veģetatīvā distonija

Aizsāka NK 

veģetatīvā distonija
11.12.2009 17:07
Man ir draudzene, kurai ir veģetatīvā distonija. Dzīvoju ar viņu kopā un ir ļoti grūti, jo par katru pārdzīvojumu, par katru nepareizi pateiktu vārdu, viņai uznāk panikas lēkme un elpas trūkums. Esmu pieradis, jo jau gadu esmu samierinājies ar to. Bet vakar uzzināju, ka viņai ir daži simptomi, kas ir šizofrēnijas slimniekiem - izdomāt notikumus, kas patiesībā nav notikuši. Viņa ir pateikusi notikumus, kurus aprakstīja sīki unn smalki, bet tagad viņa saprot, ka tas nemaz nav noticis. Varbūt šis simptoms tomēr ir no veģetatīvās distonijas?Esmu izmisumā!
Re: veģetatīvā distonija
11.12.2009 17:24
es jau nu teiktu, ka situācija ir izgājusi no veģetatīvās distonijas robežām. tas, ko Tu apraksti, man šķiet, ir panikas traucējumi (ja nu stingri pie diagnozēm). varbūt jau depresija. bet visa pamatā notiekošajam ir tas, ko psihologi sauc par personības traucējumiem, vienkārši tauta — par dziļiem kompleksiem. kas tas tagad ir, to ļoti precīzi var pateikt tikai ārsts pēc ilgāka laika, jo psihiatrijā visas spraugas starp diagnozēm ir ļoti izplūdušas.

bet sliktā ziņa ir tā, ka pārliecināšana te neko nedos un ka pats no sevis tas arī nepāries.

jautājums gan arī, kādi ir tie Tevis “nepareizi pateiktie vārdi”.

jāmeklē psihoterapeits.
"Nepareizi izteikti vārdi" ir vienkārši vārdi, kas liek viņai justie slikti
Re: veģetatīvā distonija
11.12.2009 19:13
Man jau gan liekas, ka šizofrēnijas slimnieki neapzinās, ka kaut kas patiesībā nemaz nav noticis vai vnk nav.
Varbūt meitenei var ieteikt jogu , elpošanas vingrinājumus, kas ļautu stabilizēt nervu sistēmu.
Re: veģetatīvā distonija
11.12.2009 23:05
...shizofreenijas slimnieki ar ir dazhaadi... bet shitas peec apraksta uz to nevelk... lai gan pie ritiiga psihiatra liela dalja VD mieriigi atrautos "cita veida shizofreeniju"...
Re: veģetatīvā distonija
12.12.2009 19:42
un tas parasti iedarbojas spirdzinoši... es domāju, tas F 20 šitādam kadram. :)

vienam otram pāriet niķi, kad pavīd iespēja dabūt šizofrēnijas diagnozi.
Re: veģetatīvā distonija
12.12.2009 20:03
es pastudēju dr.Eglīša Psihiatriju, jo pārāk te dažas kadres velk uz šizo dg :) grāmata patiesi interesanta un ar viegli uztveramiem piemēriem no dzīves.. ir ar ko salīdzināt..
Re: veģetatīvā distonija
12.12.2009 20:19
tas neko nemaina un neko neietekmē... kaut 3 šizofrēnijas...
Re: veģetatīvā distonija
12.12.2009 22:09
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> un tas parasti iedarbojas spirdzinoši... es
> domāju, tas F 20 šitādam kadram. :)
>

F20 ir kauč kāda navigācijas sistēma:) Nu laikam taču tiešām noderīga lieta :D

http://lv.diplodocs.com/jim/NAVMAN/F20-_E
Re: veģetatīvā distonija
12.12.2009 23:23
Strawberry, pareizo F20 var aplūkot pie www.esilaimigs.lv,nevis pie sadzives tehnikas :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 10?
Ziņa: