nav baudas seksā

Aizsāka Sieviete,45g. 

Sieviete,45g.
nav baudas seksā
09.01.2010 11:49
Satiekamies jau ilgus gadus, un mūs saista kaut kas vairāk nekā tikai gulta. Bet seksā ir sākušās lielas problēmas. Es laikam pārāk centos visu darīt lai būtu viņam labi, un tagad pati vairs neizjūtu baudu. Viņš pie tā laikam jau ir pieradis, ka man nesanāk, un vairs necenšas man palīdzēt... Viņš gaida, ka es pati darīšu tā kā man būtu labi. Kad es mēģinu viņam teikt, ko tieši es vēlos un ka man nav labi, ka es gribētu savādāk, viņš apvainojas, vai arī dara tādas mehāniskas kustības, it kā gribēdams mani uzbudināt, bet es no tām kļūstu vēl vēsāka... Kad es viņam jautāju, ko un kā viņš vēlētos, viņš saka ka viņam pilnīgi viss patīk un ka viņš grib lai man būtu labi. Kad es saku, ka man nav labi, tad viņš saka, ka nevajagot "gaidīt", un ka ne jau vienmēr viss būs "līdz augšai". Bet es nemaz to augšu negaidu, man jau no paša sākuma nav kaifa...
Kā man izbeigt šo sevis mocīšanu? Es ar viņu gribu tikties, jo bez seksa man ar viņu ir ļoti labi.
P.s. Kad viņa nav, es varu pati sasniegt orgasmu ar vibratoru vai pat bez.
Re: nav baudas seksā
09.01.2010 12:04
Tad jau viss vienkārši. Kad tiecies ar viņu un Jums ir seks, tad pati neko nebaudi bet lai bauda viņš. Pēc tam pati sev sagāda ko gribēji...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: nav baudas seksā
09.01.2010 12:05
Daudz sliktāk būtu ja pati sev nekādi nevarētu to orgasmu sagādāt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Sieviete,45g.
Re: nav baudas seksā
09.01.2010 12:07
tā nesanaks, jo kad viņš redz, ka es nebaudu, tad arī viņam "nestāv"... un tad mēs vienkārši iesim gulēt.
Sieviete,45g.
Re: nav baudas seksā
09.01.2010 12:09
un vēl, pēc tāda seksa, kad es nebaudu, bet viņš bauda, man paliek slikti, es pēctam ilgi nevēlos seksu...
Re: nav baudas seksā
09.01.2010 12:44
var būt arī tā, ka viņš Tev vienkārši ir draugs, nav tīkams kā seksa partneris, ka Jūs saista kas cits.. pārāka izdabāšana ne pie kā laba nenoved. Tu jau neesi viņa mamma, un viņš nav zīdainis.

un ja vīrietis "no iekšām" negrib, lai Tev būtu labi, nu tad nafig nodarboties ar fizkultūru? seksam varbūt cits jāmeklē. jārunā kopīgi par to vairāk, un tad lietas noskaidrosies.
Sieviete,45g.
Re: nav baudas seksā
09.01.2010 12:59
es nepieļauju domu, ka viņš man ir "tikai draugs ". Ja es meklētu citu vīrieti, tad visdrīzāk ar šo attiecības pārtrūktu. Bet es taču jau rakstīju, ka man ar viņu ir ļoti labi it visā, izņemot seksu. Varbūt ta ir nesaderība seksā?
W
Re: nav baudas seksā
09.01.2010 13:19
vbt pietaupi vibratoru, nelieto, bet kādu laiku lieto tikai drauga draugu.. gadās, ka tas līdz, ja būsi bik nocietusies..
Sieviete,45g.
Re: nav baudas seksā
09.01.2010 13:31
esmu mēģinājusi arī šo variantu, bet kad pēc 10 dienu ciešanās knapi varēju sevi atkal samīļot, lai nekļūtu par neirastēniķi, kuru moca bezmiegs un nervozitāte..., tad pārstāju sevi tā mocīt
W
Re: nav baudas seksā
09.01.2010 13:41
labi, tad ņem vibratoru kā otro draugu, un visi trijatā.. jau mēģināts?
Sieviete,45g.
Re: nav baudas seksā
09.01.2010 14:10
bija mēgināts, pašā sākumā es par to biju šokā, kad viņš to piedāvāja, pēc tam sāku tomēr mēgināt, bet tā kā tas neko daudz nepalīdzēja / viņa klatbūtnē vibrators mani neuzbudina/, tad atmetu šo variantu.
Re: nav baudas seksā
09.01.2010 18:34
Tu nepieļauj domu? es jau nesaku, ka tā ir, bet, ja nesanāk, tad jāņemas drosme sev pajautāt visu ko. tas, ko es te lasu, ir tas, ka Tu viņa klātbūtnē stingsti. nevari tam puisim atdoties vienkārši.

un viens no iemesliem var būt tas, ka Tev viņš vienkārši nešķiet seksuāli pievilcīgs. iedzert neesi mēģinājusi? varbūt tikai sastingums, kaut kādas neapzinātas bailes?

jāpamet skats atpakaļ, kādas bija citas pieredzes.
Sieviete,45g.
Re: nav baudas seksā
10.01.2010 07:27
Viņš ir seksuāli pievilcīgs. Esmu mēģinājusi iedzert pirms seksa, tas nepalīdz. Iespējams, viņš ir bijis ar citu sievieti, un es to neapzināti jūtu, un man tas traucē.
tantrisko seksu jums vajag, tu tikai iestāsti vispirms vīrietim , cik sieviete tajā svarīga un kāpēc! par iedzeršanu vari aizmirst..un jā, pastāv tāda lieta,kā nesaderība seksā, bet tā neizpaužas, kā tava minētā problēma.. skolā jums gan jau mācīja rēķināt , bet neiemācija mīlēties.. tā tas notiek rietumu izglītības sistēmā un pēctam rodas daudz daudz problēmu un neskaidrību.. un tu jau arī esi manāmi iespītējusies (zemapziņas līmenī) , par to liecina viņa teiktais "ne jau vienmēr viss būs "līdz augšai" " .. tā jau nemaz nedrīkst teikt.. .
Sieviete,45g.
Re: nav baudas seksā
12.01.2010 07:28
W.........
es cietu 3 dienas, un kad aizgāju pie viņa, biju ļoti uzvilkta, bet viņš to iztulkoja kā manu neapmierinātību un atraidījumu. Rezultātā es sāku raudāt, jo biju cietusies, bet atbrīvoties nespēju... Labāk būtu masturbējusi un bijusi mierīga...
Man liekas, viņš mani vienkārši nemīl.
Re: nav baudas seksā
12.01.2010 07:41
Nezinu, Tu kaut kāda "seksuaļno ozabočennaja"... Ja Tev 3 dienas sagādā tādas mokas tad Tev vajadzīgs dzelzs pisējs (tāds kā "Smaragda pilsetas burvī"). Nemoki sevi ar domu par veci kurš Tevi nevar apmierināt tā kā Tev vajag (domāju, ka daudziem būtu grūtības) un izdari to pati... Tu taču zini veco teicienu - Ja gribi lai būtu izdarīts labi, izdari to pats...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Sieviete,45g.
Re: nav baudas seksā
12.01.2010 08:41
To jau es arī pati zinu un daru, bet jautājums paliek...
Kāpēc mums 4 gadus viss bija ļoti labi, sekss bija ilgs, un abi bijām apmierināti,
bet pēdējo gadu nekas vairs nesanāk?
W
Re: nav baudas seksā
12.01.2010 08:45
gribas tā domāt, ka īstais sexa fīlings starp jums abiem tomēr nav un, iespējams, kkādu iemeslu dēļ arī nav iespējams..
W
Re: nav baudas seksā
12.01.2010 08:49
teikšu prasti - kurš te var pateikt, kāpēc tev uz viņu 'neceļas'? a?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 19?
Ziņa: