brintellix

Aizsāka sanco 

brintellix
28.06.2015 22:33
vai kāds ir dzēris brintaleksu kādas atsauksmes utt



Edited 1 time(s). Last edit at 15.07.2015 12:06 by Runcene.
gotie
Re: brintallex
29.06.2015 18:13
Pareizi ir Brintellix. Jaunākās paaudzes SSRI, nesit pa olām.
gotie
Re: brintallex
29.06.2015 18:16
Lietoju jau 3 nedēļas, un pagaidām izteiktus uzlabojumus nejūtu. Ārsts teica ka pēc mēneša vajadzētu būt uzlabojumam.
Re: brintallex
09.07.2015 21:50
Lietoju, nepalīdzēja diemzēl.
Re: brintallex
11.07.2015 22:55
bet kam jums izrakstija ,jums depresija vai trauksme
jox
Re: brintallex
15.07.2015 11:14
es lietoju depresijai,nedaudz uzlabojumu jutu.
Re: brintellix
15.07.2015 12:14
Ļaudis, lūdzu tēmās rakstiet pareizus zāļu nosaukumus. Uz kastītes taču ir.
gotie @ sanco
Re: brintellix
29.07.2015 15:48
Man izrakstīja depresijai.
Re: brintellix
29.07.2015 17:05
bet man trauksmei
erimos
Re: brintellix
30.07.2015 12:18
diezvai trauksmei deres del stimulējošās darbibas
Re: brintellix
06.08.2015 15:05
ko ta arsts par mani ņirgājās
Re: brintellix
06.08.2015 20:15
Nav teikts, ar šiem medikamentiem mēdz būt dažādi, psihiatrijā bieži nākas ekperimentēt, nekur neliksies.
Re: brintallex
07.08.2015 09:05
bet ka var but ka tiesi menesis man sakas trauksme lidz sim tikai galvu spieda it ka pec menesa jabut uzlabojumam
Re: brintallex
07.08.2015 09:09
Nu tad varbūt ir laiks vienkārši mainīt.

Psihotropie medikamenti uzvedas atšķirīgi atkarībā no devas. Jau teicu -- šī medicīnas nozare bieži ir saistīta ar atbilstīgo zāļu meklējumiem, un tas psihiatrijā ir pilnīgi normāli.

Brintellix ir jauns AD, un ārsti to droši vien raksta tāpēc, ka uz to liek lielākas cerības. Varbūt bija citi apsvērumi, bet kāpēc šo nerunā ar ārstu?
Astra
Re: brintellix
09.08.2015 16:59
Pec 2 mēnešu lietosanas nejūtu pilnigi neko.vecakas paaudzes ad likas bij iedarbigaki.
Re: brintellix
09.08.2015 17:12
vienā tēmā viens niks, jox=erimos=Astra

bez citu maldināšanas, please.
sanco
Re: brintellix
12.08.2015 08:22
noņēmu brintalisku biju pie dr ieteica iet atpakal uz cipralexu bet teicu ka nevelos jo man vins cel tsh auksa tad vina teica ta pameginam cipramil,baidos sakt jo tas jau it ka ir tas pats bet esot kaut kada atskiriba tikai nevaru saprast kada negribetos lai atkal tsh izzietu no ierindas
Re: brintellix
12.08.2015 11:03
Ar TSH domāts vairogdziedzera hormons? Pirmo reizi dzirdu par tādu blakni.

Bet cipralex un cipramil ir viens un tas pats. Ģenēriskais nosaukums escitaloprams un citaloprams, nu jau uzskata, ka patiesībā nav atšķirības.



Edited 1 time(s). Last edit at 12.08.2015 11:03 by Runcene.
alexis
Re: brintellix
12.08.2015 11:18
Escitaloprams ir citaloprama stereo-izomers, atšķiras devas, kādās tie abi jālieto. Citalopramam piemērota deva būs 40mg dienā, kamēr escitalopramam tie būs 20mg dienā. Tā ka atšķirība ir abu stiprumā.
Re: brintellix
15.08.2015 20:36
jāit ā viens un tas pats bet vielas arī citas es ari nebiju dzirdejusi bet diemzel ta bija ar cipraelxu nedzeru tagad vairak ka menesi tsh norma un tagad baida ka neiet ara atkal jo vini ir it ka viens un tas pats,tikai vielas citas varbut tas paglabs
cipramil,mirzaten
31.08.2015 21:58
dr ieteica pameginat cipralexa vieta cipramilu bet ka sau vinu lietot tagad ir pagajis 20 dienas un atkal tsh iet ara no ramjiem kamer nedzeru viss bija norma tsh ka tas var but es te saku domat es vel dzeru mirzatenu vak varbut kopa vini taisa kadas šaizes jo agrak man nav bijis problemu ar tsh un cik gadus vienu pasu dzeru cipralexu nekas nebija tads bet sodien saku tit filmu atpakal un saku meklet analizes utt unman liekas ka vini neiet kopa cipralex ar mirzatenu pa vienam ka dzer ir ok,kads varetu ludzu ievest skaidribu
Re: cipramil,mirzaten
31.08.2015 22:26
Nomet Mirzaten vai maini pret kaut ko citu un pēc laika uztaisi TSH.
Re: cipramil,mirzaten
01.09.2015 09:14
ta tu doma ka varetu but vainigs tomer mirzatens
Re: cipramil,mirzaten
01.09.2015 09:21
bet kamer nezderu cipralexu vai cipramilu vienu vinu ari staveja uz vietas,vai cipramilu vienu bez mirzatena ari tas pats tsh norma ta tagad es nevaru saprast kurs vainigais
Re: cipramil,mirzaten
01.09.2015 10:15
Par Cipralex (escitalopramum) un Cipramil (citalopramum) tāda blakne vienkārši nav dzirdēta.

Bet Mirzaten (mirtazapinum) arī ir antidepresants, varbūt divi AD Tev galīgi neder. Tā mēdz būt, ir dzirdēts arī, ka no diviem AD cilvēki paliek ļoti miegaini, apātiski.

Es laikam darītu tā: apskatītos, ar kuru AD labāk jūtos, un pie tā paliktu. Ja nav labi tikai ar AD, varbūt kādu no abiem AD var aizstāt ar neiroleptiķi mazās devās -- Truxal (chlorprothixeni hydrochloridum), dažādu ražotāju quetiapinum (Ketilept, Ketipinor, Kventiax utt.), Fluanxol (flupentixolum) ir vēl citi arī, diezgan plašs klāsts. Ja ir trauksme ar depresiju, AD un neiroleptiķus mazās devās mēdz kombinēt.

Kādreiz bija pilnīgi vai tradīcija sākt ar fluanxolu un cipramilu, jo ļoti augstam procentam cilvēku varēja sasniegt labu rezultātu. Fluanxol ir neiroleptiķis ar zināmām antidepresīvām īpašībām. Jāskatās, kas Tev tur par sūdzībām, lai ārsts domā. Bet nezinu gan, vai visiem pacientiem pārbauda TSH. Visticamāk, ka nē, bet klīniskajos pētījumos veic diezgan nopietnas endokrinoloģiskās pārbaudes. Ja viņi celtu TSH, tam vismaz kaut kur vajadzētu būt minētam, turklāt psihiatrijas lietotāju (pacientu) organizācijas vismaz ASV un R. Eiropā ir ļoti aktīvas un saviem spēkiem ceļ gaismā visas dzirdētās un pamanītās blaknes, bet, kā jau teicu, par TSH nebiju dzirdējusi nedz saistībā ar Mirzaten, nedz ar Cipramil vai Cipralex (šim tagad ir arī daudz lētāki analogi).

Pēc tā, ko raksti, rodas diezgan stipra pārliecība, ka vaina ir kombinācijā.
Re: cipramil,mirzaten
02.09.2015 13:30
tur es tev piekritu ka kombinacija vini neder jo katru atseviski dzeru nav tadi brinumi,ar neiroleptikiem man pasmagi ipasi vinu nepanesu un es vairak sliecos ka janem nost mirzatens jo man ir trauksme depresijas nav un un tas domas riebigas
Re: cipramil,mirzaten
07.09.2015 11:28
un es domāju nejau tik bieži tieši lie kopa manu kombināciju es domaju ka vispar nav pareizi 2ad likt kopa ta brinas kas notiek
Re: cipramil,mirzaten
07.09.2015 18:19
sveika runcene cipralexu man atstaja bet mirzatena vieta liek kaut kadu trittico vai ta tas nebus pa daudz
Re: cipramil,mirzaten
08.09.2015 00:07
Nezinu, vienkārši mēģini, Tavs dr. visu laiku grib likt kopā divus AD, dažreiz tā dara, Tev ir jāskatās, kā būs, tas arī viss.
Re: cipramil,mirzaten
09.09.2015 07:31
tapec ka trauksme nepariet un es teicu a baidos ka vairs negulesu,bet vel vairak man satrauc ka atkal nokritisos svara jo ar mirzatenu pienemos un pec cilv izskatos nevis distrofikis tagad ka nonemu bail ka kritisu atpakal un tas trittico kas tas pa zveru ir tik zinu ka ad
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 18?
Ziņa: