mana tēma

Aizsāka zive 

zive
mana tēma
13.12.2017 21:05
Lūgtu nevienu nekomentēt. Rakstīšu tikai tāpēc, lai nejustos pilnīgi viena, kā nomaldījies cilvēks tuksnesī, kurš soļus sper pretīm mirāžai...
Situācija, kurā esmu, nav vienkārša.
Pagaidām vairāk nevaru uzrakstīt.

Lūgtu pārējos ievērot vismaz vienu, vienkāršu un viegli izpildāmu lūgumu - nekomentēt, kamēr no manas puses nav jautājumu.
zive
Re: mana tēma
13.12.2017 22:31
Jā, nu laikam tomēr jāraksta ne forumā, bet atsevišķi, kādā kladē vai burtnīcā un tad var padomāt (ja situācija nebūs mainījusies) - publicēt to visu vai nepublicēt.

Aizvien no manas puses netiek uzdoti jautājumi, tālab lūgums - nekomentēt - spēkā.
z.
Re: mana tēma
29.04.2018 22:09
Paldies kādam cilvēkam (inkognito), no virtuālās vides.
Paldies Tev par sapratni, paldies Tev par to, ka biji pateicis īsajā telefonsarunā, ka neesi gribējis ievilkt mani virtuālā vidē (tas ļoti svarīgi, ka pateici).
Paldies Tev, ka biji gribējis pasargāt mani un, savu iespēju robežās to arī izdarīji.

Spēju novērtēt!!! Paldies!!!

Un, atvainojos TEV, inkognito, personīgi...

Pagājušā naktī man likās, ka nosapņoju sapni, kurā, šķiet, redzēju Tevi....
Ja mēģinu iztulkot sapni, tas var nozīmēt tikai to, ka, visticamāk, nekad turpmāk nesatiksimies...
No manas puses traucējumu nekādu 100% nebūs... Tas tā, lai Tev mierīgi un droši...

Tas arī viss. Dzīve rit, komunikācija pietik ar reāliem cilvēkiem...

Gribēju teikt, ka paliekot labās domās / atmiņās par Tevi! :)

Bet pateicību, to gan gribēju ierakstīt... PALDIES! :)
njaa
Re: mana tēma
29.04.2018 22:56
Zive pagalam sajukuse.
z.
Re: mana tēma
29.04.2018 23:23
Jā, ko nu zinu, to zinu par sevi un skaidri zinu, ka nekad nebiju gribējusi rakstīt virtuālā vidē.
Tik atņem laiku sev, realitātei un reāliem paziņām, bez tam, man jautājuma nav.

Bija (pagātnē, 5 g. atpakaļ) laiks, kad tiešam, nezināju, kā tālāk dzīvot, ko darīt, kā būt... Bija tāds laiks un tad arī izkrsitalizējās jauniegūtu "paziņu" attieksme...., bet, draugi jau nevienam nav nospiedošā pārsvarā.
abet
Re: mana tēma
29.04.2018 23:36
kas ir realitāte?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 21?
Ziņa: