jautâjums ginekologam...

Aizsāka Interesente 

jautâjums ginekologam...
23.01.2007 14:56
Esmu stâvoklî grûtniecîba 7 nedçlas. Biju nodot analizes un esmu panika jo tada lieta ka Androstendions uzradas 5.4... cik noprotu tas nav normali. vai tas var ietekmet manu grutniecibu? HCG ir 51747, progesterons 58.2.
kâda ir iespçja iestâties grûtniecîbai, ja uz dzimumorgâniem ir nonâcis neliels daudzums spermas?cik ilgi spermatozoîds var izdzîvot ârçjâ vidç?
Labdien! Gribçtu jautât man vienu interesçjoðo lietu! Naktî man bija dzimumakts, un no rîta arî! neaizsargâjâmies, bet abas reizes bija pârrauts dzimumakts! cik liela iespçja ir palikt stâvoklî? un vai no vakara dzimumakta loceklî varçja palikt sperma vai nç? kauns jautât tâdas lietas, bet...

Ar cieòu,
Agate
Re: jautâjums ginekologam...
22.05.2007 03:44
Agate

Paartrauktais dzimumakts vienmeer ir taada shaubiiga lieta ar kuru nevajadzeetu nodarboties tad ja nekaadaa gadijumaa nedriiksti palikt staavoklii. Iznaakums atkariigs no daudz faktoriem taapeec praktiski nav prognozeejams. Vareeja gan vakareejaa sperma palik loceklii gan jauna nedaudz izpileet... Protams ka atkaartots paartrauktais dzimumakts ja pa starpai viirietis nav pachuraajis ir krasi biistamaaks kaa pirmais dzimumakts...
Labdien!
Es gribetu uzzinat,cik liela iespeja ir tam,ka es varetu palikt stavokli,ja lietoju kontracepcijas tabletes-Jeanine,un vienu aizmirsu izdzert,to izdzeru pec 13 stundam,kau ari pielaujamais kavesanas laiks ir 12 stundas!Tad vel nakosaja diena es izdzeru postinoru un turpinu lietot Jeanine kaa ierasts!Gribu piebilst,ka man bija dzimumakts gan dienu pirms aizmirstas tabletes,gan dienu pec!Uzreiz griesties pie ginekologa man nebija nekadas iespejas!
Labdien!
Vai tas ir normâli, ka mani izdalijumi ir pabiezi iedzeltena krasa un tas, ka dzimumakta laika man surkst?
Re: jautâjums ginekologam...
21.08.2007 12:16
Lana - pratigi butu doties pie sava ginekologa,tas nav normas variants
jautâjums ginekologam...
22.08.2007 14:29
-- moved topic --
labdien! esmu satraukusies, man nav ipasi regulars cikls bet someness man menesreizes kavejas 5 dienas, bet man ir pazime vismaz visus ieprieksejos menesus ta ir bijis ka krutis piebriest nedaudz un ir jutigas, tad es zinu ka jasakas pec nedelas, izpildiju testu un 2 svitrinas nebuja bet gan viena loti loti sarkana bet otra uzreiz neparadijas bet bija daudz velak tada bala bala, vai tas skaitas ka esmu stavokli???OLudzu ludzu atbildiet!vai tad ja ir tests pozitivs abam svitrinam nav jabut vienadi sarkanam??gaidu atbildi!paldies
Re: jautâjums ginekologam...
09.10.2007 16:38
Nee, taa striipinja kas var paraadiities daudz veelaak ne par ko neliecina... Tachu shaubu gadijumaa testu var peec dazhaam dienaam atkaartot...
man kavejas reizes, nu jau iet 1-2 nedelas, nav man regulars cikls, un sajutas tadas pasas ka pirms reizem, krutis sap un ir jutigas,iztaisiju testu un bija negativs, gribeju jautat, ja ir pozitivs tad uzreiz paradas abas svitrinas vai tas ir jagaida un no sakuma viena tad pec laika otra????Paldies!
Re: jautâjums ginekologam...
14.10.2007 17:44
Vispirms paraadaas testa striipinja tad kontroles. Laika intervaals starp striipinjaam ap pus minuuti... apmeeram taa...
paldies tev!
Re: jautâjums ginekologam...
15.10.2007 21:56
Kaadas ir pirmaas gruutnieciibas paziimes runaajot par pashsajuutu??
Re: jautâjums ginekologam...
15.10.2007 22:08
jeena

Tas ir ljoti individuaali... var buut juutiigas kruutis vai kaut kaada specifiska priekshnojauta... bet var arii nekas nebuut - tikai liels veeders peec laika... :)
Re: jautâjums ginekologam...
15.10.2007 22:30
man ir taada sajuuta,kaa tad,kad ir meeneshreizes(bet nav) plus veel sajuuta,ka man ir vismaz 38 graadi temperatuura(bet ir 36,6)-visas malas saap un ir juutiigas.Par cik ir arii pamats uztraukties par to,vai neesmu staavoklii,tad pirms testiem un aarstiem vismaz,lai mieriigi varu guleet,gribeeju uzprasiit,jo shitaadas sajuutas man patieshaam ir pirmo reizi!!
Nimfa
Re: jautâjums ginekologam...
16.10.2007 11:22
jeena

Manas pirmaas sajuutas bij - neliela veedera vilkshana kaa uz meeneshreizeem, bet meeneshreizes nesaakaas (sajuuta paraadijaas paaris dienas pirms gaidaamajaam MR). Tad veel dazhreiz bij metaaliska garsha mutee. Mazliet veelaak piebiedrojaas palielinaata apetiite un tuksha kungja sajuuta no riita. Nu un veel veelaak paraadaas arii nelaba duusha...
A striipinjas testaa abas var nebuut vienaadi spilgtas. Ja ir otra, kaut arii blaava, tad testu var uzskatiit par pozitiivu. Koshaaka taa buus, kad buus lielaaks gruutnieciibas laiks.
Sveiki!vai ir pamats raizçm ja man iekðçjâs sieniòas dzimumorgânam ir iznâkuðas uz âru un dzimumlûpas nenosez.
Re: jautâjums ginekologam...
21.12.2007 22:47
ilze1

Ieksheejaas sieninjas iznaakt uz aaru nemaz tik vienkaarshi nevar. Domaaju ka runa ir par to ka tev mazaas kaunuma luupinjas ir garaakas par lielajaam. Uztraukumam nav nekaada pamata. Taa ir 25...30% meitenju un tas ir normas variants. Paarliecinaashanaas noluukaa vari aiziet pie ginekologa...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jautâjums ginekologam...
21.12.2007 23:26
...par prolapsu laikam ku! nav dzirdeejis... uz kuru teemu paarvietosim?...
Sveki somenes saku lietot Yasmin konc.tabl. Saku lietot perioda otraja diena.tas ir normali,ja man menesreizesiet jau 6 dienas...?esmu nobijusies,nezinu ko lai dara?
Histoloìija
04.06.2008 13:17
Labdien! Man bija Missed abortion in septima 6. Slimnîcâ man uztaisîja to "izkasîðanu" vai med. Abrasio cavi uteri....Un histoloìiska atbilde skan ka: "Placentas audi".Sakiet,lûdzu, ârstiem taèu vajdzçja pateikt man îsto iemeslu kâpçc notika ðâds gadîjums! Bet viòi tikai uzrakstîja to, kas man bija, bet mans ârsts gaida iemçslu...Ko man tagad darît?

Paldies!
Re: jautâjums ginekologam...
04.06.2008 14:06
iemesli jau nu var but daudzi un histologiska atbilde jau nav atbilde uz jautajumu kapec ta notika, atbilde ir jamekle kopa ar arstu veicot analizes un veseliba parbaudi.
belissima Wrote:
-------------------------------------------------------
> iemesli jau nu var but daudzi un histologiska
> atbilde jau nav atbilde uz jautajumu kapec ta
> notika, atbilde ir jamekle kopa ar arstu veicot
> analizes un veseliba parbaudi.

Paldies par atbildi!:)
Sveiki!

Man tâds jautâjums! jau treðo reizi mçneðreizes sâkas âtrâk nekâ tam bûtu jâbût - uz 16 dienu... Kâds tam varçtu bût iemesls....

Paldies.
Re: jautâjums ginekologam...
18.06.2008 18:04
iespçjams hormoni nojukusi, drosak jau nu butu doties pie ârsta.
Re: jautâjums ginekologam...
28.06.2008 18:03
Kura grutniecibas nedelja var saklausit berninja sirdspukstus?Un vai ta var but,ka arsts 6 grutniecibas nedelja nevar saklausit berninja sirdspukstus?
Re: jautâjums ginekologam...
28.06.2008 18:08
:(



Edited 1 time(s). Last edit at 28.06.2008 18:19 by Indzinja25.
Re: jautâjums ginekologam...
29.06.2008 12:16
Bût var viss kas, tâpçc ir arî citas metodes neskaidrîbu gadijumiem... nu piemçram USG...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Pçc ginekologa vizîtes un analîzçm man konstatçja policistiskâs olnîcas un dakteris teica, ka bûs jâtaisa Laparoskopija. Par cik es nedzîvoju paðreiz Latvijâ, tad man bûs jâpagaida daþi mçneði lîdz operâcijai. Mçneðreiþu man nav jau kâdu pusgadu. Vai gaidot operâciju es varu profilaksei palietot Vitakur Plus vitamînus?
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 20?
Ziņa: