Dulla galva, nogurums utt - 24/7

Aizsāka Ansis1 

A vai tad es prezentējos kā jaunava Marija?:)) Tādu dziednieku gan nezinu, bet visus es toč nezinu..
Nē, tu esi uzmācīgs pļāpa.
Ej nu ej... papļāpāt var bet kam es uzmācos?:)))
Lai gan varētu arī..
elementāra loģika
Re: Dulla galva, nogurums utt - 24/7
19.04.2018 22:45
Jaunietis pēkšņi, vienā dienā, beidza dzert ūdeni? iii, kad raksti, tu vismaz kādu kripatiņu kritiskās domāšanas ieslēdz? Nejauc puikam smadzenes ar savām muļķībām.
Ar pļāpāšanu uzmācīgs. Varbūt tas arī ir tavs bezmiega cēlonis - nespēja izslēgt katliņu laicīgi, tēlaini izsakoties. .. pavēls, kā nekā...
elementāra loģika, kur es teicu vai kur var atrast ka ūdens trūkst tad ja nedzer nemaz? Nav Tev loģikas nemaz.
z. , man nav bezmiega un nevajag man piemeklēt problēmas, tāpat kā nav depresijas vairs. A gulēt es eju kad gribu, pavēls vai ne tik ļoti...
Re: Dulla galva, nogurums utt - 24/7
20.04.2018 00:03
Lasot so jusu diskusiju. Man hematologs ieteica dzert daudz udeni lai to heamoglobinu nosistu. Pirms man visa shi problema sakas , es kaadas 3-4 glazes udeni dzeru pa dienu , nekad arii neslapa laagaa.

Runajot par VD. Es nezinu. Es shaubos, mani gimene atbalsta, jutu atbalstu no gimenes . Protams no draugiem ari, bet vini jau nesaprot manu vainu. Es taa saprotu, ka VD ir periodiski un nav konstanti 24/7. Man ir pazimes kaa VD - ausis klusi zvana, nestabilitates sajuta, liekas, ka acis nefokuse/galva. Gruuti koncentreties, sajuta, ka acis jokaini leekaa vai tamlidzigi. Sausmigs nogurums, liekas , ka esmu arpus pasaules , nekas neinterese , kas apkart notiek. Jokaini tas , ka man galva nav sapejusi gandriz jau menesi..
Tas, kas Tev, Ansis1, jāzin, ka tas, ar ko esi saskāries, nav nekas nenovēršams, ka ar to vairāk vai mazāk izteikti saskarārušies ļoti daudz cilvēki, tai skaitā, gados jauni, ka labu pašsajūtu pilnīgi noteikti var atgūt.
Ja es būtu Tava māte, man negribētos, lai Tev būtu jālieto medikamenti. Es parūpētos, lai vari apmeklēt psihoterapijas sesijas, kur kopā un pieredzējušu speciālistu pavadībā, kuri veltīs savu laiku un uzmanību tikai Tev un tieši tam, lai vari atgūt labu pašsajūtu, pastrādās un liks Tev pastrādāt pašam. Metodes pieredzējušiem speciālistiem ir dažādas.
Raksti, ka dzīvo UK. Nav ne jausmas, cik tur maksā terapijas sesijas. Latvijā viena terapijas sesija maksā 30 eur, kas notiek 1x ned., tātad, mēnesī, atkarība no nedēļu skaita, tie būtu 120 - līdz 150 eur.
Kādas cenas ir UK, to nezinu...
Katrā ziņā, tas, ka Tevi bija piemeklējuši veģetatīvās nervu sistēmas traucējumi - ja vari, nepiedod tam pārak lielu nozīmi...
Vēlu Tev atgūt lielisku pašsajūtu.
Ir teiciens "car ērkšķiem uz zvaigznēm" - uztver to kaut vai tā... Reizem jāiziet caur ērkšķiem, lai kļūtu stiprāks, pašpārliecinātāks, dzīvespriecigāks.

Veselību Tev!
Hematologs pareizi pateica, lieliski. Tas arī jādara, ir vēl lietas kas var palīdzēt bet tās te nav minētas līdz šim. Dzert var arī svaigi spiestas dārzenu sulas, pat vajag- un daudz.. un- der praktizēt šos elpošanas vingrinājumus- Buteiko metodi, kāds te arī teica ka tas esot pamats visam...Paprasi lai iztulko to rakstu, ja ir kāds kas saprot..
Jā- slapes bieži nejūt, bet dzeršana jāpārvērš par paradumu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 25?
Ziņa: