Miega problēmas

Aizsāka grabeklis 

Miega problēmas
08.08.2018 20:17
- - -



Edited 1 time(s). Last edit at 08.10.2018 20:58 by grabeklis.
Re: Miega problēmas
04.09.2018 22:50
pa dienu gaismā [ārā dabīgā gaismā] izdalās kaukāds seratonīns tur
naktī miegam melatonīns ko pārdod tabletēs durakiem

fiška ir tur ka tas nakts melatonīns rodās no dienā sakrātā ta otra

ja dienā nevazājies 3 stundas dienas gaismā naktī negulēsi
bez tabletes

pa ceļam uz darbu bija dienas gaisma vai darbā
tagad nav utt.

https://www.youtube.com/watch?v=YPXi7ly2u_I
Re: Miega problēmas
04.09.2018 22:59
es kaifoju no bezmiega
un arī līdzīgi spēlējos ar bezmiegu un miegu
nezinu kas tas par kaifu

bet ja jāceļās katru rītu, ātri ieiet ritmā

fiška

universāls skaitlis 21diena

tas ir laiks kurā rodas ieradums
nomest pīpēšanu izturi21 dienu
tvaika ielā 21diena lai uzsēdinātu uz zālēm
21 diena lai pierastu vai atradinātos

vot
Re: Miega problēmas
06.09.2018 04:38
Kaut ko jau sakarīgu arī uzrakstīji - tas par seratonīnu un gaismu, un tā ietekmi uz melatonīna izstrādi vēlāk, vakarā. Laikam jābeidz man nēsāt saulesbrilles dienā. Plus rudens ir klāt, paliek tumšāks.
Re: Miega problēmas
06.09.2018 04:43
Vai tas nav stulbums, ka zinu kas ir circadian rhytm (diennakts ritms), zinu kas ir seratonīns, melatonīns un tamlīdzīgi, kā darbojās diennakts ritms, bet nu aizmirsu tādu niansi par to gaismu. Es arī kaut kad šo zināju. Stulbenis nu... un staigāju ar tām saulesbrillēm visu laiku :D
Re: Miega problēmas
07.09.2018 20:24
Antidepresanti

Pēdējo gadu laikā pasaulē aizvien vairāk cilvēki sāk lietot antidepresantus. Visi šīs grupas medikamenti ir recepšu zāles, ko nozīmēt var tikai ārsts. Antidepresanti iedalās vairākās grupās, bet vispopulārākie pēdējā laikā kļuvuši tie antidepresanti, kas nodrošina serotonīna līmeņa uzturēšanu normā nervu šūnās. Pēc iedarbības mehānisma tie neļauj serotonīnam ātri inaktivēties un sabrukt. Šādi antidepresanti uztur serotonīna līmeni normā un cilvēkam sāk pamazām uzlaboties garastāvoklis. Ja augstāk minētie līdzekļi vairāk ir domāti vieglās depresijas ārstēšanai, tad klasiskie antidepresanti ārstē jau no vieglās līdz smagajai depresijai. Antidepresanta izvēle jau ir ārsta rokās.

Pātrdod sauli tabletēs D-)

Kas ir serotonīns?

Lielu lomu depresijas attīstībā spēlē serotonīna jeb „laimes hormona” deficīts. Pierādīts, ka cilvēkiem, kas cieš no depresijas, ir pazemināts serotonīna līmenis nervu šūnās. Serotonīns veic ļoti svarīgas funkcijas organismā, bet nervu sistēmā tas regulē nervu sistēmas līdzsvaru, psihisko stabilitāti, garastāvokli, miegu u.c.. Ja organismā ir serotonīna deficīts, tad cilvēkam pasliktinās garastāvoklis, pieaug pesimistisks un apātisks noskaņojums un kā rezultātā neko negribas darīt. Serotonīns nervu šūnās veidojas no aminoskābes L-triptofāns gaišā dienas laikā un no šejienes ir izskaidrojama tā saucamā sezonāla depresija rudenī un ziemā – pietrūkst saules serotonīna sintēzei, līdz ar to cilvēkam sāk attīstīties depresija.

Jāsaēdās šokolāde un jāsiet makšķerēt...

A man patīk rudens
super

Interesanti vai laime caur stiklu tiek cauri?
Re: Miega problēmas
07.09.2018 21:32
Štrunts par to seratonīnu. Tas ir tikai neirotransmiters, kurš ietekmē kaut kādu daļu labsajūtas. Vairāk interesē, kā atbrīvoties no stresa. Jo stress ar laiku akumulējās, un kad tas ir par daudz, tas sāk saēst tevi - burtiski. Cenšos sportot visādi. Vēl mēdzu dziedāt. Bet tas bezmiegs vakaros, un miegs no rīta... mja. Varbūt man jau sen vajadzēja kļūt par ģimenes cilvēku un strādāt parastu mietpilsoņa darbu? Tad tādi nieki kā bezmiegs neuztrauktu.
Re: Miega problēmas
08.09.2018 00:31
Manuprāt stress pa lielam ka uzkrājās ir psihiatru [farmācijas izplatītāju] skolas lekciju
gabals, šito viņi visi sāk runāt lai tev iegrūstu tableti, alkohols, cigarete, narkotikas,
antidepresanti ir viens un taspats... seratoninu psihiatri pat ar lobotomiju māk saglabāt
ķirurģiski nogriežot daļu kautko smadzenēs lai atlikušajā daļā būtu tas tur... parkinsonistiem vai kamtur...


nu vizīte šajā forumā nozīmē ka tevi uztrauc vai interesē smadzeņu veselība, bet
noved pie psihiatra kas neko citu nemāk...

nu 2 vai 3 gadu ārstēšanās vietā var izmācīties par psihiatru vai iegūt pietiekoši daudz
informācijas vispusīgas lai tiktu galā ar problēmu

stress, vai bailes briesmas mums liek rīkoties ...
smadzenes lai neatrofējas ir jādarbina, nu stress krājās - problēma
risinājumu meklējot smadzenes apasiņojās un atrisinās viss pats...

lai pareizi lietotu smadzenes ir jāzin kā to darīt

ja esam šeit tad nemākam to darīt un meklējam psihiatru, kas saka pašam jātiek galā
zāles tikai krīzi palidz parvaret, a baro gadiem...

kamēr neguli klausies šito veci youtube un bus daudzkas skaidrs
kautvai tas ka holesterins ir tufta pilniga tapat ka kalorijas un klonēšana un stvalovajas kletkas...

https://www.youtube.com/watch?v=P1pI_BH3lf4

viņam ir raidījumi
57 jau, daļa ir par evoluciju
a daļa ir klausāma

svarīgākais ir zināt ka smadzenes normāli neko nedara
un jūt laimi, ka skrienot rakstot klausoties utt darbojas(apasiņojas)
dažādas smadzeņu vietas... sprtsisti ātrak sabrūk kā fotogrāfs kas raksta
kaliogrāfiju, makšķerē mācās mērkaķu valodu un ķer tauriņus uttt...
Re: Miega problēmas
08.09.2018 01:43
https://www.youtube.com/watch?v=D_pwT1L7NLU

klausies kautko tādu
Re: Miega problēmas
10.09.2018 22:25
"Manuprāt stress pa lielam ka uzkrājās ir psihiatru [farmācijas izplatītāju] skolas lekciju
gabals, šito viņi visi sāk runāt lai tev iegrūstu tableti, alkohols, cigarete, narkotikas,
antidepresanti ir viens un taspats... seratoninu psihiatri pat ar lobotomiju māk saglabāt
ķirurģiski nogriežot daļu kautko smadzenēs lai atlikušajā daļā būtu tas tur... parkinsonistiem vai kamtur...

> Tas ka uzkrājās ir fakts. Sliktākais ka ne visi psihiatri ir gana tikumīgi un ieteiks tev skriet, seksot, iet gulēt vienā laikā, labi ēst, labu režīmu utt utml. Man ir trāpījušies divi dažādi psihiatri, viens no tiem nosacīti godīgs un zinošs, otrs - tikumīga, zinoša ārste, profesionāle, Aristotelis lepotos par šādu cilvēku (es vārdu nerakstīšu šeit, nevajag labam cilvēkam lieku publicitāti).


nu vizīte šajā forumā nozīmē ka tevi uztrauc vai interesē smadzeņu veselība, bet
noved pie psihiatra kas neko citu nemāk...

> Diezvai pie psihiatra kādreiz vēl dzīvē iešu. Pie psihoterapeita, kā ar cilvēku izrunāties, noteikti, jo tas ir katram vajadzīgs, es uzskatu.


nu 2 vai 3 gadu ārstēšanās vietā var izmācīties par psihiatru vai iegūt pietiekoši daudz
informācijas vispusīgas lai tiktu galā ar problēmu

> Ja es to varētu atļauties, es to darītu. Šī tēma mani patiesi interesē. 4 gadi jāmācās, tad esi psihiatra asistents. Vēl 4, un vari praktizēt pats. Es gan mācos mazliet ko citu, kur psiholoģijai mazliet tik pieskaramies tā vispārīgi.


stress, vai bailes briesmas mums liek rīkoties ...
smadzenes lai neatrofējas ir jādarbina, nu stress krājās - problēma
risinājumu meklējot smadzenes apasiņojās un atrisinās viss pats...

> Šī parādība saucās "Fight-or-flight response". Vajag izvarīties no tādām situācijām, no vietām, no personām, kuras var izsaukt šo reakciju, jo parasti cilvēks stresā sadara visu ko. Pirms tam ir labāk racionāli apdomāt, pirms dari. Nu to saproti.

lai pareizi lietotu smadzenes ir jāzin kā to darīt

> Šo, starp citu skolās nemāca.


ja esam šeit tad nemākam to darīt un meklējam psihiatru, kas saka pašam jātiek galā
zāles tikai krīzi palidz parvaret, a baro gadiem...

kamēr neguli klausies šito veci youtube un bus daudzkas skaidrs
kautvai tas ka holesterins ir tufta pilniga tapat ka kalorijas un klonēšana un stvalovajas kletkas...

https://www.youtube.com/watch?v=P1pI_BH3lf4

> video nav pieejams


viņam ir raidījumi
57 jau, daļa ir par evoluciju
a daļa ir klausāma

svarīgākais ir zināt ka smadzenes normāli neko nedara
un jūt laimi, ka skrienot rakstot klausoties utt darbojas(apasiņojas)
dažādas smadzeņu vietas... sprtsisti ātrak sabrūk kā fotogrāfs kas raksta
kaliogrāfiju, makšķerē mācās mērkaķu valodu un ķer tauriņus uttt.

> Ai, es tos krievus nemīlu klausīties. Visu tik primitīvi un emocionāli stāsta. Ja esi ar angļu valodu uz tu, paklausies Jordan Peterson lekcijas, noteikti var atrast arī pārtulkotus materiālus krievu mēlē.
iii
Re: Miega problēmas
10.09.2018 22:51
un kā savest kārtībā miega režīmu, jo man galīgi viss ķīselī ar miegu, visu dzīvi./c/

Es to esmu izdarījis attīrot organismu, tāpat atbrīvojies no stresa un depresijas.
iii
Re: Miega problēmas
10.09.2018 22:53
Bezmiegs bija 100% īgs, t.i.- gulēju tikai ar zālēm, lielas devas.
Re: Miega problēmas
11.09.2018 22:01
nav jēgas dundukam skaidrot. dunduks paliek dunduks.



Edited 3 time(s). Last edit at 12.09.2018 14:57 by grabeklis.
iii
Re: Miega problēmas
11.09.2018 22:28
Tā tak ir niecīga zāļu deva. Pat laba deva kalcija un magnija strādātu spēcīgāk, laba ir kkur 5 kārtīga...
..
Re: Miega problēmas
11.09.2018 23:06
iii Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tā tak ir niecīga zāļu deva. Pat laba deva
> kalcija un magnija strādātu spēcīgāk, laba ir
> kkur 5 kārtīga...


Pamato, jo tas, ko tu raksti ir pilnīgs bullshits.
..
Re: Miega problēmas
11.09.2018 23:10
Par Saveļjevu: https://www.youtube.com/watch?v=o2KXLGSU_nM
Par Petersonu: https://www.youtube.com/watch?v=o2KXLGSU_nM
..
Re: Miega problēmas
11.09.2018 23:10
*https://www.youtube.com/watch?v=_kktI8-lZw8
iii
Re: Miega problēmas
11.09.2018 23:12
.. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> iii Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Tā tak ir niecīga zāļu deva. Pat laba deva
> > kalcija un magnija strādātu spēcīgāk, laba
> ir
> > kkur 5 kārtīga...
>
>
> Pamato, jo tas, ko tu raksti ir pilnīgs
> bullshits.

Ko īsti tu gribi? Lai es pierādu kalcijs un magnijs var strādāt spēcīgāk kā 1/5 daļa kvetiapīna? To nevar pieradīt, tā ir tada pieredze.
Re: Miega problēmas
11.09.2018 23:37
nav jēgas dundukam skaidrot. dunduks paliek dunduks.



Edited 4 time(s). Last edit at 12.09.2018 14:56 by grabeklis.
iii
Re: Miega problēmas
11.09.2018 23:42
Es biju lietojis nevis 1/5 daļu bet veselu un vēl daudz ko citu.. Un nelietoju vairs neko, ta ka man ir savs viedoklis:)
..
Re: Miega problēmas
12.09.2018 00:31
Problēma ir tajā, ka Tu allaž centies savu personīgo pieredzi un viedokli pasniegt kā faktu.

Kvetiapīns ir ļoti spēcīgs antihistamīns, spēcīgāks par Dimedrolu. Teikt, ka magnijs ar kalciju lielās devās radīs spēcīgāku sedatīvu efektu, ir smieklīgi.
Re: Miega problēmas
12.09.2018 00:36
nav jēgas dundukam skaidrot. dunduks paliek dunduks.



Edited 2 time(s). Last edit at 12.09.2018 14:57 by grabeklis.
iii
Re: Miega problēmas
12.09.2018 09:46
Tiešam? Nu ko Tu saki?:)))
Re: Miega problēmas
12.09.2018 18:32
gulēt vaig nevis dzert tabletes
pagriez gultu ar galvu uz ziemeļiem
pastaigā pa dienu gaismā
un guli

..

a to saveljevu ap...šss
a ko kurš klausās es piem. to seratoninj melatoninu sadzirdeju
nu daudzko var saklausīt

nu kas kuram
gribu guļu gribu ārstējos
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 17?
Ziņa: