Nevaru nociesties!!!

Aizsāka Elfa 

Elfa
Nevaru nociesties!!!
14.05.2004 13:24
Sakat nu labâs un zinoðâs! Kâ tad îsti ir, varçtu bût, ka esmu stâvoklî jau kâdu 15 dienu, un gribas taisît testu, bet ðorît to neizdarîju. Varbût varu arî tagad, kad esmu jau no rîta paçdusi un paèurâjusi, varbût ka râda, ko????
Re: Nevaru nociesties!!!
14.05.2004 13:32
Nu, izmçìini. Bet, ja gribi ticamus rezultâtus, tad tomçr labâk no rîta. :)
Re: Nevaru nociesties!!!
14.05.2004 16:12
Man grûtniecîbu testiòð uzrâdîja tikai 3 nedçïas pçc apaugïoðanâs. Abâs grûtniecîbâs!

Indulis
Re: Nevaru nociesties!!!
14.05.2004 16:34
Shet nu es varu paliidzeet :) vakar lasiju literatuuru :)
grutnieciibas tests saak straadaat tikai peec 2,5 nedeeljaas kad ir notikusi apaugljoshana
vielas kas palielinaas uriinaa un uz ko tiek taisiiti gruutnieciibas testi saak pastiprinaati izdaliities tikai tad kad olshuuna saak piestiprinaashanaas pie dzemdes sieninjaam
taapeec gruutnieciibas testu vislabaak ir taisiit iztruukstoshaa menstruaacijas cikla beigaas (peec kalendaara skatoties) nav veerts taisiit cikla viduu
Ir pienjemts ka grutnieciibas kalendaaru taisa no iztruukstoshaa meneshreizhu beigaam miinus 2 nedeeljas (taa ir 1 gruutnieciibas diena)
velos uzzinaat,vai ir iespeeja ka sieviete ir staavoklii jo vina daudz eed peedeejaas dienâs un domâ ka ir staavoklî,bet intîmas attiecîbas mums notika pirms 10 dienâm bet protams ar domu lai nepaliktu stâvoklî.un ja vina bûtu stâvoklî,tad,kad vislabâk taisît testu uz grûtnieciibu-peec cik dienâm?
Re: Nevaru nociesties!!!
19.11.2007 17:57
Dazhkaart ir taa ka sieviete paradoksaalaa veidaa juut ka ir staavoklii kaut gan testi to veel neuzraada. Atbilstoshi shajaa teemaa runaatajam testu vajadzeetu taisiit peec 20 dienaam bet es domaaju ka pietiktu arii ar nedeelju...
.
Re: Nevaru nociesties!!!
19.11.2007 22:43
ar nedeelju varbuut var pietikt, ja iet uz Gulbja laboratoriju hcg nodot, bet ne jau testam, i tad labaak 2ned.

ar 15-20 dienaam jau nu toch var pateikt (normaals tests), bet shaa vai taa - labaak uzreiz uz hcg, nebuus nejaushiibu, jo testi meedz gljukot...
Re: Nevaru nociesties!!!
20.11.2007 18:09
Kaspar- apetite pieaug ne tikai grutniecibas laika tas nav specifisks simptoms
to Kaspars
Re: Nevaru nociesties!!!
20.11.2007 18:28
Aha, 10 dienâs pçc sekða ðai jau i apetîte, i analîzes pozitîvas, i Mr nebûs, i vçdres sâks augt. Ðitais riktîgi labais:)))))))))))))))))
Puisît, cik tev gadiòu?
.
Re: Nevaru nociesties!!!
20.11.2007 22:05
ja par kaspara gadiijumu - zini, nu nav tieshaam obligaati staavoklii jaabuut, lai eest vairaak gribeetu. aaraa auksts laiks - taadeelj reizeem tiiri dabisku iemeslu deelj organisms pieprasa vairaak. :D
no gruutnieciibas peec 10 dienaam taadu paziimju nav un nevar buut (var buut ieksheeja intuitiiva nojauta), jo jebkaadas fiziskas paziimes var paraadiities tikai veelaak kaa peec 2 ned., i tad neuzreiz, tikai kad hcg un citi hormoni jau reaali uzkaapushi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 23?
Ziņa: