dzeršana

Aizsāka skudra 

Re: dzeršana
03.12.2011 15:07
Pareizi mad teica... Jāsaprot to, ka alkoholisms ir iedzimta, ģenētiska lieta. Vienkārši ir cilvēki kas nevar lietot alkoholu un tas ir jāpieņem kā fakts ja gribi dzīvot. Tāda lieta kā izārstēšanās no alkoholisma nepastāv. Nav tāda varianta, ka alkoholiķis varētu izārstēties un turpmāk kompānijā mēreni iedzert.

Bet tēmas autores gadijumā jāapskata variants, ka tas nav alkoholisms bet visparastākā izlaidība uz nesakārtotas dzīves fona. Kad problēmas risināšanas vietā labāk paņem kaifam sīvo un viss. Alkoholismam tomēr vairāk raksturīgs tas, ka ieņemot nedaudz gribās ņemt vēl un vēl kamēr vien var paclt trauku... Pēc tam bezfilma, piečurāta gulta vai grīda u.t.t. Bet katrā ziņā ja jūtams, ka tas velk iekšā, tad labāk izvēlēties nepieskaršanās taktiku...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: dzeršana
03.12.2011 15:57
Nu jāsaka, ka ir bijuši periodi, ka dzeru cauru diennakti, kā no rīta ceļos, tā glāze rokā. bet ir periodi, ka kautkā spēju kontrolēt, bet pa lielam nekad nav tā, ka es varu apstāties pēc 1 vīna glāzes, vajag vēl, parasti no viesībām braucot veikalā iepērku pāris pudeles, tā teikt, lai neaptrūkstas. Ir arī bijuši daži tevis pieminētie "negadījumi", par bezfilmu jau nerunājot, varu stāstīt 10 reizes vienu un to pašu.
Re: dzeršana
03.12.2011 16:30
Nu, tādā gadijumā atliek tikai plāns "B" - neskarties klāt tam šķidrumam...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: dzeršana
03.12.2011 18:08
nedomaaju gan ka vajag daudz proceduuru,tas aparaats vispaar domaats lai lietotu patstaaviigi.bet ja tu dzer baigi stipri,tad efekts var buut pa vaaju.
Re: dzeršana
03.12.2011 20:03
Visu dzīvi vai, kur tad to var nopirkt un lietot mājā?? Nu skaidros brīžos man garīgais nav nemaz tik slikts, savu laiku esmu arī sēdējusi uz AD, bet ja nav galīgi nokosts, tad par garīgo nesūdzos, vienīgais nav dzīvesprieka. Varbūt jau esmu pie tā tik ļoti pieradusi, ka uztveru par normu.
Re: dzeršana
03.12.2011 22:55
var nopirkt te http://www.alpha-stim.lv/?n=iekartas_un_piederumi
krievu ieriices gan buus leetaakas,kvalitaate ne sliktaaka,taa reklaama gan liekas paarspiileeta,bet-ja nav dziivesprieka,tad nebriinies ka gribas ieraut.man pagaaja kkur meenesis aktiivi lietojot,kameer vairs negribeejaas dzert,bet dziivesprieka piepluudumu maniiju stipri aatraak,veel reekinies,ka pohas arii pavada vaaja vai neliela depresija,ja dzer stipri,taa ka kopumaa tavs staavoklis vareetu uzlabotiesloti juutami.pashai gan arii vajag izdomaat-dzershu vai nedzershu,ja nee,nav veerts neko pirkt.
Re: dzeršana
04.12.2011 11:49
nav, nav alkoholisms nekādas gēnu mutācijas.
teorētiski ir tā, ka sākumā nekad droši nevar pateikt, kad izveidosies ķīmiskā atkarība, kad psiholoģiskā. plosti parasti liecina par ķīmisko. "mērena" mūžīgā "sūkšana" vairāk ir psiholoģiska lieta.

Ja Tu, skudra, esi lietojusi antidepresantus, tad varbūt šeit ir vietā jautājums, kādu depresiju (no kā radušos) Tu tagad ārstē ar alkoholu.
Nogriezt, protams, ir pirmais solis, tikai jārēķinās, ka būs sajūtas, ko nāksies izturēt. un tad ir ļoti labi, ja ir kas palīdz. es pilnīgi droši zinu, ka Minesota nav figņa, bet šajā forumā ir tipiski neiet nekur, kur var palīdzēt. ja kādam nepalīdzēja, tad tas nav nekāds pierādījums.

bet, ja ir jautājums par nedzeršanu, tad varbūt ir vieglāk nedzert, būt t. s. sausajam, nekā kaut ko sevī mainīt. tikai trauksmes vai depresijas līmenis nez vai tāpēc būs mazāks; ar laiku var sākt slimot sirds utt.; vislabāk ir, ja tomēr izdodas mainīt domāšanu, kas aizveda līdz kļūmīgajai izvēlei. tam vienmēr ir vairāki ceļi, vajadzīgs laiks. zinu vairākus "sausos", tas ir bieži vērojams kristīgās baznīcās, kur cilvēki tveras tagad jau pie Dieva, bet ne tādā izpratnē, lai tas veicinātu izaugsmi un briedumu, bet kā pie jaunas mammas. Un jāteic, ka personībā maz kas mainās, ļoti atkarīga domāšana, nepārtraukta atkarība no draudzes palīdzības, nav darba.

un par citu IQ spriest, mad, gan nav taktiski. mātes neizvēlas. es arī te redzu atkarīgu domāšanu, Tu nu vari teikt, ko gribi, kāpēc ir tāda vajadzība salīdzināt? kuharkas un krāvēju atvasēm arī ir līdzvērtīgas tiesības būt un dzīvot; ar alkoholismu sirgst visi sabiedrības slāņi. dažkārt intelektuālāki nodzeras pamatīgāk; arī smadzenes ir radošākas, lai aizsmērētu sev un citiem acis.

bet pēc tā, ko Tu, skudra, raksti par sevi (savs bizness, piemēram), es teiktu, ka Tevī ir ļoti daudz apņēmības un drosmes. es arī strādāju "pie sevis", tas gan vairāk bija dzīves situācijas piespiests solis, taču prasīja ļoti daudz enerģijas. var būt, ka ir svarīgi saprast, kāpēc Tu to darīji, bet tas, vienalga, ir izdarīts, kaut kas tāds, ko liela daļa cilvēku nekad neizvēlēsies, jo katru mīļu dienu nākas domāt tikai pašam, kas nekad nebeidz būt stress. No otras puses, atrast labu darba devēju arī ir māksla, tāpat saglabāt darbā pašcieņu.



Edited 1 time(s). Last edit at 04.12.2011 12:10 by Runcene.
mad smīkņādams
Re: dzeršana
05.12.2011 16:13
...kuharkas un krāvēju atvasēm vieta ir pie katliem un saiņiem...
Re: dzeršana
05.12.2011 17:28
a kur Tev pašam ir vieta?
mad smīkņādams
Re: dzeršana
05.12.2011 19:04
...durak, mana vieta ir tur, kur es esmu...

...mazs piemēriņš...parasti, kad kantainais zilacis kaut ko bubina pie auss, reizēm iemetu aci gandrīz ideālajās vakariņās...mani tomēr mazliet saista viss, kas saistīts ar kosti...nu lūk, pēdejās vakariņās savācās novariši...nūūū...tur bija ko paklausīties...vislielākais dirsējs un kritizētājs atgāzies beņķī noskatījās, kā sievieta mokās ap kokosriekstu...laikam Liepājas mērs nenocietās un slāja palīgā nabadzītei pievārēt šo te riekstu...dirsējs tikai bolīja acis...un iegrozījās ērtāk beņķī, bet gudri dirst par to, kas bija nepareizi, nepārstāja... nja...kuharkas un krāvēja gēni izlīda kā īlens no maisa...viena no raidījuma dalībniecēm pilotrullītī lepni paziņoja, ka katrs no stakaniem, no kuriem dzers smalkie viesi, maksā bargu kāpostu...vispār smieklīga padarīšana...:)...

...pieleca, par ko paužu???...:)
mad mazliet nopietnāks
Re: dzeršana
05.12.2011 19:08
...nezi, vai skudra šodien būs pielējusi bieti vai tomēr pārdomu rezultāta būs pieņēmusi pareizo lēmumu: gribu - dzeru, negribu - nedzeru..bet tagad negribu...;)

...skudra, ūūūu...atsaucies, kunkulīt...:)
Re: dzeršana
05.12.2011 22:24
ak kungs, kurš to mad vispār uzņem nopietni!
Re: dzeršana
05.12.2011 22:31
Skudra šodien darīja tik nopietnas un daudz darīšanu, ka atvilkās mājās pēc pieciem, iečekojot, ka ir pārslimots bronhīts, kas sakarā ar gardo smēķi, ātri nepāriet. Nu, lūk, vārīju skābu kāpostu zupu, cepu vistas, vārīju kartupeļus un pa vidam ielēju bietē. Nu nedaudz, jo rīt jābūt kā gurķītim un atkal jābīda bīdāmais. Mad, pēc tava padoma, ar smaidu - gribu dzeru, gribu dzeru maz (nu it kā), gribu neiedzeru. "Sodien drusku iedzēru. Laikam nav tik traki. Zinu, ka rīt nav nekur jābūt 9, varu būt arī ap 11. par cik paģiru nav, tad nesatraucos. lai arī jau drīz 22.00, man vēl šis tas jādara. Neskatoties uz to, ka esmu vista, kā satumst, man nāk miegs.
Re: dzeršana
05.12.2011 22:33
Vispār formums nav joprojām pārgriezis ziemas laiku
mad mazliet nopietnāks
Re: dzeršana
05.12.2011 23:00
...eče, skudra, kad Tavā rīta sauklī prevalēs - šodien negribu un nedzeru - reķini, ka viss tikai sāk nokārtoties...kad vel pēc laika nospriedīsi, ka - negribu un nedzeru - ir Tavs ikdienas sauklis, tad tiešām viss būs kulē...tici man, ar nepielietu bieti arī zāle zaļāka...

...skābu kāpostu zupa...šis virums man labi smeķē...:)...un ja vēl vistas vietā būtu cūkas miesa, miltaini karpelīši ar krējumu...ehh, jāiet lūkot, kas ledusskapī...un atkal pierīšos...


...enfuego, varoni tu mūsu, stāvi pie ratiem, kad pieaugušie iet smilšukastē pamīzt...
Re: dzeršana
05.12.2011 23:23
Nu pie kāpostiem skaidra lieta, ka klāt cūcītis, bet puika tik badīgs atnāk, ka jābūt vēl kam rezervē. Man ar tā rijība, sevišķi, ja tiek ieliets bietē, tad nekontrolēju - varu 12 naktī dūšīgi paēst. Kā tikko arī ieturējos. lai gan esmu maza un smalka, tomēr pēdējos dzeršanas gados savi 5 kg pienākuši klāt, kas man kā smalkas cilvēkam traucē, un liekas kā dzeršanas sekas. Varbū vienkārši pusmūžs nemanot piezogas??!!
Re: dzeršana
05.12.2011 23:46
mad es savālaikā skolā daiļrunāšanas konkursā uzstājos. Un man vienmēr patika lasīt prozu, kā mad tu kautko kādam stāsti man atgādini daiļrunāšanas konkursu!



Edited 1 time(s). Last edit at 05.12.2011 23:47 by enfuego.
mad smīkņādams
Re: dzeršana
06.12.2011 00:55
...kas ir pusmūžs???...man jau 96. bet pats gana sprauns un smuks no vaiga...:)

...vo...

...starp citu, 5kg pie dzīvsvara spicka vien ir...:)
Re: dzeršana
06.12.2011 09:01
Nu nav jau vēl pusmūžs, bet strauji tuvojas tas slavenais pārvērtēšanas periods.
Pamodos no kautkāda murga par bomžiem. ir drusku poha, laikam pa tām dažām nedzeršanas dienām organizms pa kādu procentu patīrījies. Atkal sevi lamāju. Uzlēju savu alka ladza tēju. Tas gan ir bizness, - tējas paka 8 ls ar kap., tur kādai nedēļai vien sanāk, ja dzer kā dakters lika.
fox
Re: dzeršana
06.12.2011 09:23
Skudra, a kapeec tev liekas, ka ir probleema? mosk tev tikai depresija, un alkohols tacu paliidz. Dakteriem tu netici, tas protams miinuss, patiik izskaistinaat savu probleemu, tas arii miinuss, tad mazliet patiik melot, nu tas pieder pie taadas "depresijas". Nopietni runaajot, lai saaktu saprast, kas vispaar notiek, ir jaapaartrauc dzert, tad jaapagaida kameer pazudiis visi pagiru bezmiegi, trauksmes un depresijas. Un tikai tad varees redzeet kaada tu, Skudra, pa iistam izskaties. Un kursh tev paliidzees tad, kad gribeesies dzert? Bazniicaa uzlikta sveciite? Ticiibai protams liels speeks, bet taatad tu pietikoshi netici. Bet taadiem neticiigiem, pie kuriem es arii sevi pieskaitu, vislabaak paliidz dakteris. Kaapeec nepatiik Minesota, vai bail palika?:) Par nespeeju buut meenesi prom, vari nestaastiit, tas ir fufelis. Man jau liekas, ka tev veel jaapadzer, protams, ka ne jau tikai gadu tu dzer, bet nu veel drusku, vismaz nokod ziemu, nebuus tik auksti;) .
mad mazliet nopietnāks
Re: dzeršana
06.12.2011 15:41
...nja...ladza alka...vells, kas tas tāds???....
...velreizi atgādināšu - lamāt sevi ir pēdējais, kas var būt...kgan grūti tam tikt pāri...kgan minesotā un AA uz to tiesi spiež - ak, es maita, ak, kāds es alkoholiķis...nomācoši...kgan no minesotas viena daktere man savulaik pasvieda labu ideju - sākt kko rakstīt, kad esi uz viļņa...man sanāca tā, ka burti skrēja no pirkstapakšām aumežiem, kad biju iedūris mendozu, un ar katru stundu produktivitāte samazinājās, līdz izsīka, kad biju jau pardozējis...ar akoholu, pieļauju, ka ir tas pats...pamēģini, un izlasi sevis uzrakstīto otrā rītā, ar skaidru galvu...un būs Tev vēl viens iemesls trauciņu ar kāroto dziru nolikt malā...

..ak jā, rakstu darbu temats var būt pavisam vienkāršs...kaut vai pamatojums, kas Tevi saista kodienā un turpmākais dzīves redzējums...pamēgini...vismaz pasai būs interesanti, laiku pati sev pakavēsi...:)
Re: dzeršana
06.12.2011 16:16
a set faier,to de rain :)
Re: dzeršana
06.12.2011 17:05
http://www.youtube.com/watch?v=Ri7-vnrJD3k
Re: dzeršana
06.12.2011 17:49
par minesotu, nevaru, man ir bērns 15g., suns, tas viss mūsu ģim.ir uz manis, ar bērna tēvu nedzīvoju. Bisness sākuma stadijā, nevaru to visu pamest un braukt luņot 12 soļus. Un vēl, varjau būt, ka nav tik traki, ja nu tiešām tā tāda žūpošana vien ir. re kā meklēju sev atrunas! Vienkārši man šķiet, ka organisms tīri fiziski jau prasa alkoholu, kaut 50 gr. ja iedzeru 50 gr., tad it kā vairs pat negribās. bet sātans jau liek paņemt vēl.
Mad tu esi izbijis nariks?
mad mazliet nopietnāks
Re: dzeršana
06.12.2011 18:53
...pie tam poly...un zinu, ka alkohols ir visviltīgākā šīs tikamās nodarbes forma...jo ir pieejams uz katra stūra...tā ka klausi vecu runci un bremzē liet bietē...:)

...par minesotu jau klāstiju...fufelis mazpējīgajiem...te jau kāds pauda, ka ja Tu esi spējīga bīdīt savu lietu, tad varēsi arī nobremzēt...motivē sevi...un tas jau ir tas galvenais dzinulis manai mantrai - gribu - dzeru, negribu - nedzeru...bet tagad negribu...domā, ka velti skandinu šo te katrā postā???...velos, lai Tev iesēžas galvā...
fox
Re: dzeršana
06.12.2011 18:54
Skudra, bet es jau saku, ka nav tik traki. Kurs gan nedzer vienu pa visu dienu:). Nu ko, turies, gan jau kaut kad atmetiisi.
Re: dzeršana
06.12.2011 21:39
Atkal iemetu. Nelielu lējienu bietītē.
Mad, kā sāki narikoties? reizēm domāju, ka jāpāriet uz zāli, smakas nav, poģiru nav? Ko sakat?
Re: dzeršana
06.12.2011 22:12
Apziņu izmainošie līdzekļi.haluciogēni.anti-psihotiskie.Mad lieto trankvilizatorus
Re: dzeršana
06.12.2011 22:31
kas tad tu - Mad brūte vai asistents, ka viņa vietā atbildi??
Re: dzeršana
06.12.2011 23:11
Skudra gribi pāriet uz marihuānu? Failu hostings
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 1?
Ziņa: