ELIFY XR 75

Aizsāka Sinda 

ELIFY XR 75
08.12.2009 22:00
Vai kāds ir lietojis šīs zāles ELIFY XR 75 (Venlafaxinum)? Kā jutāties? Izlasīju anotāciju, baidos pat mēģināt.
Re: ELIFY XR 75
09.12.2009 13:07
Tie ir AD, esmu lietojusi cita nosaukuma zaales, bet ieksaa ir tas pats Venlafaxinum. Ja ir trauksme, loti iesaku saakt ar zemaako devu, savaadaak trauksme palielinaasies vairaakkaartiigi. Blakusparaadiibas bija pirmaas 10 dienas, peec tam izzuda, vieniigais, kas ir saglabaajies, taa ir tahikardija, bet taa man ir bijusi pie visiem AD, ko esmu lietojusi.Deel blakusparaadiibaam, es pirmaas 5 dienas pavadiiju gultaa, cik slikti man bija, bet es uzsaaku ar 75 mg, kaut gan pie trauksmes rekomendeejamaa saakuma deva ir 37,5 mg, taadeel pienemu, ka ar mazaaku devu nebuutu tik traki. Tacu sobriid juutos labi un VD ir atkaapusies.
Re: ELIFY XR 75
09.12.2009 13:48
autorei

citi antidepresanti nav derējuši, nav mēģināti?
Re: ELIFY XR 75
09.12.2009 16:34
Lietoju Asentru, jutos labi, pat nezinu, kādēl pēkšņi nomainīja.
Re: ELIFY XR 75
09.12.2009 16:53
es prasītu, lai paskaidro... un vispār neņemtu nekādas jaunas receptes, kamēr man to nepamato.

Asentra un ELIFY ir dažādu grupu antidepresanti, atšķirīgi ietekmē smadzeņu bioķīmiju.
Re: ELIFY XR 75
09.12.2009 19:54
Gimenes ārsts ari teica, ka nevajagot man tādas zāles dzert, pat Asentru varētu atcelt, jo esmu pilnīgi stabila.
AD lika lietot pēc ilgstošas disku trūču ārstēšanas, tās nebeidzamās sāpes sāka dot pa nerviem. "Vaivaros" izmēģināja vairākus medikamentus, vislabāk iedarbojās Asentra.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 15?
Ziņa: