jautâjums ginekologam...

Aizsāka Interesente 

kaa lai par mr pazino mammai
Re: jautâjums ginekologam...
11.07.2008 21:23
tâ ari pasaki - zini mammu man sakusas menesreizes.
Re: jautâjums ginekologam...
18.07.2008 13:19
man ðíiet, ka vitamînus var lietot neatkarîgi no diagnozes
Sveiki!

Mani nomoka tâda lieta vai ir iespçjams palikt stâvoklî, ja slimo ar endimetriozi? Cik liela varçtu bût iespçja, ka ir ârpusdzemdes grûtniecîba?

Jau iepriekð paldies par atbildi :)
Re: jautâjums ginekologam...
02.10.2008 18:18
man ir 17 gadi, man ir sitpro biezi balti izdalijumi no maksts. ko tas varçtu nozîmçt? reizçm vienkârði ejot pa ielu ir tâda sajûta ka sâkas reizes, bet aizeju uz toaleti un skatos ka balti izdalijumi.un nemaz tik maz naw :( bail iet pie ârsta .ar mâti pa tâdâm lietâm vispâr nerunâju.tas bûtu kâds iekaisums??lûdzu aptuveni viismaz pasakat lai butu gatava. ïoti gaidu atbildi.paldies jau iepriekð.
Jozefa
Re: jautâjums ginekologam...
16.10.2008 15:40
Labdien!

Jautajusm - ka Norlevo vai Postinor lietosana ietekme veselibu, ja pirms 2 g. bija aborts, un, ja tiek lietots Seroxats (paroxetine)?
Labdien!! Gribu atsaakt peec 6 meenesu paartraukuma lietot pretapauglosanas tabletes,bet veelos zinaat vai driikstu taas saakt dzert nesagaidot meenesreizes?? Mans cikls ir loti neregulaars,tapeec nezinu kad gaidiit naakamaas,bet aizsardziiba nepieciesama peec iespeejas aatraak. Paldies.
Labdien, man ir tâds jautajums. Man mçneðreiþu nav jau gandrîz divus mçneðus, bija aizdomas,ka esmu stâvoklî, bet uztaisîju testu, tas râda negatîvu rezultâtu. Par ko tas varçtu liecinât? Mçs ar draugu neizsargâjamies...
Sveiki! :)
Gribçju jautât eksperta viedokli- vai pastâv iespçja, ka mainot apkârtçjo vidi (valsi, kontinentu, ierasto apkârtni, darbu, çðanas paradumus u.c.), pazûd mçneðreizes (iztrûkst jau otro mçnesi, grûtniecîbas tests negatîvs, grûtniecîbas pazîmju arî nav)?????
Labdien! Man butu jautajums vai menesreizu laika var palikt stavokli? Ja jaa tad kads butu ieteicamais veids kâ atbrivoties no berna? :(
(bez temata)
10.11.2008 20:22
labdien!man ir loti sapoðs jautajums.ar kuru es neevaru atbildet.man sap krutis loti pirms menesreizem un gribas iet uz toleti daudz vairak.un tas jau ta ir vismaz 5 menesus.kapec?
Re: jautâjums ginekologam...
11.11.2008 00:14
PMS. tas ir normâli.
labdien!
man ir tada problema, no rita kad pamostos man pa nakti ir sakrajusies loti lieli izdalijumi, ar nelielu smaki, bezkrasaini, kas tas varetu but, esmu jau sataisijusies pie arsta, bet gribetu zinat uz ko man gatavoties, kas tas apmeram varetu but. Paldies!
sisie
Re: jautâjums ginekologam...
05.12.2008 20:11
ne par ko jauku tas neliecina, ja smaka atgadina zivis, tad varetu but gardnerellas, kas savairojoties dod sos te izdalijumus, jebkura gadijuma jadodas pie ginekologa, lai izraksta zales, ar kaidru udentinu te lidzets nebus.
grutnieciba
14.12.2008 19:25
Sveiki!esmu stavokli-32grutniecibas nedelas un tagad pamaniju ka mani dzimumorgani sak ta ka sapamt!saku nedaudz satraukties vai tas ir normali?
Re: jautâjums ginekologam...
18.12.2008 14:38
Grûtniecîbas laikâ dzimumorgâni var drusku pietûkt. Tas ir normâli ir no hormonu izmaiòâm un palielinâta asins sastrçguma mazajâ iegurnî.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien...Veeletos zinaat cik liels ir risks, nepalikt vairs stavoklii,ja pirms beernu piedzimsanas ir bijusi divi aborti...kaads veel ir risks, ja bernu veel nav, bet ja uztaisa otro abortu?
Lindra
Re: jautâjums ginekologam...
27.12.2008 17:41
Lielâks neka bija ieprieks viennozimigi. vienam pirmais un vienigais klust par liktenigo, citam neviens nav liktenigs - to kuram ka nosk kads tur augsa, liktenis, saciet to ka gribiet, tacu varbutibu nenosaka statistika
Sveiki.
Vai ir iespçjams ka mçneðreizes ir nevis svaigas asinis bet gan nâk ârâ jau tâdas tumði brûnas un sarecçjuðas? un nav tâ ka visu laiku nâk ârâ, bet gan ik pa brîdim un nenâk tik daudz kâ asinis parastu MR laikâ.
vai tâs vispâr ir mçneðreizes? jeb man jâsâk satraukties par grûtniecîbu utml lietâm kam it kâ nevajadzçtu bût...

P.s. veselu nedçïu biju slima ar 39 temp., dzçru daudz un daþâdas zâles pret saaukstçðanos, antibiotikas utt un vnk nedçïu gulçju. Pirms tam 10 dienas dzçru furimag jo bija iekausuðas nieres un tam visam paralçli homeopâtiskas tabletes lai nostabilizçtu savu MR ciklu, ko man ieteica ginekologs un ìimenes ârsts teica ka varu droði dzert.
sisie
Re: jautâjums ginekologam...
29.12.2008 12:27
Receklaini idalijumi var gadities pec gulesanas, asinis paliek dobuma un sarec, iespejams cikls nojucis ar visam slimosanam un zalem. Pa interneta vadiem jau neko nepateiksi - ja paradas vel kadas sudzibas (piem sapes) dodies pie ârsta
Labdien!Man 5.februari noseja olvadus ar lapraskopiju un parbaudija(viss kartiba).Februari bija menesreizes no12-17.Marts vel lidz sai dienai nu jau 19.marts _NAV NEKA.Krutis piebriedusas -JUtigas.Neka nesaprotu,vai es butu STAVOKLI.DZImumdzivi pec operacijas atsaku pec menesreiza cikla-protams bez izsargasanas.Vedera kreisa puse olnica tada velkosa,bet briziem vedergraizes.Marta ir bijis STress.Bet ko tas viss varetu nozimet ARPUS dzemdes grutnieciba,stavokli vai iekaisums(nav ne izdalijumu ne ka,esmu atkal stres >Vai veicot operaciju tomer pectam ir iespejami sarezgijumi,kapec tos nesaka,Tagad busu pie vissa pati vainiga,ja spejat kautko ieteikt -iesakiet.Pie arsta tieku 10.aprili -pierakstijos.PALDIES!
Man mēnešreizes parasti bija 5 dienas tagad pēdējos pāris mēnešus mēnešreizes norit tikai 3 dienas. Vēlējos uzzināt vai tas ir normāli?
Arī manas dzimumlūpasir kā uz āru izvirzītas.Vaitas tiešām tā ir normāli? Man tas, protams, ikdienā netraucē, bet, kad uzvelku peldkostīmu, sajūta tāda, ka citiem šķitīs, ka ar mani nav kas kārtībā, jo dzimumlūpas veido tādu kā nelielu paaugstinājumu manās biksītēs. Es kaunos iet uz baseinu :( Vai tas tomēr ir normāli un par to varu stāstīt arī savam draugam, jo kopā esam jau gadu, bet es visu laiku izvairos.
Velos atsaukt visus uzdotos jautajumus Jusu majaslapai,sadalas-jauta ginekologam, plapas.Jo uzskatu ka tiesam portali domati tikai tenku vaksanai!Paldies.......Sigita Blohina.
sveiki, man ir jautājums...vai var palikt stāvoklī 9. dienā pēc menešreizēm un ja var, cik liela iespējamība tā ir ?!~
Re: jautâjums ginekologam...
13.04.2009 16:50
Var. Iespējamība 50%- vai nu paliksi- vai nepaliksi... Jo īsāks cikls, jo lielāka iespēja...
Re: tamponu lietošana
23.07.2009 11:02
labdien!jautājums tāds,es jau gadus 7 lietoju MR laikā tikai tamponus,vai tas ir veselībai droši?vai nevar iekļūt ar tamponu ievadīšanu kāda infekcija?vai nevar traumēt kādus orgānus to ievadot?
man ir baldti izdaliijumi no maksts, ko tas vareetu noziimeet???????
izdalījumi
29.07.2009 13:52
Ir tāda lieta,ka man mēnešreizes iekavējās ar katru mēnesi pa 3-4 dienām tālāk no iepriekšējiem datumiem. un tā šis ir 3 mēnesis...tagad pēc mr man ne smērē, bet izdalās no rītiem pārsvarā gaiši brūni pleķīši...ko tas varētu nozīmēt,kāpēc?
un vai nevainīgām meitenēm veic dzemdes kakla uztriepi?uz traucos un vēlētos pārbaudīties.
Re: jautâjums ginekologam...
29.07.2009 18:41
labdien!

Es gribetu uzzinat,,,man pirms 2menesiem bij aborts ko izraisija zales ko izraktija man arste,tas bij vnk jaieliek un pec 2stundas sakas spontanais aborts.un vis paris dienu laika iztirijas,jo vnk berninu nebij iespejams paturet,
es veletos zinat vai tas vareja atstat kadas sekas uz nakamo grutniecibu?un pec cik ilga laika tas varetu notikt ja es piem.neizsargatos?un vai nedraudetu man spontanais aborts?

paldies.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 11?
Ziņa: