to moderator

Aizsāka zive 

Re: to moderator
08.10.2017 15:38
Viņai, ļoti iespējams, ir arī psihiatra papīri, jo psihoterapeiti bez psihiatra izglītības nez vai nodarbosies ar tādu vārdu salikumu kā "garīga slimība". To gan būtu vērts noskaidrot.

Arī process un atbildība var būt līdzīga, ja viņa ir ārste un sastāv Latvijas Ārstu psihoterapeitu asociācijā.

Necenšos pārliecināt, bet zinu par vairākām veiksmīgām zelda.org tiesvedībām ar viņu algotu advokātu.

Labi, ar dievpalīgu... :)



Edited 1 time(s). Last edit at 08.10.2017 15:39 by Runcene.
zive
Re: to moderator
08.10.2017 15:41
Man bija vesela rinda ar neveiksmēm. Tas gan pagātnē... Nu neko... redzu, ka citiem arī visādas smagas lietas, kas bijis jāpārdzīvo.
Būtu labi to visu atstāt pagātnē, lai negācijas neietekmē nākotni, jo nākotne veidojas no šodienas.
Būsim pozitīvi.

Es izstājos no šitās tēmas... ;)
Re: to moderator
08.10.2017 15:42
sāk jau apnikt... tikko diskusijā iesaistās Runcene, tā viņa ir sliktā... kamēr viņa klusē, dažs vārās savā sulā un visiem liek saprast, ka psihoterapeiti slikti un izmantojoši... pati eju pie psihoterapeita jau kādu laiku un varu apgalvot tik to, ka nejūtos ne nodota, ne izmantota... man palīdz...
Ilze1
Re: to moderator
08.10.2017 15:43
Īpaši priekš Runcenes atkārtoju nto reizi - nav viņa psihiatre un psihiatra papīri viņai nevar būt. Turklāt man viņa nekad neko neteica par kaut kādām garīgām slimībām ne terapijas laikā, ne vēlāk. Vienu reizi viņai vēlāk piezvanīju, viņa teica, ka ne ar vienu nav runājusi un neko nav par mani teikusi. Skaisti, vai ne?
Ilze1
Re: to moderator
08.10.2017 15:44
Lietuslāse, ja apnīk, nelasi.
Lasa tiem, kam interesē.
........................
Re: to moderator
08.10.2017 16:57
Dīvaini ka cilvēki kas demonstrē neiecietību, aicina būt pozitīviem. Nu nav taču nekādas īpašas emocijas te jāieliek, sevišķi neiecietība. Kādam ir apnicis? Ārā super laiciņš, vajag iet pastaigāt.
.........................
Re: to moderator
08.10.2017 17:02
Un tas ir bezgala jauki ka psihoterapija palīdz, es jau agrāk paudu ka manuprāt absolūtais vairākums psihoterapeitu tomēr nav noziedznieki. Nevajadzētu man piedēvēt pretējus uzskatus.
zive
Re: to moderator
08.10.2017 17:21
Man psihoterapija nemaz nebija vajadzīga. Aizgāju, jo likās, tā būs vieglāk. Kļūdījos, bet summa, kas izmesta, nav liela, lai par to pārdzīvotu.
Man savas metodes un pie tām, pēc kāda izmesta līkuma, atgriežos atpakaļ.
zive
Re: to moderator
08.10.2017 17:24
Ā, jā, bet pret dakterīti pretenziju nav itin nekādu.
........................
Re: to moderator
08.10.2017 17:42
Kā tad viņa jums, zive, nemācēja palīdzēt? Vai tad viņai Jūsu pašas metodes nebija pazīstamas? Es negribu bāzties tā iekšā bet interesanti, ja nav noslēpums.......
..........................
Re: to moderator
08.10.2017 17:46
Ilze1 arī teica ka no tās terapijas jēga nekāda. Interesanti.
zive
Re: to moderator
08.10.2017 18:13
Nē, tās metodes viņai... kaut kas jau bija pazīstams... :) Man savarīgi, ka metodes atzītas par derīgām arī no pašas dakteres puses.
........................
Re: to moderator
08.10.2017 18:22
Nu, citādi jau viņa tās vienalga nelietotu. Bet dīvaini ka viņa neatzīst to kas strādā, es, nebūdams speciālists un nemācoties pārskatāmā laikā iepazinos ar dažādām metodēm un atradu to kas ir labs un arī iepazinos ar vēl citām, tas situācijā kad tas nav darbs. Tāpēc ir dīvaini- palīdzēt nespēj un metodes neatzīst. Jums problēmas ar smēķēšanu?
........................
Re: to moderator
08.10.2017 18:24
Gribēju teikt ka cilvēks ja ir liela interese var atrast visu pašu labāko un dīvaini- nezinu nevienu psihoterapeitu Latvijā kas to mācītu, lai gan es maz ko zinu:)
zive
Re: to moderator
08.10.2017 18:32
Atzīst viņa, to, kas strādā, atzīst, tikai pati nepielieto.
Jā, netieku galā pie savas dzīves situācijas ar atkarību no smēķēšanas. Grasos ļēnām pārlasit Alena Karra grāmatu. Vai ir kas labāks?
................................
Re: to moderator
08.10.2017 18:37
Nezinu vai labāks bet domāju ka vispār ir vēl kaut kas ko var izmēģināt. Attiecībā uz atkarībām manuprāt grāmatas nepalīdz un teorijas. Bet es esmu atmetis smēķēšanu un arī dzeršanas epizodi kas jau bija visai spēcīga.
utt.
Re: to moderator
08.10.2017 18:41
Dīvaini, ka tēmu vēl kāds uztver nopietni :)

Viss tā samezglojies, ka grūti izsekot.. varētu uzņemt seriālu, filmu, piem, ar nosaukumu - Psihoterapeita ēnā, Ātrs un psihoterapeits, Noziegums un Psihoterapeits, Psihoterapeitam līdzi, Psihoterapeits un viņa brāļi, Šausmas pie psihoterapeita :D

Lai jauks vakars :D
................................
Re: to moderator
08.10.2017 18:43
Tas jau bij stipri sen, pirms daudziem gadiem.Nezinu kur tagad palasīt bet - var pameklēt uz alpha healing. Neatceros kur toreiz izlasīju bet sāku praktizēt. Un ar rezultātu biju super apmierināts. Ā, latviski tak arī kkas varētu tagad būt. Bet tas arī vēl nav viss......
zive
Re: to moderator
08.10.2017 18:43
Jā??? Ko neteiksi??? Tu, un padzēri kādu periodu? Nekad nepateiktu... Jūtos ne pa jokam izbrīnīta. Labi, ka esi spējis pārtraukt!!!
Kas attiecas uz Alena Karra gramatu - tad nē, tur paralēli jāsarunājas ar sevi, kamēr pati sevi spēšu pārliecināt, ka patiesībā ne no kā neatsakos, ka patiesībā, atsakoties no cigaretes, tikai iegūšu. Smadzenes negrib tam ticēt. Stressa bija padaudz...
.........................
Re: to moderator
08.10.2017 18:44
Utt, vai tad kkas ir jāuztver ļoti nopietni?:)
........................
Re: to moderator
08.10.2017 18:48
Es arī tagad mēdzu iedzert bet mierīgi kontrolēju cik, atšķirībā no tā drauga- nelaimes putna un man nemaz tā nevelk lai nevarētu kontrolēt daudzumu, bet jā- neatturos. Ir liela atšķirība- nepārvarama tieksme vai tikai kompānijas pēc. Vakar arī drusku iedzērām. Es baigi nopietns izklausos?:)
........................
Re: to moderator
08.10.2017 18:51
Tas kas būtu vajadzīgs- nopietni jāgrib atmest bet vajag palīglīdzekļus, bez tiem nesanāks. Un tur grāmatas manuprāt nepalīdzēs. Ja pats īsti negrib tad arī nesanāks.
........................
Re: to moderator
08.10.2017 18:53
Bet toreiz atkarība bija nepārvarama un es nemaz nenojautu ka uzsēdīšos uz atkarības.
........................
Re: to moderator
08.10.2017 19:04
Iedarbība ir līdzīga arī Silvas metodei, atšķirās tikai tehnika kā ieiet alfa stāvoklī bet dziedinošais efekts ir ļoti labs. Stress arī mazinās ja ir, kas ir būtiski atmetot smēķēšanu.
zive
Re: to moderator
08.10.2017 19:06
Paldies, ka padalies pozitīvā pieredzē, kurā esi spējis pārtraukt atkarību.
Ir tak, laikam, svarīgi, kādā laikā to izdodas paveikt, proti, svarīgi blakusfaktori... Ir faktori, kas palīdz un var būt faktori, kad lieta jāatliek uz mierīgāku dzīves posmu? Ko teiksi, kā ir?
zive
Re: to moderator
08.10.2017 19:14
Ja runa par gribēšanu. Es tak nemūžam nebūtu palīdzējusi džekam saistībā ar narkotikām, ja pati nebūtu gribējusi atmest smēķēšanu. Vai tad tas nerunā pats par sevi? Varbūt tā neizskatās, bet tā bija.
utt.
Re: to moderator
08.10.2017 19:15
........................, nu nez, palasot šķiet, ka viss ir ļoti nopietni, pasarg dies - viens nepareizs vārds un viss cauri :)

Tāpēc man patika crucial333 13:15 komentārs :D
........................
Re: to moderator
08.10.2017 19:20
Atmetot smēķēšanu neder kompānijas kurās atpūšoties piedāvā smēķēt, ļoti lielas garīgās slodzes laiks nebūs labs,kaut kādas citas dzīves problēmas lai gan tas visai nosacīti jo smēķēšana arī tās var radīt. Un es laikam arī teiktu ka regulāra mīlēšanās palīdz labi jo emocionālais stāvoklis stipri uzlabojas. Relaksētāks noskaņojums. Smēķēšana saistās ar stresu. Tā ir vai nav? Man tas alkohola periods arī saistījās ar stresu un pēc darba nevarēju atturēties, to sapratu jau tad kad bija pa vēlu stipri, un jā- alpha healing jāveic pietiekami intensīvi, arī pats alfa stāvoklis dod labas emocijas- ļoti labas. Ja sagribas pīpēt tad vislabāk atkal jaunu seansu- tas ir vienas dienas laikā var pat vairākus, pat daudzus, nu-es tā darīju.Galva gan drusku var reibt bet tas esot normāli.
........................
Re: to moderator
08.10.2017 19:21
utt, tā gadās pirmajā randiņā:)
........................
Re: to moderator
08.10.2017 19:24
ā, jā- komentārs labs:)
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.