. kaifu taču šīs zāles nerada. vismaz man nav tādas pieredzes, lai gan es vēl dabūju arī vecās paaudzes antidepresantus, kas nebija nekāda saldā maize.
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
20.11.2009 21:13
Kaifu tiešām AD nerada, bet palīdz kontrolēt simptomus, 'notur' cilvēku, kamēr viņš risina sev smagas problēmas. Citi bez AD nezin vai būtu dzīvotāji ilgtermiņā. Es nerunāju par tiem, kas tos rij pie katra sīkuma, arī VD ir diezgan sīka vienība, patiesībā.

Tie, kas 'rij' AD vai kas vēl ņēmuši talkā neiroleptiķus - ne jau aiz neko darīt vai kaifa radīšanai - bieži vien ir rūdītāki par 'normālajiem, kas nekad nav rijuši AD', jo ne katrs dzīves laikā varētu izturēt tādus simptomus un smagumu. Citreiz ar visām zālēm ir ļoti grūti un liela daļa uzreiz ņemtu pēc striķa. Bieži vien šitie gudrie runātāji, ka AD ir narkotikas, bla, bla, bla, paši, es atvainojos par izteicienu, bikses piečurātu, ja tiem nāktos dzīvē daudz ko no tā, ko 'rijēji' izjūt, izbaudīt.
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
20.11.2009 21:34
Milda, a kāpēc VAJAG to izbaudīt? Ir forši, ka visiem nav tas jāizbauda! Cilvēku kā sugas pastāvēšana būtu apdraudēta, ja visi ar tādām sajūtām apkārt vazātos. I,kurš Tevi tad savāktu?
Vispār, patīk man Runcenes paustais "Get yourself out!" Dažiem ļaužiem ir slinkums padomāt, kā sevi labāk savākt- ērtāk ir iemest tableti mutē. Tāds sava veida garīgais tizlums. Tad tiešām par viņiem gribas teikt: vāji cilvēki. (es šeit domāju tos, kam "suns paklāju apčurāja")
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
20.11.2009 21:38
Es nesaku, ka vajag. Nevajag, jo nav forši. Tikai man nepatīk, ka saka, ka AD ir narkotika, jo AD ir izstrādāts, lai 'noturētu', nevis kaifu radītu. Tie, kas ņem ripas kaifam - darīt nav ko :)
Protams, par tādiem, kas ņem ripas, kad tik vien problēmas kā "suns paklāju apčurāja", "džeks pameta", "no darba atlaida" - tiešām ļoti vāji cilvēki.
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
20.11.2009 21:45
Milda, a kāpēc VAJAG to izbaudīt? Vai kādam no tā būs labāk, ja visi ar tādām sajūtām apkārt vazāsies? Un kurš vāks nelaimīgos, ja visi ir nelaimīgie? Patiesībā, FORŠI, ka citi to nesaprot- pasaule pavisam vēl nav aptrakusi :)
Vispār, patīk man Runcenes paustais "Get yourself out!" Dažiem ļaužiem ir slinkums padomāt, kā sevi savākt- ērtāk ir iemest tableti mutē. Tāds sava veida garīgais tizlums. Tad tiešām gribas teikt: vājie cilvēki. (es šeit domāju tos, kam "suns paklāju apčurāja")
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
20.11.2009 21:48
Sorry- mobilais pateica, ka esot sakaru kļūda, sanāca iedrukāt tekstu atkārtoti...
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
20.11.2009 21:49
Kachenite, tu caur wapu sēdi? :) Es esmu mēģinājusi iet caur wapu, nesanāk, laikam nemāku. :D
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
20.11.2009 21:50
Milda Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> man nepatīk, ka saka, ka AD ir narkotika, jo AD
> ir izstrādāts, lai 'noturētu', nevis kaifu
> radītu.

Lai kā to nosauktu, tās tik un tā ir ripas kaifam- ripas labsajūtas uzlabošanai. Un kā te dažs raksta- doza ir jāpalielina, lai kaifu (labu pašsajūtu) noturētu.
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
20.11.2009 21:52
Ja skatās tā, ka labsajūtas noturēšanai, tad - jā. Bet kāda tur labsajūta, kad cīnies ar smagām lietām. Anyway, nesaukšu tās par narkotikām. :)
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
20.11.2009 21:54
Tad vnk lietas būtu nosauktas īstajā vārdā, pasakot, jā, es lietoju narkotikas, un es tās protu dozēt! :)
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
20.11.2009 22:09
Iespējams, sensenā pagātnē es arī būtu lietojusi narkotikas, ja man būtu bijis šādi. Tikai - narkotikas dod tev interesantu domāšanu un pasaules uztveri, tai skaitā - diezgan dīvainu, nedomāju, ka tas nāk par labu psih.lietiņām. :) Ka nesavērpj pēc tam galīgi. :)

Negribu mērīties ar krāniņiem, laikam nav sanācis, bet šis ir posms, kad daudz runāju, ko jūtu, kā jūtos, man to visu vajag izrunāt, tāpēc arī forumiņā sanāk 'mērīties ar krāniņu' (kura man nav :D). Varbūt es tā mēģinu pieņemt realitāti. Lai nu kā, ir jāpriecājas par to vien, ka tu dzīvo. :)
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
20.11.2009 22:15
nu, tad visiem, kuri lieto jelkādus palīglīdzekļus, ļoti jāatceras, ka viņi visu laiku lieto narkotikas. iet pie ārstiem (labāk cilvēks jūtas ar visām zālēm), iet pie dziedniekiem, iet uz frizētavām (nu, kas ir, pats nemāk matus izķemmēt, bļin)...

protams, ka nepieciešamība lietot psihotropās zāles, norāda, ka cilvēks kaut ko nevar, bet man, piemēram, besī histēriskas un hipohondriskas dāmas, kas visu laiku aizņem rindu pie ģimenes ārsta te ar aizcietējumu, te ar caureju, te ar spiedošu sajūtu vienā galavas pusē, te ar troksni ausī, te ar šķietamu kurlumu, te aneirismu un ja vēl viņām iedomāta astma vai čūla piesakās, tad, protams, reanimācija brauc, kaut cilvēki, kuri ir reāli slimi (nē, nu protams, ka pašu vainas dēļ!), tur netiek klāt. būtu tad nu labāk ēdušas kādu antidepresantu, vismaz nebūtu sabiedrībai tik liels traucēklis, nasta un problēmas ar viņām. nav darbā, sēz mēnešiem uz lapas. labi, ka šitas laiks izmāca, vismaz laikus domā. man netraucē neviens zāles ēdošais, bet šitās točna nevaru ciest. tātad zāles nelietojošs " psihais" ir sliktāks par lietojošu.

un narkomāni arī apdraud cilvēkus. visu laiku vienā vietā viens katru dienu stāv un visiem garāmgājējiem agresīvā noformējumā cigas prasa. visi dod, lai nedabūtu pa aci, bet pēc tam izvēlas citu trasi. un tas jau vēl ir sīkums. lai dabūtu dozu, viņi var cilvēku nosist kā traku suni. kurš zāles lietojošais tā apdraud sabiedrību?



Edited 3 time(s). Last edit at 20.11.2009 22:26 by Runcene.
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
20.11.2009 22:21
Haha, Runcene, man toč bija aizdomas uz aneirismu (nu tāpēc, ka darbā vienai bija- spēcīgai un veselai sievietei), es paņēmu nosūtījumu un uztaisīju CT galvai. Nea, neko neatrada, vispār viss OK, a iedomājies kā būtu, ja es būtu sākusi AD kursu?
Bet! Nariki grib ievilkt savā pulciņa arī citus, Tu, Runcene, arī kaut kādas tādas vēlmes izrādi- visus sabāzt savā klubiņā :)
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
20.11.2009 22:59
... Visus sabāzt savā klubiņā...
...Ja nu nekādi nevar iztikt, lai palieto zāles...
Pēc tam nabaga zāļu lietotājs vairs nespēj "atregulēties", lai zāles atstātu tālākajā plauktiņā. Garīgais tizlums un slinkums kaut ko mainīt var sākties- ieēd tik ripu! Par zāļu lietošanas sekām Runcene brīdināja?



Edited 1 time(s). Last edit at 20.11.2009 23:03 by kachenite.
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
20.11.2009 23:12
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> man netraucē neviens zāles ēdošais, bet
> šitās točna nevaru ciest. tātad zāles
> nelietojošs " psihais" ir sliktāks par
> lietojošu.
>
> lai dabūtu dozu, viņi var cilvēku
> nosist kā traku suni. kurš zāles lietojošais
> tā apdraud sabiedrību?

Nu tā ir, kas nepīkst, tas netraucē, ērti un labi ;)

Kas notiek ar AD lietotāju, kas, piemēram, šīs krīzes apstākļos vairs nevar atļauties zāles?
mad smīkņādams
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
21.11.2009 08:12
...mildiņa vienīgā šeit zin, kas ir sūdīgi...runcene atskatījusies aklašus kopā ar toksikomāniem no virspuses, bet spriedums gatavsun kā rūdīts toksikomāns mēgina citus arī uzvilkt uz pstrpijas un AD veselīgās taciņas...starp citu, runcenīr, pati nemani, kā dažās lietās pati nonāc ar sevi pretrunā - par depresiju un AD lietošanu un sekām saki - viss galvā...tikko kā temats pieskarās narkotikām, tā " viss galvā " faktors kkur izčib...

...puce nekādi nevar atbildēt ne uz vienu uzstādījumu blakus tēmā, mildiņa un runcene nevar izspiest neko prātīgaku par - petrpisti un AD labs, viss pārejais mēsls...ja jau būtu tik gudras, tad vismaz atspēkotu mani kkādā veidā...savādak - redz, es redzeju, redz, man pimpītis garāks...
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
21.11.2009 10:54
Ciniķim "pakasīties" gribas.
Milda tiešām zina, kā ir patiešām sūdīgi- es ellē vēl neesmu bijusi,kaut agrāk likās, ka esmu.
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
21.11.2009 11:39
es, man šķiet, no zāles lietojušajiem, ja nu godīgi palasāt, ko esmu rakstījusi, allažiņ saku, ka zāles jāstumj visu laiku pēc iespējas tālāk. kā tam studentam desa ar mēli.

pie sava krietni normālā auguma savulaik svēru gana zem 50 kg... nezināju, kas ar mani notiek, kāpēc rumpī visas sistēmas čupā. nebūtu man reanimācijas AD izskatā, nezinu... ir jau reizēm laimīgi apstākļi arī, kas palīdz atkopties, bet to nevar zināt.

tiesa, ka atkarība ir dvēseles stāvoklis. filozofiskā aspektā nav svarīgi, ko cilvēks lieto. un tas ir galvā. viennozīmīgi. bet, medicīniskā aspektā runājot, humānisms prasa palīdzēt arī tad. turklāt tā ir mana iekšējā pārliecība bez skaļiem vārdiem. kurš tad te bļauj, ka ārsti tādi un šitādi, ka neglābj?

un ja kāds nevar atļauties tagad zāles, tad tas viņam ir izaicinājums: varbūt mēģināt bez. tad var paskatīties, kas sanāk. turklāt psihiatriem vienmēr ir kaut kas ko iedot avārijas periodam. es esmu bijusi arī tādā situācijā un izkūlusies, bet cits varbūt nevar. esmu ar draugiem palīdzējusi vienam otram citam draugam zāles nopirkt. un tas bija pareizs lēmums. man nav gandarījuma skatīties, kā draugs mokās. skaitās, ka iedevu dozu? nu un tad? man pohuj.

jā, un netīk man hipohondriķi, kas neārstē psihi... tās ir viņu cilvēktiesības, bet tuvumā tādus negribu. tās savukārt ir manas cilvēktiesības. vienai radioloģei CT atbilžu čupā uz galda visas normas ar iedomatiem insultiem... bet reāli slimie gaida mēnešus.



Edited 1 time(s). Last edit at 21.11.2009 11:41 by Runcene.
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
21.11.2009 11:56
...nu , trakais, Tu varētu nocitierēt, kur izvilki Runcenes tekstā, ka "viss galvā izčib"... Lai nu par reizi nudien būtu skaidrs, ka Tev gan redze un lasītā saprašana klāra...
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
21.11.2009 12:48
Man domāt, ka Komats visu laiku ir kaut ko salietojies, tik dīvaini tie komentāri :D
jā, reizēm grūti saprast, kurš slimais, kurš veselais :)
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
21.11.2009 14:25
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------


> esmu ar draugiem palīdzējusi vienam otram
> citam draugam zāles nopirkt. un tas bija pareizs
> lēmums. man nav gandarījuma skatīties, kā
> draugs mokās. skaitās, ka iedevu dozu? nu un
> tad? man pohuj.


Pas` Die`s tādu draudzeni kā Tevi blakus! Tava gādīgā roka man jau sen būtu iebarojusi AD :D
Bet kur Tu vispār ņem tik daudz slimus draugus? Vide tāda?
mākonītis
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
21.11.2009 15:41
Tas vispār is ārprāts lietot anti depresantu 4 gadu.tā jau vairs nav vajadzība,bet atkarība.tev patiešām ir vajadzīgs kāds kas palīdz atbrīvoties no šīs atkarības..
mad smīkņādams
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
21.11.2009 16:22
...kachenīt, pasaki man, kur ir tas standarts - O, patiešām sūdīgi...nja...
...komatiņ, nebrūķē gan neko stiprāku par buldurjāņiem...Tev jau tā pat slāba uztvere...
...jā, runcene gan smags gadījums...:)

...par to gribēšanu kasīties...negribu gan...iezubrītas gudrības no galvas laukā dabūt grūtāk, nekā iegūtās...tātad - nav vērts...
Re: antidepresanta efektivitates mazinashanas
21.11.2009 17:03
Nav tāda GOSTa, jeb valsts standarta, kas nosaka, kas ir patiešām sūdīgi. Katrs pats pēc savām sajūtām un pieredzes nosaka. Mana pieredze saka, ka dažiem ir gājis (iet) vēl trakāk, citiem vieglāk, nekā man. Vai gribi samērīties? Jeb tomēr pakasīties? (Ko Tu tāds nervozs pēdējās dienās esi palicis? Kašķīgi komenti nāk viens pēc otra.)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 11?
Ziņa: