badosanās brīnums?

Aizsāka minija 

minija
badosanās brīnums?
11.08.2014 14:03
Sveiki, esmu daudzkārt lasījusi un zinu ka depresijas ārstēšanai rekomendē bada terapiju. Pati esmu to izmēģinājusi 3 dienas un pašsajūta tiešām ir laba pēc tam, bet ne paliekoši - drīz vien atkal viss vecās sliedēs. Vai kādam ir ar šo kāda pieredze? varbūt vaig ilgāku laiku badoties? un kā ar zālēm, vai antidepresantus un miega zāles tad var lietot? Lūdzu padalieties! Esmu gatava visam lai atsvabinātos vismaz no zāļu dzeršanas, kuras vaig arvien lielākā devā...
Re: badosanās brīnums?
11.08.2014 14:15
Ja Tev to ieteica ārsts un esi pārbaudījusi veselību, ka tiešām drīksti badoties un esi informēta par visām iespejamām sekām utt... badojies ;)
Re: badosanās brīnums?
11.08.2014 22:34
Ļoti interesanti. Badošanās neapšaubāmi ir ļoti iedarbīgs līdzeklis. Respektīvi, ar spēcīgu ietekmi uz organismu. Bet garīgu problēmu noveršana badojoties manuprāt tomēr ir ļoti jāapdomā. Jo jāreķinās ar to, ka kaut arī badošanās atbrīvo organisma rezerves, tā vienlaikus rada arī efektus kas var pastiprināt depresiju. Turklāt visi eksperimenti būs jāveic uz savu roku. Medikamentus lietot badošanās laikā ļoti neieteiktu jo var ievērojami pieaugt viņu koncentrācija organismā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
minija
Re: badosanās brīnums?
12.08.2014 09:57
Zinu ka padomju laikos psihklīnikā Jelgavā bija tāda badošanās terapija, tur badojās no 15 - 30 dienām teši depresijas ārstēšanai., katru dienu bija jātaisa klizma un jādzer tikai ūdens, sākumā iedeva rūkto sāli, kas izsauca pamatīgu caureju. Tikai nezinu kādi bija tie rezultāti, jo nevienu no tiem personīgi nepazinu, bet tas viss notika ārstu uzraudzībā, vismaz katru dienu bija jāiet svērties, taisīt klizmu. Tagad neesmu dzirdējusi ka mūsu kādā psih ārstniecības iestādē, ko tādu praktizētu. vai varbūt nezinu?
Re: badosanās brīnums?
12.08.2014 14:00
Nu, Padomju laikos daudz kas bija... Zinu, ka agrāk klizmas vispār bija diezgan plaši pielietotas psihiatrijā. Zinu ka izmantoja insulīna šoka terapiju bet par badošanos psihiatriskajā slimnīcā līdz šim nebiju dzirdējis.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: badosanās brīnums?
12.08.2014 18:15
Nu ja jau runājam par senākiem laikiem, tad taisam lobotomiju un miers... ja vēl senāk, tad jāsadedzina uz sārta un arī būs miers :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: badosanās brīnums?
12.08.2014 18:42
Nu beidz, Mateus... Lobotomija vispār bija amerikāņu ideja kas tik pat ātri kā sākās tā izbeidzās un ir spilgts piemērs tam kā viens apmāts akademiskais idiots var izvirzīt līdz plašai pielietošanai galīgi nejēdzīgu ideju. Tā kā tas točna nav piemērs. Bet badošanās ir bijusi ārstēšanas metode visos laikos. Un psihiatrija Padomju laikos arī bija puslīdz normāla, ja neskaita to, ka stipri politizēta. Bet tas uz visiem neattiecās.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: badosanās brīnums?
12.08.2014 18:47
Cik es kaut kad palasīju med vēsturi... padomijā arī baigi popularizēja lobotomiju. Bij pat kaut kāda dok filma.
akni.
Re: badosanās brīnums?
11.09.2014 11:31
pirms gadiem 15 bija badošanās mode. nu lūk, es dzīvoju pusbadā kādus 3 mēnešus pēc kaut kāda austrumnieka organisma attīrīšanas sistēmas. Garastāvoklis bija pacilāts un biju enerģijas pārpilna.
Re: badosanās brīnums?
12.09.2014 01:29
Esmu badojies 8 dienas. Palīdz, bet ne pret depresiju (var jau būt, ka par īsu badojos).
Tā bija garīga un fiziska attīrīšanās. Nāk radošais. Domas, kam agrāk neatlika laika. Kļūst skaidrs ar kuriem cilvēkiem pa ceļam, ar kuriem nē. Pēc tam vēders perfekti strādā. 2 vēdera izejas dienā. Mainās attieksme pret ēdienu un ūdeni. Labu laiku pēc tam katru dienu apēdu lielu salātu bļodu.
Grūtākais bija ēst atsākšana. 8 dienas uz veģetārās paikas - un svaigas, termiski neapstrādātas. Ar ēdienu ir ļoti jāuzmanās, jākontrolē (tas ir grūtāk nekā neēst vispār) - var pekas atstiept, ja pārslogo ar "smagu" barību, var strauji svarā pieņemties.
Aktivizējas oža. Ūdenim dažādas garšas nianses var noteikt. Kļuvu izvēlīgs ar ūdeni; nēsāju to visu laiku līdz. Vēl problēmas ir kā sevi nodarbināt. Nēedot paliek garlaicīgi. Vislabāk ir socializēties, apciemot sen nesatiktus cilvēkus, pieskatīt bērnus.
akni.
Re: badosanās brīnums?
12.09.2014 10:16
kk Rakstīja:
-------------------------------------------------------
>
>
> Aktivizējas oža. Ūdenim dažādas garšas
> nianses var noteikt. Kļuvu izvēlīgs ar ūdeni;
> nēsāju to visu laiku līdz. Vēl problēmas ir
> kā sevi nodarbināt. Nēedot paliek garlaicīgi.
> Vislabāk ir socializēties, apciemot sen
> nesatiktus cilvēkus, pieskatīt bērnus.


tas pats , vienīgi vārds garlaicīgi ne īsti piemērots.
Re: badosanās brīnums?
14.09.2014 22:09
Jā badošanās, bet obligāti jādzer ūdens!
minija
Re: badosanās brīnums?
15.09.2014 14:35
Paldies, ka uzklausījāt! Varbūt jūs zināt kādu speciālistu, kura kontrolē varētu badoties?
Re: badosanās brīnums?
15.09.2014 18:40
Es saku to ko man kaimiņš bišaudzētājs darīja 2 nedēļas uz udens dzīvoja un organisms attīrījās un savos gados vēl vada automašīnu vispār brīnumins cilvēks! Varētu es viņam pajautāt!
Re: badosanās brīnums?
17.09.2014 00:26
Bļ% es hu^%ju... Tu vēl pajautā kā pa lēto pupus palielināt un sāc piedāvat pakalpojumus :D
Beidzat forumā nodarboties ar lietām, no kurām, tās nepareizi darot var NOMIRT!!!
Badošanās ir manā skatījumā 100% pseidozinātnes cienīgs pasākums, jo kunģim un zarnām ir jāstrādā visu laiku. Ja ir kas domā citādi, ok..bet to ir jāmonitorē. Kas to darīs? Zinu 100% ka mans ģimenes ārsts pie deniņiem pagrozītu un atšūtu :D
Re: badosanās brīnums?
17.09.2014 08:40
Nav, nav tur nekādu brīnumu.

Gribi mazināt zāles, ej pie psihologa vai psihoterapeita.
Re: badosanās brīnums?
17.09.2014 08:41
Da bļe es neko nerekomendēju! Es saku ko cilv;eks darīja in kā izveseļojās, no dažām kaitēm, protams tas ir ir riskanti, jo katrs organisms reaģē savādāk.
Re: badosanās brīnums?
18.09.2014 11:56
Mateus, neesi tik kategorisks. Kad nejūtos vesels, pirmā lieta ko es ierobežoju, ir ēšana. Un ja vajadzēs pārtraukšu to pilnībā. Un ārsta viedoki es noteikti neprasīšu. Jo medicīna, ir cita zinātne...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: badosanās brīnums?
18.09.2014 23:51
nu zini kā ku! ...Tevi es vel saprotu... bet ne jau visādi enfuego utt.. badoties ir tik pat riskanti, ka lietot steroīdus...tādēl tāds mans uzskats
Re: badosanās brīnums?
19.09.2014 09:40
Pa 2 nedēļām, kā enfuego minēja, risks nomirt ir minimāls.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: badosanās brīnums?
20.09.2014 11:57
ENFUEGO, ENFUEGO! Manas psiholoģiskās problēmas, te nejauc esmu adekvāts cilvēks un psihiski stabils un līdzvarots tagad. Un zinu ko saku. Bet nerekomendēju jo nēsmu pats to darījis, tikai saku ko citi ir darījuši!
Re: badosanās brīnums?
24.09.2014 01:41
Badošanās ir efektīva, kad apaukstējies - kakls, deguns (dzīvnieki neēd, kad ir slimi; arī cilvēkam, ja spēj ieklausīties sevī īpaši nav apetītes). Deguns neēdot ātri "atnāk vaļā". Kalorijas ir siltuma avots, ja tā var izteikties sāks salt vai palikt vēsi. Visnepatīkamāk badoties šajā ziņā ir ziemā.
Iedvesmai var palasīt Bregu.
Re: badosanās brīnums?
24.09.2014 13:26
Bregs - pseidozinātne ;)
Un nez kādēļ, cilvēku kurš dēļ slimības ir bez apetītes, slēdz pie sistēmas... laikam muļķi tie ārsti.
Man visas saaukstēšanās ātri pāriet, tai pat laikā kad mājās citi var mēnesi ar iesnām un sāpošu kaklu staigāt. Ēdu daudz un visu laiku. Kalorijas NAV siltuma avots, bet gan enerģijas avots un tās tiek izmantotas arī ķermeņa termoregulācijai. Ja neēdīsi, imūnsistēmai nebūs no kā dabūs štīmungu. ...tas tā..nedaudz atkāpjoties no pseidozinātnes.
Re: badosanās brīnums?
04.10.2014 13:05
Tā badošanās ir kā plāksteris, kuru tu pārklāj brūcei, bet tā neizdziedē to.

Depresija ir ar ļoti konkrētu iemeslu. Atrodi to, izlabo un būs labi. Protams, uzdevums ir netriviāls, bet neceri,ka bads Tevi glābs no depresijas.
Re: badosanās brīnums?
04.10.2014 13:34
persick Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Depresija ir ar ļoti konkrētu iemeslu. Atrodi
> to, izlabo un būs labi.


Varena doma. Un ko darīt, ja iemesls ir šī srānā dzīve (tieši tāds viņš ir pārliecinošam vairākumam)? Pārtaisīt dzīvi? Bet viņa reāli ir diezgan srāna...

Bet bads patiešām iedarbina izdzīvošanas instinktus.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: badosanās brīnums?
04.10.2014 13:39
" Un ko darīt, ja iemesls ir šī srānā dzīve (tieši tāds viņš ir pārliecinošam vairākumam)? Pārtaisīt dzīvi? Bet viņa reāli ir diezgan srāna.."
- tā arī ir problēmzona. Pārtaisīt dzīvi - precīzi desmitniekā trāpīji!
Kāpēc nav valsts apmaksāta "dzīves pārtaisīšanas atveseļošanās programma" ? Labi, nevajag atbildēt..
Re: badosanās brīnums?
04.10.2014 13:44
Man riebj, kad cilvēki runā ar frāzēm - valsts neapmaksā.
Valsts = cilvēki un šodien no visiem ir atkarīgi nākamie, vismaz 4 gadi. Kas neaizies - lai klusē 4 gadus!

Dzīve sastāv no sīkumiem. Atmiņā patin atpakaļ un izņem āra kādu reti nepatīkamu gadījumu un tad saliec loģisko ķēdīti visam, kas būtu noticis citādi... pamanīsi, ka man sliktākais notikums, Tev bija vajadzīgs. Seko tam, lai ikdienas sīkumi nes labu pašam un citiem... jo no tiem sīkumiem sastāv visa dzīve.
Re: badosanās brīnums?
04.10.2014 13:57
persick Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kāpēc nav valsts apmaksāta "dzīves
> pārtaisīšanas atveseļošanās programma" ?
> Labi, nevajag atbildēt..


Bet atbilde ir. Pirmkārt, nav naudas. Jo jāceļ gaismas pilis, jābūvē tilti un vēl vajag trolejbusus par miljonu gabalā. Un valdības vīri nav muļķi, tāpēc ka pirmā frāze pēc atveseļošanās būs - nu Jūs tur saeimā galīgi ohujeļi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: badosanās brīnums?
04.10.2014 14:00
nu ja. Zivs pūst no galvas.
paranoja,depresija,šizofrēnija
Re: badosanās brīnums?
04.11.2014 21:46
Es arī labprāt badotos, bet man visu laiku saldumi prasās no depresijas. Ja var kontrolēt, kādu pārtiku lieto uzturā tad badošanās var ļoti palīdzēt. Man klupšanas akmens ir rijība. Depresija, saldumi. Malahovu vajag izlasīt par badošanos viss smalki aprakstīts. Ar zālēm neiet kopā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 19?
Ziņa: