Nezinu kas ar mani noticis, bet šķiet agrāk tāds nebiju. Esmu sācis strādāt jaunā darba vietā savā un it kā interesantā profesijā. Tomēr vairs nav kā pirmajā nedēļā, kad iedvesmots un motivēts nācu uz darbu. Svētdiena kļuvušas par mokām, jo apzinos, ka nākošā diena ir pirmdiena. Jau apsveru domu pārbaudes laikā tomēr meklēt citu darbu.
Jūtos diskomfortā. Bet varbūt vaina manī? Varbūt esmu slinks vai arī tas ir kāds viegls depresīvs stāvoklis, kas atņem motivāciju.
Man vienmēr pirmās divas nedēļas jaunā darbā bija prieks ierasties un laiks paskrēja nemanot, bet pēc tam iestājas rutīna un tu saproti, ka bezmērķīgi iznieko savu dzīvi vienkārši lai celtu savas firmas vai korporācijas īpašnieku labklājību.

Jātaisa pašam kaut kas savs, vai arī jādarbojās jomā, kas tiešā veidā palīdz cilvēkiem Tev apkārt. Tad tikai nāk tā piepildījuma un mērķa sajūta.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 12?
Ziņa: