to moderator

Aizsāka zive 

zive
Re: to moderator
09.10.2017 21:25
Nekas slikts nenotiek, vnk man savi resursi jāpietaupa svarīgākam uzdevumam.
zive
Re: to moderator
09.10.2017 21:28
vo, vo, utt

Iesim nu mēs te lēkāt pēc Ilzes1 stabulītes... ;) ;) ;) Darīt vairs nav ko... ;)
utt.
Re: to moderator
09.10.2017 21:31
Nē, nu ja nav ko darīt, tad var...

Un protams, ja nav savu jūtu un domu..

Jo ir tikai viens pats svarīgākais un tā ir Ilze1 :)
utt.
Re: to moderator
09.10.2017 21:33
Labi, pietiek.. es jau tā te reti parādos, bet šodienai toč pietiek :)

Cerams Ilze1 labi gulēs :)
.....................
Re: to moderator
09.10.2017 21:34
Jā, šis ir labs... turpinām un padomājam vēl, ko visi reizē varam darīt un kā pielāgot savu uzvedību, lai Ilze1 justos labi./c/

Nu ko var darīt ja kāds nesaprot..... tam nebij nekāda sakara ar forumu.
zive
Re: to moderator
09.10.2017 21:37
Nekas, nekas utt. ..., varēji arī skarbāk..., bet... to mēs viņai pietaupīsim nākotnei... ;))) Lai uzdauza pati savus punus, gan jau kaut kad arī Ilze1 sajutīs, cik pasaule mīļa... ;)
Ilze1
Re: to moderator
09.10.2017 22:45
Ops, atkal laikam kaut ko nošāvu greizi ...

Sorry, dāmas, bet es Jūs nesaprotu. Vai kāds var man paskaidrot, kas te notiek?
.......................
Re: to moderator
09.10.2017 23:01
Varbūt ka kāds cits tomēr:) Nu- es laikam vismaz saprotu.......
utt.
Re: to moderator
10.10.2017 07:19
Zive, es tik domāju, nu, man salīdzinoši maz gadu un tīri bērnišķīgie izgājieni beidzās jau pusaudža vecumā un varbūt +/- ap 20. A te vēl turpinās... un ilgi... Domāju, vai tik kaut ko neesmu palaidusi garām un kur varbūt atrast tās vietas, kur viss notiek kā vēlies :)

Ilze1, viss kārtībā, gribam tik visu padarīt vēl labāku, lai arī forumā viss būtu kā TU vēlies, jo TAVAS problēmas un viedoklis ir pats svarīgākais :D pārējiem tādu gluži vienkārši nav :D Un jā, žēl, ka agrāk to nesapratām. Domāšanas kļūdas Tev vienkārši nav, tādu nevar būt, jo Tu esi perfekta.

Viena mana tēma jau tika aizvērta :( Bet ja izveidošu jaunu tēmu, kur parunāt ar Runceni par pozitīvo psihoterapijā, ceru, ka arī tur Tu izpaudīsies uz padsmit lapām, lai visi beidzot saprastu, ka ir tikai viens pareizais viedoklis!
Ilze1
Re: to moderator
10.10.2017 08:50
Utt., manuprāt, par bērnišķīgumu un nepietiekamu attīstību liecina tas, ka cilvēks, kurš savu viedokli nevar nopamatot un viņam nav ko teikt, vai nepatīk cita viedoklis, sāk otru personīgi aplikt. Tas liecina par izmisumu un agresiju. Neprofesionāli juristi šādi darās tiesās - nav vairs ko teikt, saprot, ka palicis zaudētājos, tad sāk apspriest otras puses garīgās attīstības līmeni, personīgās sliktās īpašības, domāšanas kļūdas, sāk izteikt daudznozīmīgus mājienus, par to, ka otrs melo, neizstāsta visu utt. Nu padomājiet pašas, pēc kā tas izskatās ....

Un mans viedoklis man tiešām šķiet pareizs, nerakstīju neko par ko nebiju pārliecināta. Neapvainojaties, ka nepieņemu Jūsu padomus vai uzrakstu, ka Jums nav taisnība. Jums vienkārši nav pārliecinošu argumentu. Argumentus, par manām sliktajām īpašībām es nespēju uztvert nopietni.
.......................
Re: to moderator
10.10.2017 09:50
jo TAVAS problēmas un viedoklis ir pats svarīgākais :D pārējiem tādu gluži vienkārši nav :D

Nu, utt, Tu tāda simpātiska esi un man liekas ka viedoklis tev tomēr ir:) Līdzīgi kā zivei taču ir:)
........................
Re: to moderator
10.10.2017 09:50
Es dotu priekšroku jaukai patērzēšanai:))
Ilze1
Re: to moderator
10.10.2017 10:21
Tu raksti - Vispār jau es praktizēju nopietni vēl kko, visu te tā ārī uzreiz nevar teikt, bet pats esmu sasniedzis vislabākos rezultātus kādus vien var gribēt..

Kāpēc nevar teikt? Būtu ļoti interesanti uzzināt, kas ir tas vēl kaut kas.
utt.
Re: to moderator
10.10.2017 10:25
Ilze1, nezināju ka šeit ir tiesas sēde :) es zinu ko dara juristi tiesās, un jā, man nav viedoklis un nav argumentu, jo pārmaiņas pēc mierīgi gribēju parunāt tikai par emocijām nevis ar spēcīiem argumentiem cīnīties pret kkādām sistēmām. A tev uzreiz viss nopietni, laikam sajuka darbs ar vnk parunāšanu forumā :)
........................
Re: to moderator
10.10.2017 10:37
Tas izraisītu visai asas diskusijas, jo agrāk jau ir izraisījušas un ne jau velti kaut kas arī ir ticis dzēsts, nav man tāds mērķis - te plēsties jo te- šajā forumā var rakstīt tikai pareizos viedokļus neatkarīgi no tā vai tie palīdz vai nē. Pārējo varētu e pastā vai kādā citā vietā, mans e pasts ir ih61@inbox.lv lai gan vispār jau tam ir viens milzīgs arī mīnuss jo to neredz pārējie, nevar arī oponēt nemaz un tā......Kādu laiku atpakaļ sāku veidot jaunu forumu- http://vesels.latvianforum.net/ bet patreiz viss ir nobremzējies, nav arī pašam tāds entuziasms, vismaz šobrīd nav bet rakstīt tur var un nav e pasta trūkumi tam...manuprāt diskusijas ar citādi domājošajiem ir liekas, tas viss ir tas ko Runcene apzīmēja ar- ne tik interesants..un - mani uzskati par oficiālo medicīnu laikam ir ne mazāk kritiski. Tā infa tajā vietā būtu drusku jāpārraksta un ļoti pamatīgi jāpapildina, kaut kas jāizmet arī ārā, bet nu fakts ir tas ka to lietojot es esmu atbrīvojies no pilnīgi visām kaitēm kas ir bijušas un bij nemaz ne tik maz.
Ilze1
Re: to moderator
10.10.2017 10:37
Tiesa bija tikai piemērs.
Nebārsties ar apvainojumiem, bet kaut ko sakarīgu uzraksti, ja ir ko uzrakstīt ..
Un ja Tev kaut kas nepatīk, vai nu paturi pie sevis, vai pārkopē manu rakstīto un paskaidro, kas tajā Tevi aizskarā, liecina par bērnišķīgumu vai tml.
.......................
Re: to moderator
10.10.2017 10:53
Vispār runa pamatā ir par organisma attīrīšanu un daudz ko vēl kas ar to saistās. Varētu laikam arī drusku parunāt par oficiālās medicīnas pretargumentiem.......
...............................
Re: to moderator
10.10.2017 12:01
Cilvēki ir visai piesardzīgi un parasti baidās un to negrib pieņemt, pēc kāda laika es varēšu nolikt blakus 2 fotogrāfijas- vienu kas no sliktākajiem laikiem un attiecīgi pēdējo, un tad varēs salīdzināt. Mani draugi un tuvinieki var salīdzināt bet ne tik labi, bet foto laikam izsaka vairāk.. patreiz sāk pazust sirmums matos, to vietā parādās melni mati un vispār atjaunojas organisms.Visai jūtami.
utt.
Re: to moderator
10.10.2017 19:42
Ilze1,
tu man nenoteiksi, kas man jāpatur pie sevis un kas jākopē.
Ilze1
Re: to moderator
10.10.2017 19:56
Utt., kaut kas manā rakstītajā Tevi aizkaitina, bet kas, pat nevari uzrakstīt...
Jāsecina laikam, ka tur ir cits iemesls, es tikai pagadījos ceļā uz kā izgāzt savas uzkrājušas dusmas.
Nu jācer, ka Tev no tā palika labāk.
.........................
Re: to moderator
10.10.2017 20:02
Ak, tie uzbraucieni..... utt, nevari likties mierā? Kāpēc nevar runāt draudzīgi?
.........................
Re: to moderator
10.10.2017 20:07
Ārkārtīgi taču nepatīkami tas ir....
Ilze1
Re: to moderator
10.10.2017 20:14
................., domāju, ka cilvēki ir piesardzīgi un baidās drīzāk tāpēc, ka domā, ka būs ļoti sevi jāierobežo, pareizi jāēd, jādzīvo, visādas diētas, daudz ko nedrīkst, jāsporto. Grūti, laikietilpīgi, dārgi. Tā nav?
Starp citu, grāmatas labas, un var dabūt par velti. Tiešām, tas ir tas pats, kas jau laikam 100 reiz lasīts, tikai tā daudz vienkāršāk un saprotamāk. Uzrakstīts, lai katram bērnam būtu skaidrs.
Ilze1
Re: to moderator
10.10.2017 20:22
Nesaprotu, ko viņas man piesējās.
Ok, kaut ko nepatīkamu uzrakstīju, kādu neievērtēju, esmu nepārliecināma, pilnīgi pieļauju, ka tā var būt. Pieļauju, ka tas nav patīkami. Bet nu varēja taču uzrakstīt, kas tik ļoti nepatīk.
zive
Re: to moderator
10.10.2017 20:24
utt. mans silts ietekums Tev, nereaģē uz to Ilzi1.
Katrā ziņā, vismaz labi varu iedomāties, kā viņa varēja izvst no pacietības savu vīru. Ne jau velti viņš negrib maksāt alimentus.
........................
Re: to moderator
10.10.2017 20:29
Varbūt arī ka tā, lai gan es tomēr domāju pēc tā ko man ir teikuši- tas ko es saku ļoti atšķirās no vispārizplatītiem viedokļiem, bet protams- tur ir jānobriest to visu darīt regulāri, jā- arī laikiepilgīgi ir un dārgi arī, atkarībā ko tieši izvēlas darīt, bet sulas spiest daudz nav lēti un ātri..bet nav tik traki arī, es vispār ar diētām neaizraujos ļoti, tikai mēreni-vnk kko esmu izslēdzis no ēdienkartes.
Jā, tās grāmatas man arī tā patika jo visai īsi un ļoti konkrēti.. nepatīk kaut kas bezgala garš ja nevar saprast kas tad jādara galu galā..otra grāmatu kategorija kas nepatīk- tās nav patiesas un maldina cilvēkus , to ir daudz..Svijašu palasīji?
........................
Re: to moderator
10.10.2017 20:31
Nē, tur cits iemesls kāpēc piesējās...padomā- tur kkas par randiņiem un saldu miegu bija... nezinu ko tur tā teikt....bet var taču arī atslābt, varbūt tā notiks..
........................
Re: to moderator
10.10.2017 20:34
Lasīts ir 100 reiz bet ir labi ja kāds sakārto skaistā un akurātā sistēmā lai var lietot. Ar to šīs grāmatas atšķiras no citām.
utt.
Re: to moderator
10.10.2017 20:48
Vispār esmu draudzīga :)

Manuprāt, jau rakstīju, kas kaitina un tā ir terapeitu nolikšana + manas tēmas izdzēšana.

Ilze1, loģikas kļūdas tavos tekstos varbūt nav daudz, BET svarīgākais par ko, manuprāt, būtu jādomā ir tas, ka tu turpini slēpties aiz kkādiem loģiskiem argumentiem, faktiem, viedokļiem, savas profesijas, kurā jūties droša un pasargāta un pie tam domā, ka tu esi sava profesija, identificējies ar to. Lai gan patiesībā esi vienkārši daudz cietis cilvēks, kuram ir pietrūcis emocionāls siltums, kuram vajadzīga sapratne un mīlestība. Un turpinot vērst savu enerģiju tikai uz ārējām lietām un savu ārējo it kā baigi loģisko tēlu, tu negribi just, ka dziļi sirdī visu laiku tevi kaut kas grauž. Un tas ir aizvainojums, dusmas, sāpes. Tev apkārt ir tik cietas bruņas, ka citiem ir grūti tev palīdzēt, lai gan patiesībā tas ir tas, ko tu visvairāk vēlies. Un ar savu rīcību tu citus provocē, lai citi tevi atstātu un kārtējo reizi tu varētu sev ar apmierinājumu pateikt – jā, tāda ir dzīve un tāda ir šī pasaule un man nekas labāks nepienākas, jo terapeits nodeva, citi arī mani ir nodevuši un pametuši. Lai gan patiesībā var būt citādāk... un tas ko var just, ir nevis vēlme neiet pie terapeitiem un turpināt viņus visus ienīst, bet drīzāk vēlme uzticēties, vēlme atrast kādu, kam atklāt savas sajūtas, lai kāds saprastu un emocionāli samīļotu. Citiem ik pa laikam ir vēlme tev pateikt kaut ko labu, bet tas atduras kā pret sienu un tu uzreiz prasi argumentus.... it kā tas būtu tas, ko patiesībā vēlies.

Tikpat labi šis viss var nebūt taisnība, gan jau pati visu zini labāk.
zive
Re: to moderator
10.10.2017 21:02
eu, a ko Tu "................................." piekasies pie utt.?

Es gan te saskatu manipulācijas no Ilzes1 puses, bet Ilze1 jau to neapzinās. Viņa vispār neko neapzinās, ne to, kāpēc aprecējās kādreiz, ne to, kāpēc bērnu laida pasaulē no attiecīgā vīrieša, no to, kāpēc nonāca pie psihoterapeites - neko Ilze 1 neapzinās. Nu ko lai dara, katram ir vieta zem šīs saules... ;)
Ilzei 1 neienāk prāta, ka citiem ir citas dzīves. Viņa, savā egocentrismā, pat lasīt tā lāga nemāk, ko citi raksta, kur nu vēl ierosināt diskusijas, kas pamatā ir domu apmaiņa, NEVIS VIENAS PERSONAS PROBLĒMU APSPRIEDE. Upurīti, Ilze1, sadomāja tēlot, it kā viņas kādreiz mīļotais vīrs būtu ņēmis un negaidīti nomiris. (improvizēju)
Savā egocentrismā Ilze1 ieciklējusies uz sevi un nevienu apkārt neredz.
Līdz nelabumam pa dzīvi esmu atskatījusies visāds "pārpareizās" Ilzes... Šiks un bļesks, pilnīgākais... ;)

Ciest nevaru egocentriķus. Tas IR SLIMĪGI.

Veselīgs ego, dzīvojot sabiedrībā, kurā jāspēj iekļauties, pa savam "ierakstīties", tas jā, tas vajadzīgs, bet egocentrisms... Vērojam paši Ilzes1 domu "failus"... ;)
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.