Amitriptilīns un Citalopram.

Aizsāka sanciitis 

Amitriptilīns un Citalopram.
16.07.2018 21:55
Sveiki jau atkal. Lietoju Citalopram 20 mg jau mēnesi. Man šodien vēl plus izrakstīja Amitriptyline 25 mg uz nakti. Vai kāds ir lietojis šos AD kopā un kādas atsauksmes. Paldies jau iepriekš.
Re: Amitriptilīns un Citalopram.
17.07.2018 08:57
Jā, esmu lietojusi, īsu brīdi. Bet man principā nepatīk amitriptilīns, jo no viņa ir ļoti sausa mute.

Citādi nekādas starpības, vienīgi es lietoju citaloprama vecāko brāli escitalopramu.

Tas bij laikos, kad cerēju visu ar zālēm sariktēt. :D

Tagad skatos, lai zāļu būtu maksimāli maz.

Kāda iemesla dēļ pielika to amitriptilīnu?
Re: Amitriptilīns un Citalopram.
17.07.2018 10:54
Es arī nesapratu kāda iemesla pēc. Atņēma diazepam un pielika amitriptilīnu. Itka lai labāk gulētu. Bet es tikunta nesūdzos par miegu.
citronzs
Re: Amitriptilīns un Citalopram.
17.07.2018 17:08
Amitriptilīnu tāpēc arī pielika klāt, ka viņš mazās devās ir sedatīvs, bet atšķirībā no diazepama neizraisa fizisku pierašanu un atkarību.

Citaloprams gan ir vecāks par escitalopramu, kā arī nav tik stimulējošs. Vairāk piemērots trauksmainiem pacientiem.

Esmu lietojis līdzīgu kombināciju. Man bija par daudz blakņu, bet kādam jau palīdz, to var pateikt tikai eksperimentējot.
Ewyr
Re: Amitriptilīns un Citalopram.
17.07.2018 19:11
Ir dzerts ,tikai lielakas dievas.depresijai palidzeja
Re: Amitriptilīns un Citalopram.
17.07.2018 19:33
Tad Tev bija diazepam, ko varēji lietot, kad gribi?
Re: Amitriptilīns un Citalopram.
17.07.2018 23:38
Ja man bija Diazepam.
Re: Amitriptilīns un Citalopram.
17.07.2018 23:39
Ir vēl palicis drusku.
Re: Amitriptilīns un Citalopram.
18.07.2018 09:05
Tagad ir tendences pāriet uz antidepresantiem un neiroletiķiem mazās devās, mainīt tos, kamēr ārsts panāk efektu, kādu grib. Diazepam un citi benzodiazepīni Latvijā tiek ļoti nīdēti, bet es īsti tam īsti nepiekrītu. Amitriptilīns arī nav nekāds "eņģelis", tam tiešām ir daudz blakņu.



Edited 2 time(s). Last edit at 18.07.2018 10:51 by Runcene.
iii
Re: Amitriptilīns un Citalopram.
18.07.2018 10:06
Pareizi dara, nav ko radīt atkarības.
Re: Amitriptilīns un Citalopram.
18.07.2018 10:53
Oi, ir simtiem cilvēku, kas netiek nost no antidepresantiem. Nesen pēc seniem gadiem palasīju vienu angliski runājošo forumu. Tie paši ļaudis, bet devas tiek paaugstinātas.

Un kur nu vēl diabēta risks ar neiroleptiķiem.
iii
Re: Amitriptilīns un Citalopram.
18.07.2018 11:05
No AD var būt zināmas grūtības tikt nost bet no trankviļiem var būt lielas grūtības. Es gan neatbalstu ļoti skopu trankvilizatoru rakstīšanu no kā cilvēkiem problēmas papildus- vajag bet nav...
Katrā ziņā atkarība no trankviļiem ir daudzkārt niknāka nekā no AD.
iii
Re: Amitriptilīns un Citalopram.
18.07.2018 11:07
Man arī bija zināmas problēmas atteikties no AD, jā.... nav tiesa ka nav nekādas atkarības nemaz.
iii
Re: Amitriptilīns un Citalopram.
18.07.2018 11:09
Cita lieta ir tā ka nomierinošs efekts no amitriptilīna ļoti atšķirās no trankviļu efekta un tā nomaiņa nav īsti derīga vienmēr un visiem.
Re: Amitriptilīns un Citalopram.
18.07.2018 12:28
It sevišķi to nekad nerekomendē darīt pēkšņi, karstā vasarā, rudenī, pavasarī.
iii
Re: Amitriptilīns un Citalopram.
18.07.2018 12:36
Jā, nu tad var palikt sliktāk, liels stress..jo efekts nav momentāls ja nemauc iekšā lielas devas un vienalga ir savādāks.
iii
Re: Amitriptilīns un Citalopram.
18.07.2018 12:38
Bet var saglabāt vēl kādas dienas arī drusku trankvili kamēr iedarbojas amitriptilīns- nomierinosais efekts parādās daudz ātrāk kā antidepresīvais.
Dabīgs antidepresants - https://nplink.net/7fp1dzwd Zāles biju dzērusi pusgadu. Ļoti labi palīdzēja. Depresija izzuda pēc pusgada lietošanas restilen.
Ej strādāt!
Re: Amitriptilīns un Citalopram.
15.08.2023 21:59
Emma3561 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Dabīgs antidepresants -
> https://nplink.net/7fp1dzwd Zāles biju dzērusi
> pusgadu. Ļoti labi palīdzēja. Depresija izzuda
> pēc pusgada lietošanas restilen.


Nemelo, neko tās tabletes neuzlabo, izņemot tavu maciņu. Beidz spamot savu linku.
Diazepams nav lietojams ikdienā, to lieto pie traukses lēkmēm un ja nevar amigt. Bet Amitriptilīnu var lietot ikdienā uz nakti. Pie diazepāma pierod, to vajag aizvien vairāk. Amitriptilīns ir antidepresants . Es lietoju GABA katru rītu un lexatanilu vai diazepam pieturu rezervei.
Ar uztura bagātinājiem nevar izārstēt depresiju. Tā ir diagoze. Depresija jāārstē ar medikamentiem AD.
Iesaku Relium cenas dēļ. Uzskatu, ka cilvēkam jālieto tas, kas palīdz. Man Relium visu laiku ir somā un Lexatanils. Kā uznāk spriedze, vienu iedzeru.Pie AD pierod tāpat. Nav starpības. Ikdienā lietoju GABA.
opā
Re: Amitriptilīns un Citalopram.
10.02.2024 17:27
IevaIeviņa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ar uztura bagātinājiem nevar izārstēt
> depresiju. Tā ir diagoze. Depresija jāārstē ar
> medikamentiem AD.


Ieviņ, ar AD var izārstēt depresiju?
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 13?
Ziņa: