Nomierinošie un aknas

Aizsāka Nomocītaa 

autor
Re: Nomierinošie un aknas
01.07.2018 15:21
Kas tad tur labāks?
autor
Re: Nomierinošie un aknas
01.07.2018 15:28
Tev kaut kādi kompleksi?
mad pārdomās
Re: Nomierinošie un aknas
01.07.2018 18:57
...nja... no malas raugoties vēl strīdīgs jautājums...tas par kompleksiem...bet turpiniet, turpiniet...
z.
Re: Nomierinošie un aknas
02.07.2018 09:47
Tīri ar seksu naudu neesmu pelnījusi. Man bija cits ienākuma avots, bet jā, laikā, kad bērns bija mazs un ienākuma avots arī nekāds dižais, tad jā, bija viens tips, kas par seksu maksāja, bet es lasīju psiholoģijas grāmatas un mēģināju saprast, kāpēc tā bija noticis, bet vēl vairāk - kuras citu cilvēku greizās projekcijas, kuras bija bijušas manipulācijas, ar kādiem cilvēkiem man īsti bija bijusi darīšana u.c., daudz ko.
Lai pārbaudītu pati sevi, vai es vispār kaut ko jēdzu no tam izlasītajam grāmatām, divas reizes no diviem studentiem biju pieņemusi piedāvājumu uzrakstīt kuras darbu psiholoģijās. Tas tad arī bija tas objektīvais līmenis, pēc kura spriedu pati, vai vispār ko jēdzu un, jāatzīst, jēdzu vairāk, neka pašai būtu gribējies.

Tas nu tā, kā saka, caur ērkšķiem uz zvaigznēm...
iii
Re: Nomierinošie un aknas
02.07.2018 10:19
Kādas nu tur zvaigznes, bet prostitūcija jau nav nekāds tāds kauns ja naudas nav.....
z.
Re: Nomierinošie un aknas
02.07.2018 10:22
Kāda nu ta prostitūcija? Manuprāt, prostitūcija ir tad, ja seks ir kā darbs un ir vairāk par vienu klienu.
Bet Tevi, psihopāt, es saprotu, grūti 40 gadus tabletes rīt un kulakā dročīt.
iii
Re: Nomierinošie un aknas
02.07.2018 10:26
Patiesībā prostitūcija būtu ja klientu būtu vairāk kā 3......
iii
Re: Nomierinošie un aknas
02.07.2018 10:27
Bet viens vecis un vēl viens kas dod naudu- tas ir mīļākais kas sponsorē drusku..
z.
Re: Nomierinošie un aknas
02.07.2018 10:33
Lasīt nemāki? Uz to laiku biju viena un vīrietis, kas maksāja, bija viens.
Un vispār, ar psihopātiem nav vēlēšanās diskutēt. Man citādas, sakarīgas diskusijas bijušas, ar gudriem vīriešiem, kam psiholoģija arī maizes darbs.
iii
Re: Nomierinošie un aknas
02.07.2018 10:36
Kāda starpība- viens vai divi? Tev kaut kāda vainas apziņa vai kas? Poh..
z.
Re: Nomierinošie un aknas
02.07.2018 10:53
Kāda vēl vainas apziņa? Galīgi nav par ko.
Pirms tam bija mēginājums sakārtot attiecības ar bērna tēvu, bet, mūsu gadījumus bija tas gadījums, kur vienīgais risinājums bija dzīvot katram savu dzīvi. Bērna tēvam nekad neesmu pārmetusi, ka viņam bija citas draudzenes, tieši otrādi, priecājos, ka viņam bija citas, brīnišķīgas draudzenes. Tikai normāli, pašsaprotami. Vnk, mēdz būt gadījumi, kad normālas attiecības nevar izveidot.

Un jā, Ivariņ, labāk nelasi. Neviens tev to nav lūdzis. Man arī nav vajadzīga citu sapratne, jo sen jau viņa ir pār-pār pārpārēm.

Biju pacilājusi atmiņas, kuras jau sen, sen, sen ir... tikai atmiņas, atmiņas, kuras ir nekas vairāk, kā saullēkta atblāzma zvaigžņotā klusumā...
iii
Re: Nomierinošie un aknas
02.07.2018 10:58
Nē nu neraizējies, par lasīšanu nav jāmaksā:) Vai tad Tev kāds ko pārmet?
z.
Re: Nomierinošie un aknas
02.07.2018 10:58
Dienās biju satikusi sava dēla biol. tēvu. Gājām kopā padzert tēju, mazliet papļāpājam par dzīvi, ne ka draugi, ne kā ienaidnieki.
Viņs gan jutās vainīgs un... centos viņam pateikt, ka... tur, par viņa mammu bija doma parunāt, lai viņs sevi nevaino.
iii
Re: Nomierinošie un aknas
02.07.2018 11:00
Tas būtu baigi nepareizi- naidoties, kā draugi- tas normāli...
iii
Re: Nomierinošie un aknas
02.07.2018 11:01
Mūsdienās cilvēki pēc šķiršanās parasti tā uzvedas, agrāk bieži bija lielākie ienaidnieki tad..
z.
Re: Nomierinošie un aknas
02.07.2018 11:03
Mums nav par ko naidoties, bet draudzība... pārāk atsvešinājušies esam. Tik tā, ar izpratni varu paskaidrot viņam viņa paša situāciju un viņa mammas kļūdas. Smagi viņam.
iii
Re: Nomierinošie un aknas
02.07.2018 11:04
A nu- tur ir atšķirība- draugs vai draudzīgas attiecības...var būt draudzīga saruna bet ne draugs..
iii
Re: Nomierinošie un aknas
02.07.2018 11:06
Kā draugs- tas nozīmē bez jebkādas nepatikas ..
z.
Re: Nomierinošie un aknas
02.07.2018 11:11
Es paturēšu savā pārziņā to, kā man jājūtas. Man nav vajadzīgi komentāri.
Komentē citus. Man sitas viss ir atsrtādāts un pār - pārstrādāts vēl pagātnē.
iii
Re: Nomierinošie un aknas
02.07.2018 11:14
A man arī nevajag padomdevējus vai priekšniekus kas teiks ko darīt:)
z.
Re: Nomierinošie un aknas
02.07.2018 11:23
Moments ta kāds.
Visi sūdi bija tieši virtuāla vide, kurā nekad nebiju vēlējusies rakstīt, jo sen rakstu tikai dienasgrāmatu, ne vairāk.
Kā tas tā bija noticis, ka sāku rakstīt virtuālā vidē, vot to gan nevaru sev atbildēt. Ne man tā vide vajadzīga, ne kaut kādi kreisie padomi, ne citu sapratne, nekas man no virtuālās vides nav bijis vajadzīgs. Kuri ir tie cilvēki, kam tas bija vajadzīgs, lai rakstu - tikai par to varu padomāt. Varu padomāt, kāpēc viens, otrs un trešais cilveks - ko un kāpēc par virtuālo vidi viņi bija teikuši.
Ja nu vienīgais - ka tas ir kaut kas, ko agrak nekad nebiju mēginājusi..., jo jā, dzīvē ir vairakas lietas, ko daru vai esmu darījusi pilnīgi savādāk, proti, ko nekad agrak nebiju mēģinājusi. Tas ir vienīgais skaidrojums - mēģinājums parakstīt virtuālā vidē skaidrojams kā darbība, kas nav bijusi darīta nekad agrāk.

Nu, pie ta tad arī apstāsimies. Konkrēti man šī ir vienīga no darbībām, kurā neredzu ne jēgu, ne vajadzību, neko noderīgu.
iii
Re: Nomierinošie un aknas
02.07.2018 11:27
Tev ir visas iespējas nekad vairs neko nekur nerakstīt.
z.
Re: Nomierinošie un aknas
02.07.2018 11:31
a paklusēt, kā parasti, nevarēji...
nepatīk man lielie muldoņas, tādi bābiski veči un tas iz dzīves arī bijis novērtos
iii
Re: Nomierinošie un aknas
02.07.2018 11:33
Ko Tu tur pļurķšķi par novērošanu? Drusku par maz mani redzējusi esi lai kko novērotu.
z.
Re: Nomierinošie un aknas
02.07.2018 11:35
Man pietika ar to pašu... ;)
iii
Re: Nomierinošie un aknas
02.07.2018 11:38
Man tāpat. Un to jau es Tev laikam esmu teicis, vairākas reizes.
iii
Re: Nomierinošie un aknas
02.07.2018 11:39
Bet- no 2 reizēm nevar neko izsecināt, vien to ka vairāk redzēt negribās.
iii
Re: Nomierinošie un aknas
02.07.2018 11:45
Patiesībā to noteica galēji vājprātīgā bļaušana mašīnā nevis kādas vēl tur īpašības... neciešu tādu bļaušanu ja kādam kko palīdzu.
z.
Re: Nomierinošie un aknas
02.07.2018 11:47
Man tu, iii, neko nevarēji teikt. Tu tur ar sektantēm lamājies.
Es ar tevi, iii nekad neesam sarunājusies. Uzreis, kad ieraudzīgu tevi, sapratu, ka esi psihs, kurš rij tabletes, tik nezināju, ka tās esi dzēris tik nežēlīgi ilgu laiku. Kā teicu, biju labākās domās.
Tādiem kā tev un dobelniecei ir jāmet līkums, jo jūs jau neko citu, kā savas neatrisinātās problēmas, nevarat nodemonstrēt.
Jums ka tik uz cita cilveka ādas savas mentālās samazgas uzgāzt.
iii
Re: Nomierinošie un aknas
02.07.2018 11:51
Nezinu, nezinu, bet man reāli toreiz bail palika ka nazi mugurā varētu no Tevis dabūt.... tas tā- ja godīgi...un tāpēc pārtraucu jebkādus kontaktus.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 25?
Ziņa: